Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego patrzyłem na powerflexa i mają jakieś fioletowe poliuretany.Jedyny plus za ilość wyrobów np. do e39 mają tego dużo.Ale minusy: 1) za słabe oznaczenia jaka tuleja do czego, 2) za cenę bo gumy na stabilizator droższe niż te robione w Polsce, 3) Nie widziałem np.poduszki skrzyni,a Polska firma widziałem ma :) 4) Nie mają nawet podanej twardości produktów,a widziałem kolory fiolet,żółty i czarny.Jedyna twardość podana jest przy czarnych poliuretanach 95 ShA taką twardość tylko znalazłem ale to jest raczej na tor.

Powinni wszystkie produkty dobrze oznaczyć twardości,zastosowanie i np. fabrycznymi numerami aby każdy łatwo mógł dopasować co gdzie i do czego.

Zamawiam z Olkusza.

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Olkusza , mam u siebie cale zawieszenie w M3 na ich poliuretanach, kolor zolty. Nic nie skrzypi wbrew krazacym opiniom. Sa wytrzymale, tylne laczniki stabilizatora pekly na pol (oba) :lol: a tuleje w tych lacznikach sa dalej cale bez zadnych uzkodzen ;)

Co do Powerflexa to mial swoj kiepski okres, bardzo duzo ludzi na swiecie narzekalo na tuleje , to przyklad akurat z polskiego forum

attachment.php?attachmentid=35074&stc=1

Wiem ze pozniej niektore tuleje zastapili nowsza seria, chyba koloru czarnego ale nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wymieniłem tuleje tylnej belki na te Deutery z Olkusza i naprawdę polecam. Sztywno i twardo, a jednocześnie nie ma jakiejś tragedii. Jedyny minus to taki, że mogli by dawać instrukcje chociaż by obrazkową, żeby do nich nie dzwonić.

W jakim aucie robiłeś dokładniej napisz i jaki koszt wyszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...