Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


przekładnia kierownicza


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem ostatnio w Autorege w Kożuchowie. 870 zł z roczną gwarancją i na nowej listwie z możliwością przedłużenia gwarancji o kolejny rok za dodatkową opłatą. Starą przekładnie zabierają a wstawiają swoją. Raz u nich byłem z zamiarem wymany ale rozebrali i stwierdzili, że jeszcze nie ma konieczności ale niestety po półtora roku jazdy po polskich drogach wymiana stała się koniecznością...

link do ich strony Przekładnie kierownicze ? maglownice, regeneracja i naprawa, uszczelnianie Łódź | Poznań | Zielona Góra | Wrocław AUTO-REGE

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o nich sporo dobrych opinii...mają też oddział w Wałbrzychu

to o nich mi mówiłeś chyba tak ??

pamiętaj też, że nie masz zwykłej tylko serwotronik

no i pewnie więcej monet trzeba będzie wysypać

Ja robiłem ostatnio w Autorege w Kożuchowie.

przetarabanie się dopytam co i jak

mam nadzieje że nie s******lą roboty jak ci ostatni :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego maxiks naświetl mi tą akcję,bo nie za bardzo kumam.Przyjechałeś do nich na wymianę,oni zrzucili magiel-bo chyba nie rozebrali(bo piszesz rozebrali) go na aucie?! Obejrzeli listwę stwierdzili,że jest ok poskładali i zamontowali do auta.Tak to odbieram.

Druga sprawa,to sądzę,że wprowadzasz ludzi w błąd(to bardzo dyplomatyczne określenie)a oni w swojej naiwności jeszcze Ci za to dziękują.Ta listwa,którą masz w aucie to nowa jest ,bo jesteś jej nowym nabywcą ale nie jest częścią fabrycznie nową!Nawet firma,która Ci to sprzedała tak nie twierdzi!Przecież ta,którą zdałeś będzie a może już jest też dla kogoś nową.Ta listwa jest napawana,moze chromowana,szlifowana i tyle.Od nowej różni ją 250.000km.przebiegu.

Co nie wyklucza,że przez jakiś czas będzie "prawie jak ori"

Dodam jeszcze,że jak po założeniu nowego magla kiera chodzi ciężko,nie wraca sama to regeneracja polegała na wymianie zestawu naprawczego uszczelnień(ok 250 pln) i dokręceniu śruby.I to dokręcenie kosztowne.Nie twierdzę,że tak robi Autorege ale wybierając firmę do regeneracji warto poczytać więcej opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem magiel z servotronikiem półtora roku temu w audi a6 4.2 quattro i nie mieli na wymianę to zregenerowali mój.Odebrałem na drugi dzień,zapłaciłem koło 800 i gwarancje dali na dwa lata.Oczywiście w Kożuchowie.Kumpel jeździ do dzisiaj i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego maxiks naświetl mi tą akcję,bo nie za bardzo kumam.Przyjechałeś do nich na wymianę,oni zrzucili magiel-bo chyba nie rozebrali(bo piszesz rozebrali) go na aucie?! Obejrzeli listwę stwierdzili,że jest ok poskładali i zamontowali do auta.Tak to odbieram.

Druga sprawa,to sądzę,że wprowadzasz ludzi w błąd(to bardzo dyplomatyczne określenie)a oni w swojej naiwności jeszcze Ci za to dziękują.Ta listwa,którą masz w aucie to nowa jest ,bo jesteś jej nowym nabywcą ale nie jest częścią fabrycznie nową!Nawet firma,która Ci to sprzedała tak nie twierdzi!Przecież ta,którą zdałeś będzie a może już jest też dla kogoś nową.Ta listwa jest napawana,moze chromowana,szlifowana i tyle.Od nowej różni ją 250.000km.przebiegu.

