Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Otwarcie Sezonu 2016 na Torze ODTJ Wrocław przy Rakietowej - 11 czerwiec


Szpadyzor71

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle ze następnym razem trzeba zrobic jakieś wymagania minimalne w liczbie postów i wpuszczać tylko osoby znane w klubie które wcześniej uczestniczyły w spotach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może wprowadzić po prostu zmiany w regulaminie? Tak, żeby punktem regulaminu były wymogi do spełnienia (obecność na forum x czasu, obecność na spocie min. 1 raz i co tam wam przyjdzie do głowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tez takie zasady zeby nie wykluczyly 80pct ludzi z listy, bo na oplaty nie uzbieramy :-) no a wiadomo, ze zawsze będą ludzie ktorzy wjada tylko aby pobujac na torze za pisiont zloty i tyle z ich strony .

Wzialem wolne na sobotę, takze dwa miejsca znajde i podjade do olawy. Dzieciaki nie gryzą, nie bójcie się :mrgreen:Podliczcie ile juz jest miejsc

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żona moja ma wolny weekend jak się okazało i chciała jechać ze mną.

Tylko teraz lipa, bo zaoferowałem się, że mam 3 miejsca, to już żona sie nie zmieści... :(

Fajnie by było podliczyć ile jest miejsc, może by się okazało że jednak się zmieści ;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie chodzi o to żeby ktoś klepał cokolwiek żeby mu sie ubierało, ale 3 miechy na forum, jeden najt i 50 postów to myślę rozsądnie.

Tak jak pisałem, moge zrobić ekstra kurs do Oławy (3 miejsca z tyłu i jedna z przodu) i nawinąć po swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko wklepałam ludzi z listy, kto ile ma postów i od kiedy jest na forum, wychodzi na to, że z 14 osób zarejestrowało się na forum po to, żeby się wpisać na listę i nawet nie raczyło się przywitać, znalazły się też osoby które są od dawna a napisały kilka postów

na ten zlot zmiana regulaminu to już trochę chyba za późno, ale na przyszłość warto pomyśleć

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trzeba po prostu rozgraniczyc 2 rzeczy i zorganizowac dwa rozne spotkania

- impreza z atrakcjami dla dzieci z domu dziecka

- rozpoczescie sesonu z atrakcjami dla uczestnikow zlotu

wtedy ludzie zainteresowani konkretna impreza wejda w konkretny temat i nie bedzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zrobił koło i pojechał do Oławy po dzieciaki ( choć zmieścił bym tylko dwoje ) ale nie mogę dać słowa, bo nie wiem o której się urwę z roboty... Na 13 to raczej nie możliwe, żebym był w Oławie, a i na 14 do Wro nie wiem czy się nie spóźnię. Więc nie pomogę w dostarczeniu.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zrobił koło i pojechał do Oławy po dzieciaki ( choć zmieścił bym tylko dwoje ) ale nie mogę dać słowa, bo nie wiem o której się urwę z roboty... Na 13 to raczej nie możliwe, żebym był w Oławie, a i na 14 do Wro nie wiem czy się nie spóźnię. Więc nie pomogę w dostarczeniu.. :?

Dowiedz się na spokojnie co z tego wyjdzie, żeby ustalić ostateczna wersje transportu i daj znac, może akurat Ci sie uda urwac to pojedziemy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trzeba po prostu rozgraniczyc 2 rzeczy i zorganizowac dwa rozne spotkania

- impreza z atrakcjami dla dzieci z domu dziecka

- rozpoczescie sesonu z atrakcjami dla uczestnikow zlotu

wtedy ludzie zainteresowani konkretna impreza wejda w konkretny temat i nie bedzie problemu.

Broder tak tez mozna, ale powiem Ci ze przejazdy drifterow i 80 beemek na placu to tez dla nich atrakcja. Robilismy juz wszystko, tu przynajmniej mozemy spedzic z nimi kilka godzin. Kregle, karting, to max 2h i do domu.... Po drugie kilka aut zawsze sie takich znajdzie ale sa plusy... wiecej $$ dla dzieciakow zostanie na mikolajki

wysłane z internetu przez tapatalka

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z miłą chęcią stawie się w Oławie :) Będę mógł zabrać 2-3 osoby.

Pytanie do organizatorów. Dwie osoby które pierwotnie miały się ze mną zabrać bez pośrednio, zjawią się później.

Czy będzie problem z ich wpuszczeniem jako, że ja z kumplem będziemy od razu z Oławy z dzieciakami jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broder tak tez mozna, ale powiem Ci ze przejazdy drifterow i 80 beemek na placu to tez dla nich atrakcja. Robilismy juz wszystko, tu przynajmniej mozemy spedzic z nimi kilka godzin. Kregle, karting, to max 2h i do domu.... Po drugie kilka aut zawsze sie takich znajdzie ale sa plusy... wiecej $$ dla dzieciakow zostanie na mikolajki

wysłane z internetu przez tapatalka

Wiadoma sprawa, wiecej z reguly = lepiej. Chodzi mi o to ze nie moze byc tak, ze po komentarzach kolegi PRZMEO polowa uczestnikow przyjedzie z wyrzutami sumienia. Kazdy ma swoje obowiazki / plan dnia i nic komus do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...