Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaka rozpórkę najlepiej wybrać ?


michael9091

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zacząłem szukać rozpórki na przód do swojej E46 coupé. Na Allegro znalazłem kilka rozpórek. Jedne regulowane, inne stałe, sztywne. Zastanawiam się która lepiej sie sprawdzi przy moim gwintowanym zawieszeniu. Może polecicie jakaś dobra, sprawdzona markę a może nawet jakieś miejsce we Wrocławiu i okolicach gdzie mozna zobaczyć i nabyć takową rozpórkę. Pozdrawiam :bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też własnie szukam rozpórki na przód do siebie i waham sie pomiędzy Staff'ą a tą od Pana Nakrętki. Wizualnie ładniejsze sa staffy, ale która spełnia bardziej swoje zadanie to nie wiem. Musze zadzwonić od Nakretki i zapytać o koszt i termin. A z tego co czytałem to lepsza rozpórka bez regulacji.

Tu masz namiar do Nakretki: 694-580-786

Dzwoniłem do Niego i rozpórka do e46 R6 czarny mat (tylko taki kolor robi) 140zł + 20zł kurier (przedpłata)25zl pobranie. Wysylka na drugi dzień.

Nie trzeba odkrecac srub przy kielichach zeby ja sciągnac w razie gdybyś chciał coś grzebać. Wystarczy 2 sruby przed kielichami odkrecić. A patrząc na Staff'e to tam nie masz srub przed kielichem i musisz cała sciagac zeby cos pogrzebac pod pokrywami.

Ja biore od Nakrętki. Jak przyjdzie to wrzuce foty jak wyglada itp.

Edytowane przez Kandyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomocne odpowiedzi. Z tego co widziałem na FB wygląda to całkiem schludnie. I również inne kolory widzę. 140 zł to i tak spoko cena jak za rozpórkę.

Ja też się piszę na kupno, nie wiem czy od razu na tył nie wezmę. Zaraz zadzwonię i się dowiem. Pozdro ! bmw_0bmw_0bmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Nakrętką. Tak jak ktoś wyżej pisał przód 140 zł. A jak sie bierze przód + tył to 130 i 70.

Dzisisj jeszcze dostane zdjęcia poglądowe na e-mail, bo prosiłem o jakieś dokładniejsze z E46 to tu wrzucę i myśle, że jak sie spodoba to można zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dostałem SMSa od Nakrętki, że prześle mi zdjęcia dopiero w poniedziałek, więc jak dostanę to i udostępnię dalej ( zakręcona Nakrętka :mrgreen: ). Właśnie się zastanawiam czy na tył od razu nie wezmę. Jak myślicie, jakie macie o tym zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tylko na przod. Bo rozporka na tył toraczej do auta sportowego, które jezdzi w jakis KJS-ach, itp. Takie jest moje zdanie. A nie ma opcji żeby pomalował na wybrany kolor tych rozpórek? bo widze, że Cziko, ja, i Ty by wziął to prawie jak hurt :D Byśmy ustalili kolor jakis, ktory by nas wszystkich satysfakcjonował :)

Chyba, że czarny mat wam pasuje :) to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tylko na przod. Bo rozporka na tył toraczej do auta sportowego, które jezdzi w jakis KJS-ach, itp. Takie jest moje zdanie. A nie ma opcji żeby pomalował na wybrany kolor tych rozpórek? bo widze, że Cziko, ja, i Ty by wziął to prawie jak hurt :D Byśmy ustalili kolor jakis, ktory by nas wszystkich satysfakcjonował :)

Chyba, że czarny mat wam pasuje :) to spoko

Co do malowania, rozmawiałem o tym i mówi, że on nie maluje, ma tylko w czarnym macie. Ja osobiście celował bym w czerwony, pomarańczowy, żółty kolor. Widziałem na stronie Nakrętki kolorowe rozpórki, to odpowiedział mi, że klienci sobie osobiście gdzie indziej malują według potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie lepiej trzyma na zakrętach = troszkę szybciej pokonujesz je, pewniej czuje się auto. Dając rozpórki powodujesz, że usztywniasz budę, żeby tak nie pracowała.

Znajomy w golfie III :bag: ma tak twardy gwint, że wjechał w dziurę (fakt, że nie małą) i pękła mu przednia szyba. Po założeniu rozpórek to się nie powtórzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...