Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E46] Otwieranie bagażnika z pilota


xaryon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

temat może być nieco mylący, gdyż o ile mi wiadomo, żadna E46 nie ma opcji otwierania klapy bagażnika z poziomu pilota. Niemniej, na poniższym filmiku widać sposób, który umożliwia takie otwieranie. Czy to wieśtuning, czy jeszcze nie? 

 

 

Oceńcie sami.

 

Wymiary sprężyn wg. autora (oryginalna pisownia):
1,9cm Hole Diam, 0,95cm Rod Diam, 2,54cm Free Length, Blue Die Spring 70kg Max Deflection, 1,27cm Max Deflection, Medium Duty, Chromium Alloy Steel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nev napisał:

wiestuning to sa ledy do jazdy dziennej z allegro montowane w zderzak.

sprezynki do bagaznika w e46 byly walkowane setki razy, ja uwazam ze spoko pomysl, jak mi sie kiedys znudzi seria to zaloze u siebie z ciekawosci

 

Bierz na poprawkę, że to amerykanin xD A sprężynki faktycznie fajna sprawa. Ja bym je tylko pomalował na jakiś nie rzucający się w oczy kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly otwierane klapy bagaznika z pilota no cos ty, ale wlasnie nie tak doslownie, fabrycznie tylko odpuszcza zamek. Walkowalem temat bo chcialem u siebie w poprzednim sedanie zrobic, po pierwsze sprezynki po drugie dobre mocniejsze silowniki. Ale..... zeby zamknac to trzeba bylo sie uwiesić na klapie prawie i malo nie wyskoczyła z zawiasow a jak sie zamknela to sie nie zgadzaly szpary przy szybie (po prostu podnosilo klape delikatnie) dalem sobie spokoj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też walczyłem z tematem. Zakładałem sprężynki w Coupe ale chyba siłowniki były już słabe i całkiem do góry nie otwierało. Kupowałem takie 4 sprężynki w tej firmie:

 

Kwotę 35,07 zł, proszę przelać na nr rach.:
W tytule proszę wpisać: 2S19025 4 szt., imię i nazwisko, adres do wysyłki.

Wysyłka pocztą polską listem poleconym.

Pozdrawiam/Best regards
Marcin Kaczyński
 
IMPEX-READY S.C.
ul. Moniuszki 26A
41-902 Bytom - Poland
NIP: 626-28-56-685
Tel.: +48 32 389 35 24 - Tel./Fax.: +48 32 281 80 10
e-mail: info@impex-ready.pl
www:   http://www.impex-ready.pl

Z tego co pamiętam, bo było to ponad 4 lata temu, to w jakimś poście czy filmie polecali te sprężynki. Na stronie można dobrać inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, smarowanie napisał:

Duda z 101 napraw pokazywał to. Czytałem, że drugo taki bajer nie działa i jest problem z zamykanie jak pisał Xaime94

 

Problem z tym programem jest taki, że on pokazuje często gotowe zestawy. Z tego co pamiętam było to jakieś kombi i gotowy zestaw można kupić na alledrogo. 

Do e46 jak i e90 trzeba wymienić amortyzatory, bo obecne są za słabe, aby wypchnąć klape do góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dixx37 napisał:

 

Problem z tym programem jest taki, że on pokazuje często gotowe zestawy. Z tego co pamiętam było to jakieś kombi i gotowy zestaw można kupić na alledrogo. 

Do e46 jak i e90 trzeba wymienić amortyzatory, bo obecne są za słabe, aby wypchnąć klape do góry. 

https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-1,S05E01,80247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smarowanie napisał:

 

Tak widziałem ten odcinek i takie zestawy nie są do wszystkich modeli. Jak oglądałem ten odcinek, to taki zestaw był tylko do skody i audi a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...