Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zlece instalacje INPY na laptopa nim coś mnie trafi nagłego


bobik

Rekomendowane odpowiedzi

siema bobik !

Musisz zmienić ustawienia portu USB ,żeby "emulować" port COM.

Jak coś to pomogę , mogę Ci wysłać instrukcję bądź mogę Ci to zainstalować zdalnie jeżeli masz łącze 10mb/s minimalnie.

10mb/s ?! czym ty chcesz przejać jego sesje emacsem przez sendmail ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam kilka wersji INPy, instalowałem różne i z żadną nie miałem problemów. Ostatnią jaką mam zainstalowaną na Win7 (INPA_EA-90X) to bodajże v5.0.1 + częściowe tłumaczenia mojego autorstwa.

Chodzi mi bezproblemowo. Moja lokalizacja niedaleko stadionu miejskiego więc jakby co to pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie jakiś problem z instalacja INPY to walcie do mnie, walczyłem trochę ze swoją ale udało się więc już chyba wiem co gdzie i jak.

lada moment będę miał też garaż z kanałem więc jak ktoś potrzebuje coś na szybko ogarnąć to służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym rzecz, ale na necie dużo jest śmieciowych instrukcji, do różnych wersji etc i idzie się pogubić. Ja nawet kupując interfejs dostałem od gościa cd z inpą i instrukcją do innej wersji.

weź już ***** nie płacz !!

na poprzedniej stronie podałem Ci linka do mojego Chomika gdzie masz działający program i instrukcję instalacji od Nerwusa na podstawie której połowa internetu instaluje i wszystkim to działa. Przestań bić piane i ******lić że coś nie działa, że nie ma instrukcji - wszystko jest tylko trzeba chwilę poszukać albo czytać. Jeżeli jesteś komputerowym analfabetą to lepiej jedź do kogoś, zapłać i przestań truć dupę.

Edytowane przez efendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla e 60 nie wybierasz modułu airbag tylko zakładke system bezpieczeństwa i tam masz takie moduły jak 'b pilar left', 'moduł drzwi, siedzeń itp. One są odpowiedzialne za poduszki

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...