Co nie wyklucza,że przez jakiś czas będzie "prawie jak ori"

Dodam jeszcze,że jak po założeniu nowego magla kiera chodzi ciężko,nie wraca sama to regeneracja polegała na wymianie zestawu naprawczego uszczelnień(ok 250 pln) i dokręceniu śruby.I to dokręcenie kosztowne.Nie twierdzę,że tak robi Autorege ale wybierając firmę do regeneracji warto poczytać więcej opini.

nawet kupując w aso magiel nie jest nowy ,tylko regenerowany .... do e 46 za bagatela 4250pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet kupując w aso magiel nie jest nowy ,tylko regenerowany .... do e 46 za bagatela 4250pln

Regenerowany?! To mnie teraz zabiłeś Przemo... Jak dla mnie lekka przeginka, jesteś pewny tego?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego maxiks naświetl mi tą akcję,bo nie za bardzo kumam.Przyjechałeś do nich na wymianę,oni zrzucili magiel-bo chyba nie rozebrali(bo piszesz rozebrali) go na aucie?! Obejrzeli listwę stwierdzili,że jest ok poskładali i zamontowali do auta.Tak to odbieram.

Druga sprawa,to sądzę,że wprowadzasz ludzi w błąd(to bardzo dyplomatyczne określenie)a oni w swojej naiwności jeszcze Ci za to dziękują.Ta listwa,którą masz w aucie to nowa jest ,bo jesteś jej nowym nabywcą ale nie jest częścią fabrycznie nową!Nawet firma,która Ci to sprzedała tak nie twierdzi!Przecież ta,którą zdałeś będzie a może już jest też dla kogoś nową.Ta listwa jest napawana,moze chromowana,szlifowana i tyle.Od nowej różni ją 250.000km.przebiegu.

Co nie wyklucza,że przez jakiś czas będzie "prawie jak ori"

Dodam jeszcze,że jak po założeniu nowego magla kiera chodzi ciężko,nie wraca sama to regeneracja polegała na wymianie zestawu naprawczego uszczelnień(ok 250 pln) i dokręceniu śruby.I to dokręcenie kosztowne.Nie twierdzę,że tak robi Autorege ale wybierając firmę do regeneracji warto poczytać więcej opini.

a więc tak: pojechałem i zrzucili magiel (cały), a założyli regnereowany z tym, że jak mnie zapewnili sama listwa jest nowa a nie regenerowana. Ktoś już z forum korzystał z ich usług bodajże beaver79 i nie pamiętam, żeby się skarżył. Pierwszym razem jak byłem to nie rozebrali całości tylko podnieśli auto, mechanik zaprosił mnie pod podnośnik, złapał żabką za listwę i poruszal, i nazwijmy to "optycznie" stwierdzili że jest sucha i nie ma luzów które kwalifikowały by ją do wymiany, dlatego założyli wszystkie osłony, opuścili auto i tak się pożegnaliśmy. Po bodajże półtora roku (czyli ostatnio) pojechałem i zrobili to samo, czyli podnieśli auto i zaprosili mnie pod podnośnik. Złapał mechanik kluczem za listwę i zaczął nią ruszać, luz był wg niego za duży (mnie też się tak wydawało) a dodatkowo w trakcie jazdy slychać było różne dźwięki, tyle że nic nie ciekło. usiadłem w poczekalni, a po niecałych 3 godzinach auto wyjechało z warsztatu. Posiadam roczną gwarancję na tą maglownicę. Chciałem dokupić dodatkowo na kolejny rok ale zapewnili mnie, że nie muszę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, czy nie ale wydaje mi się że naciągacze to nie są bo sami namówili mnie żebym nie wywalał niepotrzebnie pieniędzy. Dodam, że koleżanki szwagier tam pracuje i wcześniej sam robilem male rozeznanie. Nie wiem czy są cudotwórcami czy nie, w każdym bądź razie ja jestem zadowolony z ich pracy, przynajmniej na razie. U mnie kierownica działa bardzo dobrze, zbyt dlugo jeżdże tym autem żeby nie umieć rozpoznać że coś jest nie tak... mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałem na Twoje pytanie.

p.s. nie daję sobie łapy uciąć czy jest to nowa listwa czy regenerowana. W autorege zapewniali mnie że jest nowa. nie wiem skąd mają, kto je robi itd. nie widziałem też jej choć może i powinienem poprosić o pokazanie ale ostatnio byłem u swojego mechanika na konserwacji auta i poprosiłem, żeby sprawdził mi jak wygląda ich robota bo odkąd mam to auto, to pierwszy raz dotykał go inny mechanik :) stwierdził, że wszystko jest ok i wygląda dobrze.

Edytowane przez maxiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...