Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

tylko co dziwne z drugiej strony na podłużnicy tutaj przy końcu są identyczne te wcięcia(wklęsnięcia takie dwa) w tym samym miejscu nawet taka kreska jest w tym samym miejscu po obu stronach to dziwne...jak by faktycznie były krzywe to na pewno by któraś miała jakieś odkształcenie a nie dwie mają w tych samych miejscach wklesniecia itp to może to fabrycznie kurde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes powinienes temat sformulowac czy wszystko ok jest ale z Toba a nie autem bo wiecej chyba w sobie masz problemow jak ten samochod tyle osob juz napisalo co o tym sadzi a Ty dalej swoje...

Pierwsze slowo tematu zmien na Mozgownica i do innego dzialu np Humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff całe allegro przepatrzyłem jak inne podłużnice wyglądają... plus mechanika zawołałem

obydwie są takie same,te same wklęśniecia dwa po obydwu stronach w tych samych miejscach.Mechanik mówi,że jest okej wszystko a te wklęsniecia(nie zrozumiałem dokładnie) ale to jest po to,ze jak by był bumm to to bym się złożyło...a tam nie ma nic pofałdowanego ani nic

Ps;

Auto z 2004r dałem za nie po opłatach już 20500,przejechane nim raptem nie całe 1500km.Kupione w listopadzie.Włożone 6500zł a końca nie widać jeszcze.Bo a to podgrzewacz,a to kierownica drży przy hamowaniu ze 120,a to znosi lekko na lewo,a to klocki na przód,a to konserwacja podwozia,z tyłu na klapie trochę rdzy do lakiernika,pompka spryskiwacza xenon,grzechota coś w skrzyni albo dwumasa,albo łożysko oporowe,albo łożysko atakujące,z dwóch śrubek delikatnie się poci

i weż to ograni wszystko:bag: i auto non stop stoi,nie jedzi i trza dokładać.

Wszyscy się dołożyli u mnie na to auto bo miało to być auto do jazdy.Kupić za 20tys dołożyć maks 3 ten pakiet startowy i heja a nie.Prawie 5 miesięcy stoi.. nie całe 2tys km zrobione i 6500włożone

i każdy gadał kup sobie cokolwiek ale nie bmw i dziewczyna gadała,znajomi,rodzina

Edytowane przez Bimmer92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: grubo , giry masz w niej oryginał te wklęśnięcia zrobione są po to żeby w tym miejscu się gieła a nie pchała przy wypadku wszystko do grodzi , jeszcze w nią wsadzisz wtryski to na pewno się wysrają sprzęgło też poleci pewnie z 350tyś to ma zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje za 20500 to chyba nie najgorsze sztuki chodzą. A Ty nie dość, że na auto nie pożałowałeś to niedługo z tego zrobi się drugie 20500, choć moim skromnym zdaniem, wyszukujesz problemów na siłę.

P.S.: Czy tylko ja mam wrażenie, że wszystkie słowa w stylu: "stary za dużo wymyślasz i za bardzo się spinasz, nie szukaj dziury w całym" zupełnie jakby od ściany się odbijały... pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje 320i za 14300 od handlarza z Radomia i władowałem póki co tylko... jakieś... hmm... 200 zł łącznie w prostowanie dwóch felg, jakieś 50 w uchwyt do otwierania maski i tyle z napraw. Reszta to rzeczy eksploatacyjne. Musiałeś nieźle trafić że za taką cenę masz tyle roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wyposażenie,kiera multi,tempomat,podgrzewane przednie fotele,4ele szyby,szyberdach,czujnik zmierzchu,deszczu a tutaj lista dokładna

linka holownicza -20zł

tarcze hamulcowe tył bosch+klocki tył bosch+łącznik stabilizatora lewy ruville-370zł

dywaniki samochodowe 65zł

wycieraczki bosch aero twin 85zł

odma kompletna ori bmw z separatorem 238zł

4x zaślepki kolektora 73zł

hak holowniczy bmw(nie było w bagazniku w tym schowku by auto holować) 58zł

filtr powietrza knecht-96zł

opony zimowe continental conter wint 2 jakoś tak załatwiane-400zł

alternator valeo 2004r-225zl

węże podcisnienia SAMCO 4m-55zł

mechanik robota 250zł

podłączenie pod komputer 50zł

apteczka 6zł

gasnica 26zł

uszczelka płynu wspomagania 1zł

2x elektrozawór EGR 300zł(myślałem,ze pierwszy jest wadliwy)

