Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


wymiana markerów "jakie?"


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

a widział ktoś takie coś na żywo?? jak to wygląda??

RINGI SMD 304 3030SMD BMW E39 4D 5D OEM BIAŁE SUPER JASNE WXP - Jafra - Tech. Oświetlenie samochodowe Xenon, LED, Halogen, Tuning

bo w opisie to wszystko super fajnie zdjęć ładnych to nie potrafią zrobić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widział ktoś takie coś na żywo?? jak to wygląda??

RINGI SMD 304 3030SMD BMW E39 4D 5D OEM BIAŁE SUPER JASNE WXP - Jafra - Tech. Oświetlenie samochodowe Xenon, LED, Halogen, Tuning

bo w opisie to wszystko super fajnie zdjęć ładnych to nie potrafią zrobić :/

Pakos lepszym rozwiązaniem są RINGI LED C. O. B., jakość lepsza niż w SMD. hidretrofit.pl/sklep/cob-ring-kit-bmw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda w świetle prawa? bo ringi chyba nie mają homologacji? a niektóre z tych które tu pokazaliście świecą z pewnością o wiele mocniej niż wiele tych taśm ledowych na zderzakach u wieśków na wszelkiej maści astrach i puntach, ledy te czasem są widoczne z odległości niższej niż dopiero kilka metrów, a mimo to są dopuszczone do ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to wygląda w świetle prawa, ważne że wygląda dobrze :D ten patent mi się podoba ale mimo wszystko chyba najpierw bym wolał to na jakimś aucie life zobaczyć. Na listopadowym najcie był ktoś e46 w sedanie przed liftem i chyba miał coś takiego wiecie kto to??

P.S.

Ktoś widział, jakiś dobry patent na BH do e39 po lifcie?? bo szukałem czegoś gotowego do kupienia, ale nic konkretnego nie znalazłem, chodzi mi oczywiście o ściemnienie odbłyśników świateł drogowych

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to niby ma wyglądać w świetle prawa ,przeciez ringi fabryka dała ,i chyba nikt nie będzie ci lamp rozbierał i patrzył co tam jest ,świeci to świeci,żółte czy białe ,wyjeżdżały różne ,wiec myślę że w świetle prawa świecą lepiej niż nasze prawo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to policjant sprawdzi?? przecież jak emeryci montują jakieś gówniane lampeczki w zaślepkach halogenów to policjant też nie sprawdzi czy ta choinka ma homologację

P.S.

A to C.O.B. ktoś widział na żywca?? bo w połączeniu z BH robi robotę :D

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to policjant sprawdzi?? przecież jak emeryci montują jakieś gówniane lampeczki w zaślepkach halogenów to policjant też nie sprawdzi czy ta choinka ma homologację

P.S.

A to C.O.B. ktoś widział na żywca?? bo w połączeniu z BH robi robotę :D

Jak się nie mylę to Schmajchel ma takie. Ładnie dają ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...