Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Otwarcie Sezonu 2016 na Torze ODTJ Wrocław przy Rakietowej - 11 czerwiec


Szpadyzor71

Rekomendowane odpowiedzi

zlot super wielkie podziękowania dla organizatorów!!!!

wisnia

sebo

cajs

było super do zobaczenia na kolejnych zlotach ale to ja już myślę inaczej tzn mamy swoich kierowców siadamy na mega wypaśnym stoliku wiśni grilujemy i na stole mamy piwo a obok stoją auta no nic więcej nie trzeba

pozdrawiam i czekam na kolejne spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było.

Dziękujemy za świetną imprezę i wyborowe towarzystwo.:wink:

A organizatorom wielki ukłony za możliwość. ponownego spotkania się na łonie natury.bmw_beer

Francuz ale dupska dałeś na maxa!!!

Pojechałeś, a flagę klubową samopas zostawiłeś.

stała samopas bez balastu, dobrze ze wietru nie było bo by na kogoś padła lub e39 które obok stało- wiec możesz mi i Nem owi dziękować.

Przemo kaski mam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za mega super dzien. Impreza udana, wielkie dzieki wszystkim organizatorom, jak rowniez chlopakom z driftu - dzieciaki fajnie sie bawily

Dziekuje rowniez osobom, ktore pojechaly i pozniej przywiozly dzieci - dzieki za poswiecony czas i bezpieczna jazde

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było.

Dziękujemy za świetną imprezę i wyborowe towarzystwo.:wink:

A organizatorom wielki ukłony za możliwość. ponownego spotkania się na łonie natury.bmw_beer

Francuz ale dupska dałeś na maxa!!!

Pojechałeś, a flagę klubową samopas zostawiłeś.

stała samopas bez balastu, dobrze ze wietru nie było bo by na kogoś padła lub e39 które obok stało- wiec możesz mi i Nem owi dziękować.

Przemo kaski mam.

A co mialem do Dudka psa przywiazac jak nikogo nie bylo do okola i jak juz palilo sie wychowawczyniom do wyjazdu? Stabilna byla z reszta :wink: ale dziękuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mialem do Dudka psa przywiazac jak juz palilo sie wychowawczyniom do wyjazdu? Stabilna byla z reszta :wink: ale dziękuję :wink:

Nie chodzi o Dudka i jego psa /konia tylko o 2 min przestawienia flagi- bezpieczeństwo i wychowawczyni napewno by to zrozumiała.

A że stabilna była to tylko dlatego ze nie zawało mocniej.

Wiec przyznanie się do winy by się przydało.

Bo podziękowanie juz było. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie bo całkowicie mi to umknęło. Kto ma krzesełko Kosy? Stało obok grilla?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może ja- bo jakieś znalazłem i zabrałem z terenu zlotu.

Jak właściciel je dobrze opisze to zostanie zwrócone.:lol:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o Dudka i jego psa /konia tylko o 2 min przestawienia flagi- bezpieczeństwo i wychowawczyni napewno by to zrozumiała.

A że stabilna była to tylko dlatego ze nie zawało mocniej.

Wiec przyznanie się do winy by się przydało.

Bo podziękowanie juz było. :mrgreen:

Przepraszam, dziękuję i przyznaje się do winy, masz racje. Tak, można to bylo zrobic inaczej, jesteś moim bohaterem i wlasnie pije Twoje zdrowko :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie i Panie za mega spotkanie ;) fajnie było poupalać w rodzinnym gronie! Kamciowi za transport auta, Maltarnowi za grilla i też Maltarnowi i Nem-owi jeśli dobrze zauważyłem za użyczenie gałki(brzmi dwuznacznie wiem :D ) Panowie, którzy latali moim autem któremu się jakiś plastik z wnętrza urwał przyznać się szybko to nie będę bił następnym razem!!! ogólnie mega spoko było i fajnie było was wszystkich zobaczyć na takim evenciehappy_bmw dla wszystkich organizatorów uklon_bmw

Edytowane przez blazej3131
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super impreze!

