Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wpadłem się przywitać.


Merkava

Rekomendowane odpowiedzi


Jak kultura nakazuje, chciałbym się przywitać jako nowy na forum.
Tak więc Siema!

Jeżeli chodzi o mnie, to rodzice ochrzcili mnie jako Huberta, i... nadal identyfikuję się jako Hubert.
Tak więc 27 wiosen za mną, mieszkam we Wrocławiu od lat dwóch, zawodowo param się łodziarką, hobbistycznie próbuję lepić papier w coś, co przypomina więcej niż tylko zlepiony papier.

Bardzo długo zastanawiałem się, jakie auto wziąć, pewnym było to, że będzie to zdecydowanie temat klasyki, chodziły mi po głowie głównie owoce Stuttgartu, ale nie trafiłem na taki model i stan, który trafiłby w me serce zarówno stanem, linią czy również ceną.
Inaczej natomiast było z Bawarią....przyznam szczerze, nigdy nawet nie myślałem, że kupię sobie dresiarski stereotyp społeczny (a disco polo uwielbiam!).
Moja lepsza połowa stanęła jak wryta, gdy zobaczyła, ze wracam trzema literkami w logo, popatrzyła na mój krótko ścięty łeb, posłuchała muzyki wydobywającej się zza uchylonej szyby (tej samej co powyżej, a jak!) i zapytała tylko, czy mam 3 paski na dresie? O.o

Niestety, to były zwykłe dresy z przeceny w Tesco.

Normalnie noszę dżinsy.

No ale nie to jest ważne...
Ważne jest, że od tamtego momentu minęło już kilkanaście tygodni, a ja nadal jestem zajarany, tym, że jest, że mam, że będę wydawał mnóstwo siana, bo roboty to jest huk!

Ale jest!
I jeździ, skręca, świeci, tylko nie tito, bo coś się spsuło.
Wracam za tydzień do domu, kapcie nowiuśkie kupiłem, to założę, bujnę się po mieście przyszpanić, że mam, że nówki i w ogóle,

i zacznę rozkręcać i skręcać dalej.
Ale i tak będzie fajnie!
Mniam!

Pozdrowienia dla wszystkich!

A, w ogóle jakby ktoś z was miał ochotę wyskoczyć na piwo, flaszkę czy po prostu pogadać, kurcze, walcie do mnie jak w dym! Bardzo chętnie poznam więcej takich wariatów, jak choćby ja :D
Pozdro 600.

46025508_2267501363479953_7487100953049432064_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Merkava napisał:

hobbistycznie próbuję lepić papier w coś, co przypomina więcej niż tylko zlepiony papier.

 

Sluchaj potrzebowalbym 1000 banknotów po 100 zl. Tak na poczatek, później zobaczymy.

 

Witaj na pokladzie, fajnie, ze poszedles w strone klasyki.

:bmw_2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2018 o 07:54, Francuz napisał:

 

Sluchaj potrzebowalbym 1000 banknotów po 100 zl. Tak na poczatek, później zobaczymy.

 

Witaj na pokladzie, fajnie, ze poszedles w strone klasyki.

:bmw_2:


Francuz, błagam Cię, dla tysiąca sztuk mi się nie opłaca warsztatu wyciągać. W taki detal się nie bawię :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego. Klasyka rzadzi! Podaj nazwe koloru i pokaz jak jest w srodku, jesli znajdziesz chwile czasu. Poluje na E34 ostatnio bo do tej pory to auto jakos przechodzilo bokiem obok obiektów moich zainteresowan, ale teraz sadze, ze to moze byc ten czas, tylko trzeba miejsca troche zrobic ? Swoja droga widze, ze ludzie na forum glownie uderzaja w nowsze modele a fanów lat '80/90 nie ma za duzo :)

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...