Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Odkrecenie koła (pytanie)


matiswidnica

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam takie pytanie czy możliwe jest samoistne odkrecenie wszystkich srob w kole z tyłu? Dzisiaj podczas jazdy coś mi stukalo z tyłu samochodu wiec się zatrzymałem myślałem ze nabilem się na gwoździa lecz to nie było to więc ruszam kołem z tyłu a ono jest luźne i mam pytanie czy to jest możliwe aby kolo samo się okrecilo czy to kogoś nie udany dowcip który mógł się skończyć więcej niż tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy i czy zmieniałeś koła samodzielnie czy też w jakimś zakładzie ale należy pamiętać żeby sprawdzić i dokrecić koła po około 50-80 km. Jeżeli okazałoby się że to żart to ktoś ma ewidentne braki pod kopulą i należy mu się konkretny oklep:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy i czy zmieniałeś koła samodzielnie czy też w jakimś zakładzie ale należy pamiętać żeby sprawdzić i dokrecić koła po około 50-80 km. Jeżeli okazałoby się że to żart to ktoś ma ewidentne braki pod kopulą i należy mu się konkretny oklep:bag:

X2 ;) sprawdzam koła zawsze po zmianie ale zazwyczaj nie trzeba dokręcać wcale albo jeśli już to minimalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fejki m countorow w 15" na takich felgach kupiłem auto, koła zmieniałem samodzielnie, ale przejechałem na nich po zmianie grubo ponad 500km...

Mam nadzieje ze to był przypadek, ale żeby 5 srob naraz, mam jednego podejrzanego kto by mógł to zrobić ale nie chce narazie nikogo oskarżać a jak się okaże że to prawda to obiecuje ze sprawiedliwość go dosięgnie, to podchodzi pod paragraf i to taki skromny na jedyne 25lat więzienia

Edytowane przez matiswidnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...