Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w firmie cito we wroclawiu wycenili mi instalacje gazowa firmy compact z listwa wtryskowa hana, butla w kole zapasowym, zawor tankowania przy wlewie za 2400 zl. mozecie mi powiedziec czy jest to dobra cena?? czy ten gaz jest dobrej jakosci?? bo chce w tygodniu zamontowac gaz i sie powaznie za tym rozgladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka innych opcji jeszcze a mianowicie:

1. Instalacja Stag to koszt 2100z w firmie motronic

2.lovato smart jp w firmie abart za 2300

3.W tym samochodzie zamontowalibyśmy instalację sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-4 z wtryskiwaczami Valtek. W miejsce koła zapasowego wejdzie prawdopodobnie zbiornik w małym rozmiarze, do 33l, trzeba będzie to zmierzyć (prowadzimy hurtownię instalacji LPG, mamy pełny wybór zbiorników i dopasowujemy je na miejscu). Cena całości (z wlewem gazu pod klapką)= 2500,00zł.

4.Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

Do Pańskiego samochodu proponujemy sekwencyjną instalację

gazową ESGI (pełna informacja o systemie na stronie www.autogas.pl))

ze zbiornikiem toroidalnym(w miejsce koła zapasowego) wraz z kompletem

dokumentacji niezbędnej do zarejestrowania w cenie2150zł.

moze ktos mi powiedziec co mam wybrac?? raz juz mialem w samochodzie gaz ktory ktos gdzies kiedys zalozyl i narzekalem na niego ( oczywiscie w innym samochodzie, tam byla II generacja)

prosze o fachowa opinie bo chce zamontowac to w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dwie listwy które zamontowałem firmy esgi były uszkodzone i nigdy więcej nie chce tego montować. ponoć były zabrudzone a działały w aucie jakieś 2 godziny łącznie. zresztą konstrukcja podobna do valteków. stag 4, stag 300, hana. albo smart na jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e36 w koło wchodzi butla 650x230 -59l.?

Pytałeś Pawła z Wilczyc co oferuje?

a stag/esgi/lovato irp. to tylko sterownik, waże też są wtryskiwacze, reduktor i prawidłowy montaż czego wszędzie brakuje...

ps moj montaż w e46 ale z tym samym silnikiem (kme,kme silver, valtek nowego typu(34))

DSCN2789.JPG

Edytowane przez hacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

mój kolega w e39 2.0 vanos założył u kolesia instalację BRC /wszystko BRC oczywiście oprócz buteleczki/ koszt 3600 z butlą w kole i wlew koło paliwa.

Wszystko zrobione profi a koleś jeździ e36 2.8 też na BRC. Pracuje gdzieś u gazowników ale zakłada prywatnie po godzinach.

Namiary

Mariusz

601514816

Pozdro

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3600? cena z kosmosu, to ja podziekuje

Dycu ale to była kompletna instalacja BRC i na 6 garów więc stąd ta kasa.

We wrocku za BRC zaczynają sie ceny od 4200 więc moim zdaniem warto.

Ale to decyzja należy do ciebie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...