Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

ehh zawsze człowieka załamują i teraz nie wiadomo czy to dobrze...czy nie wpływa to zbytnio na moc,przyszpieszenie??

http://i57.tinypic.com/4k9zxt.jpg

pierwsza tabela wynik 995 i teraz tak jedna osoba piszę,że to są za duże obroty na biegu jałowym i ktoś podniósł je do tych 995,żeby nie było dragań i teraz pytanie czy to zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh nie może byc spokoju:bag: wróciłem od mechanik dzisiaj uszczelnił mi dwie śrubki i finito se myślę...podłączam inpe 0 błędów GIT przejechałem się 10km wracam i mówię aa jeszcze zobaczę w inpie czy nie ma żadnych błedów i błąd i załamka bo spokoju nie może być.Rozebrałem wszystkie plastiki aż do czujnika tak koło szyby,wyjąłem go,potem przepływomierz itp.Zamontowałem...przejechałem się ciągle z butem i predkoci 150/170 wróciłem inpa i 0 BŁĘDÓW to nie wiem czy sie martwić czy nie...

dla czego on przy 120km/h wyskoczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz się tylko sugerować impa gdyż 70‰ posiadaczy Bmw nie ma do niej dostępu a robi autem tysiące kilometrów. Wiadomo elektronika płata czasem pikuś ale skoro nie masz spadku nocy, wycieków i innych szkodliwych wskazań ciesz się jazda. I tak już bardzo dużo zainwestowales w to auto. I pamiętaj to nie salonowa sztuka tylko juz ma swoje lata. Wiec głową w górę podał gazu w dół i szerokiej drogi i zadowolenia życzę. B-)

Ps.

A nie zapominaj o hamulcu i sprzęgle :-P. :-P :-P :-P

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez SoulRea
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,ja rowniez stosunkowo niedawno zakupilem swoje e36, dzieki pomocy forumowiczow.

Podobnnie jak Ty mam bzika na punkcie swojego auta, zawsze jak cos stuka/puka staram sie znalezc przyczyne, jak najszybciej naprawic.

Ale nie oszukujmy sie, to nie są auta z salonow i usterki, szczegolnie te eksploatacyjne bedą się zdarzac.

Wiekszość z nich to ******ly z ktorymi mozesz jezdzic, przynajmniej przez jakis czas.

Jasne, mozna z kazdą duperelą leciec od razu do warsztatu ale czy warto ?

Ja od pol roku zbieram się na wymianę tulejki, zaraz po zakupie robilem koncowki drazkow i zbieznosc i co ? 5000 km i musze robic je znowu, takie zycie:)

Kupilem auto bez katalizatora (na szczescie dowiedzialem sie o tym na przegladzie przed zakupem), moglbym poleciec i kupic nowy za te 700 zl, ale szkoda kasy i nerwow :)

Poki auto jezdzi i nie zagraza twojemu zdrowiu/zyciu to nie ma co sie spinac, tym bardziej ze to nie swiezynki z salonu tylko kilkunastoletnie auta.

Takze wsiadaj w auto i ciesz się jazdą, z resztą i tak juz wystarczająco w nie wlozyles czasu, pieniedzy i nerwow zeby dalej sie przejmowac:)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sobie patrzyłem z ciekawości połączenia EGR z IC i turbo z IC i tak po kupnie auta jakiś miesiąc póżniej przyglądałem się rurze od EGR do IC i na dole było widać jak by nie do końca wlazła rura... poruszałem nią wtedy i nic mówię to tak ma być...a dzisiaj udało mi się głebiej rękę wsadzić.. zacząłem ruszać i co RURA WSKOCZYŁA NA TE ZACZEPY JAK TRZEBA...ciekawe czy zmieni się coś w pracy auta teraz...bo na razie nie mam możliwośći nigdzie jechać bo mam pod domem rozkopane..robią jakieś kable

mogło to mieć wpływ na moc auta?bo dodam wtedy jak ta rura nie wskoczyla jak trzeba to od oleju na dole mokro było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...