Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


dwumas + sprzęgło


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

jaki zestaw polecacie sprzegła z dwumasem -moje chyba dojechałem wczoraj :( nie wiem czy same sprzegło ale jak mam kupować to wymienie komplet z dwumasą

sa na allegro zestawy luka itd , wszystko w granicach 2000zł tylko teraz co kupić luk , sachs itp. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad LUKa montował w tamtym roku coś około 1750zł płacił o ile dobrze pamiętam do silnika m54b22, auta nie oszczędza i rok jeździ więc chyba można polecić :) ja wymieniłem u siebie 2 miesiące temu w m54b25 też LUKa i narazie śmiga

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kup w sklepie motoryzacyjnym, będzie w tej samej cenie a pewniejsze :) już kilka razy sprawdzałem ceny w sklepach a na alledrogo i nie było różnicy a nawet jak były to minimalne a plus taki, że zawsze możesz iść i się wykłucać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby piszą że nowe zapakowane fabrycznie - myślisz że to regenerowane ??? za 2 koła ?

Nie wiem. Takie plotki. Moje było też ori zapakowane, mechanik też nie miał żadnych zastrzeżeń. W sumie bierz. Wiadomo 200tysi może nie wytrzyma, ale choćby połowa tego dystansu to i tak nie będzie źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz poupalać to lepiej zmień na jednomas bo co półtora roku robić sprzęgło z dwumasą to trochę daje po kieszeni lolol Georgii robił taką przekładkę w e39 swojej więc pewnie podpowie co i jak. Jak moje się będzie kończyło to też pomyślę nad taką operacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki zestaw polecacie sprzegła z dwumasem -moje chyba dojechałem wczoraj
masz przedlifta to bierz Sachsa. W mojej 330i wymieniliśmy z Leo na Luka od sprawdzonego sprzedawcy więc raczej oryginał i okazało się że się od pierwszego odpalenia jest zje... zepsute. Niestety ja nie mam innej opcji jak LUK albo Ori (i takie teraz kupiłem) bo mam manuala 6biegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

hej, wczoraj wywalilo mi zawleczke powortu paliwa z wtrysku, wyallo sie na silnik ok 5 litrów ropy na islnik i okolice, po czym zauwazylem ze zaczelo sie slizgac sprzeglo, nie wiem czy to ma zwiazek, przez noc auto postalo i rano bylo ok, nie slizgalo sie, przejechalem z 20km i zaczelo sie znowu uslizgiwac, na silniku jeszcze mialem troche ropy, moze polecialo na sprzeglo i dlatego ? czy raczej sprzeglo juz kaputt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...