Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czujnik temperatury zewnętrznej a spalanie


kamilsyga19

Rekomendowane odpowiedzi

Odłącz sobie jeszcze wtryski i turbinę wtedy będzie się paliwo uzupełniało podczas jazdy.... Człowieku zastanów się, albo zmień auto na Gofra w TDI

Proszę cie skończ bo zamiast pomagać tylko pieprzysz głupoty. Dla Ciebie spalanie 11L jest okej to pewnie twoje wtryski leją jak szalone i jest okej po przeciez 3.0D musi spalić. Według ciebie pewnie też musi kopić bo diesel musi kopić co nie?

Dzisiaj do pracy pożyczyłem od kuzyna identycznie E61 3.0d tez automat. Średnie spalanie 7.4L na felgach 18. U mnie jest 17. Dalej twierdzisz, że tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cie skończ bo zamiast pomagać tylko pieprzysz głupoty. Dla Ciebie spalanie 11L jest okej to pewnie twoje wtryski leją jak szalone i jest okej po przeciez 3.0D musi spalić. Według ciebie pewnie też musi kopić bo diesel musi kopić co nie?

Dzisiaj do pracy pożyczyłem od kuzyna identycznie E61 3.0d tez automat. Średnie spalanie 7.4L na felgach 18. U mnie jest 17. Dalej twierdzisz, że tak ma być?

Jak możesz to zamień od kuzyna przepływomierz /oczywiście jak jest taki sam/ i zobacz czy coś się zmieni.

Ja stawiam na na to póki co.

Poza tym czy te ilości to wychodzą ci z tankowania pod korek jazda i pod korek czy z kompa???

bo może ktoś się pobawił w parametrach w kompie i dlatego tak pokazuje /ale jak pod korek jazda i pod korek to nie ma tematu/

Jak coś pisz co wyszło będziemy myśleć dalej.

PS: odpięcie przepływki nie spowoduje spalania mniejszego tylko większe na 100% chyba że przepływka dawała takie wartości że wtryski dawały na maxa to może lekko spaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zamień od kuzyna przepływomierz /oczywiście jak jest taki sam/ i zobacz czy coś się zmieni.

Ja stawiam na na to póki co.

Poza tym czy te ilości to wychodzą ci z tankowania pod korek jazda i pod korek czy z kompa???

bo może ktoś się pobawił w parametrach w kompie i dlatego tak pokazuje /ale jak pod korek jazda i pod korek to nie ma tematu/

Jak coś pisz co wyszło będziemy myśleć dalej.

PS: odpięcie przepływki nie spowoduje spalania mniejszego tylko większe na 100% chyba że przepływka dawała takie wartości że wtryski dawały na maxa to może lekko spaść

Dzięki Olo. W końcu jakaś pomocna osoba.

Przepływke trzeba adaptować czy wystarczy przełożyć?

Edytowane przez kamilsyga19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Olo. W końcu jakaś pomocna osoba.

Przepływke trzeba adaptować czy wystarczy przełożyć?

Na sprawdzenie powinna zadziałać bez niczego.

Przy okazji zadaniu pod korek na stacji i potem za powiedzmy 100km znowu na tej samej i zobacz czy nie ma różnic pomiędzy kompem a realem.

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawdziłem i to nie przepływomierz. Jakieś inne pomysły?? Auto ma zjechane opony od wewnątrz więc pewnie zbieżności nie ma, koła lekko biją przy 80 więc pewnie nie wyważone. Ale żeby 2,5 L więcej przez takie coś?

Edytowane przez kamilsyga19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...