Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


problem ze spryskiwaczami


buba21

Rekomendowane odpowiedzi

witam, taka sytuacja:

E34 1993, M60B40

przy probie uruchomienia spryskiwaczy nic nie leci, pompki nie słychać, wycieraczki załącza normalnie.

przy włączeniu intensywnego mycia leci płyn na szybę, ale z dużo mniejszym ciśnieniem niż poprzednio, wycieraczki załącza.

spryski na lampy działają normalnie

bezpieczniki ok

ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kapie ci plyn z pod wygłuszenia maski lub samo wygłuszenie nie jest mokre ?

Miałem w jakimś bmw, ze wyskoczylo mi coś na kształt zaworka bezpieczeństwa przed samymi spryskami i część płynu lądowała na wygluszeniu.

...by Tapapapapatatalaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz napiecie na pompce, pompkach w momencie wysterowania - to chyba najbanalniejsza czynnosc jaka mozna zrobic. Jezeli na dzialajacej pompce bedziesz mial np. 9V to juz bedziesz wiedzial gdzie jest problem. Przyjrzyj sie jeszcze przewodom ktore wchodza na wtyczke pompki bo z wiekiem kabel peka, miedz sie utlenia, kontakt slabnie albo zanika calkowicie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz napiecie na pompce, pompkach w momencie wysterowania - to chyba najbanalniejsza czynnosc jaka mozna zrobic. Jezeli na dzialajacej pompce bedziesz mial np. 9V to juz bedziesz wiedzial gdzie jest problem. Przyjrzyj sie jeszcze przewodom ktore wchodza na wtyczke pompki bo z wiekiem kabel peka, miedz sie utlenia, kontakt slabnie albo zanika calkowicie..

tak zrobię. dziwi mnie tylko że objawy pojawiły się jednocześnie - czyli jakby naraz jedna pompka padła, a drugiej spadło ciśnienie. wydaje mi się to dziwnym zbiegem okoliczności, więc tu pytałem czy ktoś może miał identyczne problemy i okazało się to np manetką albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...