Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaka rozpórkę najlepiej wybrać ?


michael9091

Rekomendowane odpowiedzi

Kamcio, dolna to może być spinka :) Zapewne masz ori osłonę, która pełni tą rolę :)

Tak swoją drogą to zamówiłem rozpórkę do siebie, nakrętka nie robi problemu i zrobi mi rozpórkę pod M43, Staffa takiej nie ma w ofercie.

Edytowane przez Krzysiek669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też moze bym się skusil, a czy jest opcja tylnej rozporki montowanej jakoś od dołu, żeby nie zajmować bagażnika?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

do e36 Nakrętka nie robi bo jak brałem na przód to pytałem do e46 raczej też nie będzie oczywiście o bezdachu rozmowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem czytałem, nie pytałem Nakrętki o tył czy tam dolną wiec nie wiem. I później zrobiłem edycję postu. Tak czy siak bez spiny

Ale zawsze warto zapytać, może jakoś indywidualnie coś zrobi :)

Eh idę spać bo majaczę

Edytowane przez dawid111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny, niech wpisuje się na liste :)

Wypadaloaby chyba zmienic temat watku, bo nie ma teraz nic wspolnego z zakupem grupowym (zakladajac, ze wyjdzie troche taniej)- chyba,ze to zakup tylko dla Wrocka (ja jestem z Zielonej Gory, wiec za wysylke i tak sobie bym zaplacil)

1. cziko

2. Kandyn E46 Coupe R6 Przód

3. Sajmonowski E46 Coupe R4

4. technic E46 sedan R4

Edytowane przez technic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Wczoraj dostałem zdjęcia. Udostępniam oraz dopisuję się do listy chętnych ( Wrocław )

[ATTACH=CONFIG]37298[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]37299[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]37300[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]37301[/ATTACH]

1. cziko

2. Kandyn E46 Coupe R6 Przód

3. Sajmonowski E46 Coupe R4

4. technic E46 sedan R4

5. michael9091 E46 Coupe R6 Przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. cziko

2. Kandyn E46 Coupe R6 Przód

3. Sajmonowski E46 Coupe R4

4. technic E46 sedan R4

5. michael9091 E46 Coupe R6 Przód

6. linu666 E46 kombi R6 Przód (czytałem gdzieś że może dorzucić tulejki pod śruby bo mogą być tam luzy- ale nie wiem nie znam się :) tylko gdzieś wyczytałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem gdzieś w necie jakiś czas temu że Nakrętka dodaje jeszcze tuleje pod śruby bo mogą być luzy nawet po dokręceniu na maksa- ale nie wiem, nie znam się :) tylko wyczytałem :) trzeba by go zapytać, ale oczywiście jestem chętny jak najbardziej,

aloha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Wczoraj dostałem zdjęcia. Udostępniam oraz dopisuję się do listy chętnych ( Wrocław )

[ATTACH=CONFIG]37298[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]37299[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]37300[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]37301[/ATTACH]

1. cziko

2. Kandyn E46 Coupe R6 Przód

3. Sajmonowski E46 Coupe R4

4. technic E46 sedan R4

5. michael9091 E46 Coupe R6 Przód

Co to za bubel lolol? będzie pracować na śrubach czyli można se ją wsadzić nie powiem gdzie :D .. Najlepsza Sztywna i Staffa którą z resztą mam u siebie w e46 i brata e36 gdzie auto pięknie się trzyma na koleinach i zakrętach bmw_2

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie pracować na śrubach czyli można se ją wsadzić nie powiem gdzie
W sumie masz rację...teraz tak patrzę. Chyba jednak staffa wpadnie w przyszłym tygodniu. Pany wypisuję się mimo że opinie są ok bmw_1 Edytowane przez Sajmonowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bubel ? będzie pracować na śrubach czyli można se ją wsadzić nie powiem gdzie

pół polski lata na tym bublu i nie narzeka? gdzieś napisane było śruby ma po to byś łatwo zdemontował do zdjęcia pokrywy bez rozkręcania na kielichu :) może na małych silnikach tego problemu nie ma ale na R6 to już wygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba koledzy wprowadzilem male zamieszanie tym wpisem, tak jak napisal Mariusz13 te sruby sluza do szybkiego demontazu bez ruszania kielichow ale dlugi tez cos wspomnial o tulejach :) poszukam w historii to moze znajde ta dyskusje :) a jutro zadzwonie do nakretki i podpytam i podziele się wiesciami :) chyba ze ktos uczyni to szybciej :) albo kupujemy u nakretki a kolege dlugiego poprosimy o pomoc z tulejami i sukces 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bubel ? będzie pracować na śrubach czyli można se ją wsadzić nie powiem gdzie

zgupiałem juz lolol Teraz sam juz nie wiem co wziąć. Staffa bym zamontował i git. tylko potem trzeba odkręcac więcej srub na kielichach. Nakretki bym szybko sciągnał, ale musiałbym toczyc tuleje dobrze spasowane bo zaraz je wyklepie pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...