Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że większość z Nas ma problem z matowymi,pożółkniętymi czy mało przeźroczystymi lampami w e39 czy innych modelach aut.

A więc proponuje zrobić prosty zabieg :

Aby taki zabieg wykonać należy zakupić taki zestaw : autokosmetyki.pl - Usuwanie rys z plastiku, Turtle Wax HEADLIGHT RESTORER KIT - odnawia wyblakłe oraz przebarwione szkła reflektorów z tworzywa sztucznego - zobacz FILM

I cieszyć się idealnie świecącymi lampami i przejrzystymi kloszami :)

BMW Radość Z Jazdy happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił kolega w nowej astrze w której strasznie lampy zachodzą i od wakacji nic się nie pogorszyło.

U siebie wymieniałem klosze na biały kierunek ori używki i puki co nie muszę ale może na wiosnę zrobię.

Jakiś czas temu ten specyfik nie był dostępny w Polsce bo szukałem do innego auta kiedyś.Ale znalazłem na ebay i w końcu w sklepie internetowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam (a dokładnie Krzysiek,żeby nie było) u nas i powiem Ci,że fakt,efekt był,ale dupy nie urywa.Wszystko zależy od tego,jak bardzo są dojechane szkła.Jeżeli fest,to na dłuższą metę nic nie daje.

Jak chcesz,mogę Ci odsprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie prawie wszystkie klosze z tworzyw sztucznych można poprawić. Można to robić ręcznie jak i maszynowo ale z doświadczenia wiem że ręcznie można odświeżyć klosz natomiast nie ma co spodziewać się jakiegoś mega efektu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany regeneracją kloszy proszę o pw. Dla przykładu wklejam zdjęcie "lekko zajechanej":bag: (w/g właściciela) lampy z e39 przed i po korekcie 2o1b.png i jeszcze jednoa7sv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli lampy są już mocno zajechane to nic nim nie pomoże tylko wymiana

papier ścierny i pasta polerska pomoże. Robiłem już takie lampy, że na żółto świeciły, bo plastik był cały zżółknięty i z takimi pęknięciami i teraz wyglądają jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odswiezam mala uwaga: zanim ktos zacznie sie brudzic niech sprawdzi odlysniki... robilem "polerke" lamp w passacie b5 (xenony) i swiecilo dalej do d... caly odblysnik byl matowy i spekany (jak pajeczynka)... mozna rozbierac lampy / dawac do renowacji - albo kupic chinolowloszczyzne (poszedlem w starym aucie w ten wariant... swieca o niebo lepiej niz zajechane oryginalne ale plastiki czuc ze jakosciowo produkt gorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...