Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

Kurna Bimmer2 sorry ale wyluzuj z tymi problemami bo widzę ze ludzi maja już takie ciśnienie ze nie jeden chciałby mieć taka turbina pod maska.

Serio od pewnego czasu zaczynam być pewny ze robisz ludzi w konia. Stawiam że jesteś osoba , która kiedyś byłą na forum z przyczyn takich lub innych odeszła od nas lub została usunięta. Tym samym bawisz się kosztem ludzi itd.

Jak na 22 latka twoje wypowiedzi są zbyt okrojone i prymitywne. Myślę ze nawet mój syn nie dal by rady się z tobą dogadać a na temat E46 wie więcej niż ty.

Przychylam się do prośby kolegów i także prosił bym o zamkniecie tej farsy.

FOREST PLS HELP ! ! ! ! ! ! ! !

Edytowane przez SoulRea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi...czy jak ta piana sama jest to coś nie pozatyka się w pompkach czy co..
Dżizes kutwa ja pitole... Chłopie, szybko dzwoń po karetkę bo za chwile synapsy Ci mózgownice rozerwą... Tylko niech bluzę z długimi rękawami wezmą...

Na forum jestem od 6 lat, motoryzacją interesuje się odkąd przestałem sikać pod siebie, ale takiego durnego pytania to nie słyszałem nigdy. Jak Boga kocham, NIGDY!

Bimmer na ten twój post odpowiem na takim poziomie abstrakcji na jakim jesteś...

Odp: "Jeśli wpierw wyjmiesz skarpety ze zbiornika to się nic nie pozatyka. Było nie robić prania tylko se płynu nalać!"

Koniec i kropka.

Bimmer, powiedz mi jedną rzecz. Czy Ty chłopie masz 10lat? Nie chcesz wkleić fotek fury na forum, nie ma sprawy. Pisałeś do mnie PW więc powinieneś wiedzieć jak wkleić linki do zdjęć twojego samochodu. D tych linków dorzuć fotkę prawka ze zdjęciem i dowód rejestracyjny z twoimi danymi. Co Ty na to? Oczywiście sprawa zostanie między nami a ja ogólnie na forum potwierdzę czy mówisz prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmer92 jak fajnie widzieć, że jesteś dostępny i wiedzieć, że nie napiszesz żadnej złotej myśli:twisted:. Mam nadzieję, że Forest zablokował Ci też piszanie na czacie!

Zbychu czemu nie chcesz zeby poklikal na czacie ?? niech sie dziecko internetu wyszaleje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne no bez jaj to się robi żenujące coraz bardziej. Jak nie Bimmer teraz Marcin następny nick to będzie Szalona-Jola, a może Skitrani w Krzakach.

Krzysiu zrób porządek z IP.

Bo byliśmy , nadal jesteśmy szanowanym klubem a staniemy się wielkim pośmiewiskiem.

Forum jest zbyt upublicznione w przeglądarkach aby stać nas było na takie ekscesy.

Poza tym Bimmer czy jak tam Cie czy ty nie możesz sobie dać na luz?

Naprawdę twoje pytania są na tyle głupkowato sformułowane, ich treść wzywa o pomstwe do Boga. Poczałkowo było to zabawne , po chwili irytujące teraz nie jest to już nawet śmieszne a wręcz kretyńskie.

Powiedzmy ze kopiłeś wymarzone auto , i cieszymy się do łez wraz z Tobą , aczkolwiek ubolewamy w milczeniu ze jest to własnie BMW. Niejednokrotnie byleś proszony o galerie zdjęć , nie jest to problemem poszukać w necie zdjęć kolegi z pracy i wkleić je na forum.

Ciągle zasypujesz nas wręcz kretyńskimi pytaniami które tak naprawdę są oczywiste i opisane w dziesiątkach jak nie setkach artykułów. Nie wiem czy to wrodzona tępota czy nabyłeś to genetycznie ale osobiście proszę daj sobie siana i . . .

Skoro potrafiwszy wykonać skomplikowany proces rejestracji na forum x2 , może nauczysz się korzystać z wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Głupie pytanie, więc wstawiam je w odpowiednim dziale. Chciałbym zdemontować hak holowniczy, ale nie mam do niego kluczyka. Da się to zrobić czy łatwiej mi będzie dokupić kluczyk? Dodam, że widać jakiś tam nr. seryjny na zamku więc pewnie kluczyk da się dokupić. Tylko nie wiem jakiej firmy jest zamek, wygląda tak jak taki od bagażnika rowerowego THULE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...