Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

ok to spytam chociaż o jedno jeszcze dzisiaj mechanik mi robił taką rure od ic bo się wypinała i powiedziałem by sprawdził turbo i mówi luz poprzeczny jest minimalny ALE i osiowy jak złapał tam kolo wirnika góra dól to minimalny już był.... i mówi turbo kaput :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem co to za mechanika masz ale zmien go jak najpredzej, turbo musi miec luz to jest wskazane nawet nowa turbina ma jakis tam maly luz on znika dopiero po odpaleniu silnika gdy dostanie oleju gdyby nie bylo na sucho to by sie zatarla moment. I wbrew temu co mechanik mowi grozniejszy zbyt duzy luz jest wzdluzny, zmien tego mechaniora bo tylko kase nerwy i zaufanie do marki tracisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem co to za mechanika masz ale zmien go jak najpredzej, turbo musi miec luz to jest wskazane nawet nowa turbina ma jakis tam maly luz on znika dopiero po odpaleniu silnika gdy dostanie oleju gdyby nie bylo na sucho to by sie zatarla moment. I wbrew temu co mechanik mowi grozniejszy zbyt duzy luz jest wzdluzny, zmien tego mechaniora bo tylko kase nerwy i zaufanie do marki tracisz...

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie dziurawy dywanik kierowcy, zbyt długo nagrzewająca się zapalniczka, czy w sedanie nie powinno być tylnej wycieraczki, dlaczego zapalają się czerwone światła z tyłu podczas hamowania i jak ustawić fotel kierowcy. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzepaki trzepakami jakoś jak 1mc temu byłem było wszystko okej a co ja przez 1mc zrobiłem 50km... tylko tak diagnosta sprawdza tu wszystko okej... a stukało przy skręcie dalej a on,że przecież tu wszystko okej a taki szpec od bmw powiedział to tuleja... i ja mówię do diagnosty a tuleja.. patrzy potem coś tam włożył i

FAKTYCZNIE LEWA MA LUZ ehhh i weż tu nie pilnuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzepaki trzepakami jakoś jak 1mc temu byłem było wszystko okej a co ja przez 1mc zrobiłem 50km... tylko tak diagnosta sprawdza tu wszystko okej... a stukało przy skręcie dalej a on,że przecież tu wszystko okej a taki szpec od bmw powiedział to tuleja... i ja mówię do diagnosty a tuleja.. patrzy potem coś tam włożył i

FAKTYCZNIE LEWA MA LUZ ehhh i weż tu nie pilnuj

:lol::lol::lol::lol::lol:

Bimmer nie wybierasz sie do Wrocka na spocik ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jadę do mechanika zaraz .... ehh no nie wierzy mi mechanik... jechał ostatnio tak 100km/h i zahamował i mówi nic nie drży... ja mówię jak się puści kierownicę to widać a on... tobie to auto pilota pasowało by:p i,że niby nic nie drży a jadąc tak 120-140i zahamując już są wibracje ale tyle on nie jechał i nie wiem czy nie powiem by się przejechał tak dzisiaj ze 140 i zahamował bo mnie to już denerwuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opony i kola + ciśnienie masz OK? podczas hamowania ma to znaczenie. Zasada 2 nieraz watro odwiedzić innego mechanika człowiek nie maszyna także się mylić potrafi.

Ps.

Zazdroszczę osobie która kupi to auto od Ciebie w przyszłości. Będzie miał Tip Top na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeszcze taka sprawa bo w piątek od Dziewczyny mojej będę miał lapka(jest tam juz i DIS i inpa) i generalnie mam jedno pytanie w inpie chce w live data zrobic test tylko,że chce się tego dowiedzieć:

3 bieg but i teraz od razu czyli 3 bieg mam gaz do końca jak ino dam i już screena robię czy.

3 bieg but i czekam aż wskazania np przepływki itp dolecą do 1000z wykrzykniem ''1000!'' i wtedy screen? o to chodzi jak to sprawdzić

czy but i już nagle screen czy but i poczekać aż wskazania dojdą do tyle ile mają dojśc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zacznie się dymić spod maski to ma zdjąć noge z gazu ?? czy jeszcze chwile niech bedzie na odcince ???? trzeba jasno koledze bimmerowi napisać żeby pomiar mu wyszedł :lol:

Musi poczekac az bedzie takie ŁUTUTUTU , wtedy zmiana biegu i znow do odciny ...

po takim zabiegu Bimmer bedzie jak nowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...