sprawdzenie zawieszenia 20zł

o-ring termostatu egr 5zł

sterownik świec żarowych beru 217zł

termostat egr OE BMW 122zł

termostat główny OE BMW 145ZŁ

uszczelka REINZ EGR-3ZŁ

tuleja wahacza lewa przednia FEBI - 119zł

wymiana opon 50zł(na zimowe)

przegląd i raz w PL 100zł

ubezpieczenie na 1mc-60ł(po kupnie auta)

interfejs bmw-65zł

prestone 7 l 85zł

mechanik robota 150zł

rejestracja w pl 256zł bodajże

filtr oleju Mann 38zl

olej motul 8100x clean 5w30 6l 210zł

pasta do klocków ate 11zł

swieca żarowa Beru GE 102-58zł

philips blue vison ultra 2 opakowania 24zł(postojówki)

mechanik robota 60zł

zbieżność przód 60zł

uszczelka pokrywy zaworów Elring 76zł

podkładki pod wtryskiwacze 4x miedziane 16zł i 4x gumowe 10zl

uszczelnienie pompy vacum(dekla sylikonem bo kapało)

ubezpieczenie na rok 950zł

wymiana uszczelki pokrywy zaworów 100zł

regeneracja odbłysników xenon 325zł

o-ring czujnika wałka rozrzadu 6.50

śruba OE bmw z oringiem 23zł

spryskiwacz teleskopowy spryskiwacza xenon 175zł

tyle z części co kupiłem nie licząc czysczczenia EGR itp

do zrobienia

Zarniki xenon d2s 2sztuki kupic

filtr paliwa

klocki hamulcowe na przód

podgrzewacz płynu

ustawić lampy po wymianie żarników

skrzynia biegów demontaż(zobaczyć co tak grzechota po puszczeniu sprzęgła)czy to łożysko czy dwumasa

rdza podwozia coś z tym zrobić

rdza koło tylnej lampy to już u lakiernika

aha i dysza teleskopowa prawa bo też cieknie ale tutaj kapie co jakiś czas to też wymienić

i pasowało by uszczelki lamp by nie parowały

i halogeny zregenerować bo już to złotko schodzi

a i jeszcze na upatego

to pewnie i jeża klimatyzacji

nabić klime

alufelgi do regeneracji

no i po tych zabiegach było by na tyle

Edytowane przez Bimmer92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak kupywałem auto od Handlarza to z początku mi się nie widziało tak mu powiedziałem i odjechaliśmy a za tydzien i tak po to wróciłem bo nie miałem czasu szukać ze względu,że była napinka(mama mówiła kupić coś bo potem sie kasa rozejdzie i nie bedzie) i chcąc nie chcąc musiałem coś wybierać

i Handlarz powiedział tak jak 1 raz powiedziałe,że nie widzi mi się.Żebym ja wszystkie takie auta jak to sprzedawał..mówi na pewno bylo malowane.. zresztą jak wy szukacie auto bez rdzy bez ryski to do salonu a nie po komisach jeżdzicie tak powiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja yebie.......:shock::shock::mrgreen::mrgreen:bmw_4bmw_4

Ja teź :D

A tak na poważnie to najpierw powinieneś założyć konto na forum BMW, poczytać itp. Nie mówię nawet o Maxbimmerze ale u nas przynajmniej kopiłbyś sprawdzone auto, które zna dużo ludzi. Ewentualnie od Kogoś kto by Ci ładny egzemplarz znalazł. A tacy też są bo swoje E46 tak kupiłem :)

Co by nie było nie zniechęcaj się. Who?jowo trafiłeś i tyle. Ale jak już je zrobisz to będziesz dłuuuugo jeździł.

Ale tak jak koledzy Ci radza: nie szukaj na sile, wsiadaj i bujanka

Dokładnie!!!!

Edytowane przez Lijo
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę twój kosztorys to jakoś szału niema, przecież to normalne ceny i części eksploatacyjne, o opłatach to nawet nie wspomnę. Nikt nie mówił że e46 jest tanie w utrzymaniu. Większość tego co wymieniłeś to ******ły i można było nawet na tym lekko przyoszczędzić, filtr powietrza za 90zł pytanie_bmw wycieraczki to samo (komplet Alca masz za 40zł).

Podsumowując szukasz dziury w całym i z byle ******łą do mechanika jeździsz, widać że to chyba wasze pierwsze auto.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...