Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Otwarcie Sezonu 2016 na Torze ODTJ Wrocław przy Rakietowej - 11 czerwiec


Szpadyzor71

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za spotkanko , za mile towarzystwo :gril: i pogadanie z wieloma osobami bmw_1 Mam nadzieje ze czytnik kluczy przyczynil sie do zwiekszenia puli datkow na dom dziecka :mrgreen: Na nastepna impreze rowniez postaram sie zorganizowac tez cos ciekawego.

Fajnie bylo tez sie wyzyc na torze, mozna by czesciej cos takiego organizowac ;)

Fotek mam zaledwie pare sztuk, ale zawsze cos

[ATTACH=CONFIG]41384[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41385[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41386[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41387[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41388[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41389[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41390[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41391[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41392[/ATTACH]

Aaa i jeszcze co do organizacji - uwazam ze nie powinno siwe wpuszczac drifterow i scigaczy jednoczesnie na tor. Ktos kto lecial na czasowke i wjezdzal na kostke musial sie zatrzymac bo akurat drifter robil "rondo" i tamowal blokowal do mety. Poza tym mysle ze sprawniej by szlo tez mierzenie czasow gdyby puszczac pojedynczo auta i na wstepie poinoformowac do ktorego momentu jest mierzony czas, bo chyba czesc osob nie bardzo wiedziala ;)

Nie mam tu nic do zarzucenia jesli chodzi o sprawiedliwosc czasowki, bo sam nie bralem nawet w niej udzialu, takie luznne spostrzezenia okiem widza.

Wiem wiem, latwo mowic, nastepnym razem chetnie pomoge w organizacji bmw_1

Edytowane przez Broder
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie i Panie za mega spotkanie ;) fajnie było poupalać w rodzinnym gronie! Kamciowi za transport auta, Maltarnowi za grilla i też Maltarnowi i Nem-owi jeśli dobrze zauważyłem za użyczenie gałki(brzmi dwuznacznie wiem :D ) Panowie, którzy latali moim autem któremu się jakiś plastik z wnętrza urwał przyznać się szybko to nie będę bił następnym razem!!! ogólnie mega spoko było i fajnie było was wszystkich zobaczyć na takim evenciehappy_bmw dla wszystkich organizatorów uklon_bmw

To fragment twojego dyfuzora potem leżał na torze:lol::lol::lol::lol::lol::lol:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę fotek ode mnie

Spotkanie vivkiem na stacji, pierwszy przystanek, Oława i korowód BMW przez miasto uklon_bmw

[ATTACH=CONFIG]41400[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41401[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41402[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41403[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41406[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]41407[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]41408[/ATTACH]

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim którzy pomogli zorganizować to spotkanie, uczestniczyli w nim i pomagali w jego trakcie :drunk:

Do następnego :)

P.S. Zdjęcia od Gzów

https://www.facebook.com/FM-BMW-Grupa-Zach%C3%B3d-429126357143123/photos/?tab=album&album_id=1012145682174518

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym serdecznie podziękować wszystkim przybyłym za uczestnictwo uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw bez Was nie było by tej imprezy

gorące podziękowania dla Foresta który trzymał wszystko w kupie, dla chłopaków którzy pomagali w przygotowaniu i ogarniali wszystko na torze Przemo, Szpadyzor, Kamcio, Francuz, mrsiwek, Dyzio, Brzoza, Lijo uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Podziękowania dla Maxbimmerek: Młoda, Sandra, Edzia, Malwina ...uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

dzięki ekipie która przywiozła i odwiozła dzieciaki bmw_2bmw_2bmw_2

jeżeli kogoś pominąłem nie bić, musiałem się szybko zmyć więc wszystkiego nie widziałem

kilku spraw nie udało się dopiąc ale to będzie dla nas nauczka na kolejny raz

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM i juz zapraszam na kolejny bmw_2bmw_2bmw_2

Edytowane przez Kosa
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza mega fajna, jak zwykle zresztą ;) organizacja na wysokim poziomie :) furki niektóre to aż dech zapierają

zostałem przewieziony e30 450km i tak strasznie gniecie sutki i plecy w fotel że szok !

przywiozłem i odwiozłem trójkę dzieciaków ;) widać po nich było najpierw oczekiwanie a potem zmęczenie hehe

niestety w drodze powrotnej sie zamyśliłem i niebiescy mnie złapali na radar

w sumie w momencie zatrzymania to myślałem, że wlokłem się tak wolno, że chyba chcą się czepić za nie wiem brak świateł, albo ogólnie za czarne bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za super moto sobotę.

W drodze powrotnej niebiescy zatrzymali mnie na "pogaduchy" o braku prawego stopu i lewych US tablicach.Wróciłem na drogę bez żadnych negatywnych konsekwencji i dalej na US blachach.Stan fury uratował mi kieszeń;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...