Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Radio na kasete wymiana prosze o info


zygfryd

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wymontowalem dzis Radio w moim BMW mam tam buisnes na kasety tam z tylu zobaczylem jeszcze wtyczke duza kwadratowa i ze trzy male czy ktos wie co to jest czy moge tam zalozyc cos oryginalnego ale zeby w miare dobrze gralo tj Subwoofer czy zmieniarke albo Radio z szerokim wyswietlaczem czy CD i drugie pytanie mam wpisane w ksiazce Sport fahrwerk co to dokladnie oznacza czy to ma cos wspolnego z zawieszeniem od M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam e39 z normalnym radiem kasetowym,chcem zamontowac cos innego np: odtwarzacz CD albo zmieniarke w bagazniku sam dokladnie nie wiem co tam mozna wlozyc.Chodzi o to ze nie wiem czy tam juz jest instalacja pod te zeczy.dlatego chcialem zapytac jaki oryginalny sprzet moge tam zamontowac bez wielkich przerobek.Czy bedzie tam pasowalo Radio z szerokim wyswietlaczem bo mam teraz krotki waski.I drugie moje pytanie to co oznacza wpis Sport fahrwerk czy to ma cos wspolnego z zawieszeniem od modelu M czy poprostu jest to tylko sportowy amortyzator i obnizone Auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot tak to się lusterka nie zabiera ani nie wymienia, może przednia szyba była wybita (lub auto było powypadkowe?) i składali najtańszym kosztem.

Ja w swoim dawnym E36 też nie miałem fabrycznie ksenonów i grilla poliftowego ale gdy zatrzymałem się na tylnej kanapie punto to dołożyłem sobie xenon i kilka kosmetycznych elementów - to samo działa w drugą stronę, ktoś po wypadku może składać "na sztukę" i ładuje jak najtańsze rzeczy - grunt to przekazać następnemu właścicielowi jak się sprawy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...