Szkoda że musiałem się zmyć tak szybko, ale warto było przyjechać. Fajnie było wozić dzieciaki z Oławy na zlot i później po torze :D

Tylko chyba troche za ostro świrowałem na okrążeniu, bo teraz mi piszczy i zgrzyta całe zawieszenie...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie mega! Chciałem gorąco podziękować organizatorom Kosa, Forest, Młoda, Franucuz , Szpa&:&3&&3&: uj nie pamietam jak sie pisze jego nick :D jesteście wspaniałymi ludźmi. Widziałem ze dla tych dzieciaków naprawdę dużo to znaczyło. No jesteście niesamowici! Oczywiscie hojnie was wsparłem a przy tym rewelacyjnie sie bawiłem! Dzięki Broder na doborowe towarzystwo Twoje i Gosi która nie lubi kompota :D. Dzięki Dyziu i reszczie z która stałem na pogawędce :D

dziekuje koledze w zielonym e30 m52b28 za pokazanie jak sie jeździ jak należy! Masz talent byku, boki pierwsza klasa!

sam tez sie z Broderem przejechałem moja i stwierdziłem ze latanie bokiem na torze to jest rozrywka godna bogów!

dzieki Panowie! Oby wiecej i oby cześciej!

nie pozdrawiam młokosa w brązowym e30 który dwa razy omal nie roz***** driftowozów, nie wiem cos ty myślał ale gdyby nie refleks kierowców to byłaby tak zwana c!pa

szkoda ze była masa ludzi którzy nie pojawiają sie na spotach, może na przyszłej imprezie porobić sekcje i jakos poustawiać wszystkich?

dzieki jeszcze raz!

Edytowane przez xyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozdrawiam młokosa w brązowym e30 który dwa razy omal nie roz***** driftowozów, nie wiem cos ty myślał ale gdyby nie refleks kierowców to byłaby tak zwana c!pa

szkoda ze była masa ludzi którzy nie pojawiają sie na spotach, może na przyszłej imprezie porobić sekcje i jakos poustawiać wszystkich?

dzieki jeszcze raz!

Dzięki za pozdrówki :D Jeździłem tam pierwszy raz tym autem i ogólnie na tym torze. Nie wiem o co Ci chodzi ale jeśli o ten odcinek za beczkami raz miałem sytuacje że chciałem tam wjechać bo robiłem czasówkę a okazało się że ktoś sobie kręcił tam bączki. Na spotach się pojawiałem ale nigdy tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak zwykle udana. Żałuje że nie mogliśmy zostać do końca. Kapryśna pompa smg popsuła mi trochę zabawę, dobrze że miałem auto zastępcze:lol:. Kiedy już ostygła i wrzuciła bieg postanowiliśmy jechać do domu zaczem się rozmyśli. Dlatego przepraszam że nie pożegnałem się ze wszystkimi.

Poniżej parę filmików naszej koleżanki Ireny

[video=youtube;AhbznhosWno]http://https://youtu.be/AhbznhosWno

Edytowane przez remotec
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, kolejna super impreza, w najlepszym towarzystwie. Podziękowania całej ekipie organizatorów za przygotowanie takiego przedsięwzięcia uklon_bmw Miejmy nadzieję, że dzieciom też się podobało :wink: Zabawa na torze dla mnie pierwsza klasa, tak mi się spodobało, że opony się skończyły, jak ktoś ma to chętnie kupie :bag:

Efekty:

[ATTACH=CONFIG]41374[/ATTACH]

Siwek czekam na fotki happy_bmw

A tu kilka zdjęć od nas:

[ATTACH=CONFIG]41375[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41376[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41377[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41378[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41379[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41380[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41381[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41382[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41383[/ATTACH]

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, kolejna super impreza, w najlepszym towarzystwie. Podziękowania całej ekipie organizatorów za przygotowanie takiego przedsięwzięcia uklon_bmw Miejmy nadzieję, że dzieciom też się podobało :wink: Zabawa na torze dla mnie pierwsza klasa, tak mi się spodobało, że opony się skończyły, jak ktoś ma to chętnie kupie :bag:

Efekty:

[ATTACH=CONFIG]41374[/ATTACH]

Siwek czekam na fotki happy_bmw

A tu kilka zdjęć od nas:

[ATTACH=CONFIG]41375[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41376[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41377[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41378[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41379[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41380[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41381[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41382[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41383[/ATTACH]

Ależ moj Diesel wyglada agresywnie ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...