Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Osłona maski chroniąca przed uderzeniami kamieni,odpryskami?


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem założoną bo też się napaliłem ze względu na wygląd (super to wygląda), ale kolego nie masz pojęcia jak to rysuje lakier piasek się przedostaje pod tą BRE i rysuje maskę, żeby nie rysowało musiał byś codziennie to ściągać oczyścić z piasku z znów zakładać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, namiary wysłałem na PW...

maskę rysuje, ale można ją spokojnie spolerować (robiłem tak w byłej e34), normalnie bez osłony BRA masz całą poobijaną kamykami co nadaje się tylko do powtórnego malowania :wink:

poza tym BRA dodaje charakteru i przyciąga wzorok, teksty w stylu "a cio to jest...???, są na każdej stacji paliw itp. :D

muszę przyznać, że fajnie wygląda w e46 <bmw_1>

[ Dodano: 25 Sierpień 09, 11:03 ]

nom, poszukałem fotek e30 z BRĄ i jutro jadę na przymiarki do e30 będzie kosztować 140zł, Forest jak chcesz to mogę zagadać jutro w twoim imieniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa,w piątek ma być we Wrocławiu.Nie ma gotowych,ma przyjechać z papierem by zrobić szablon.Nie wiem czy jest sens zawracać mu głowę bo na allegro za 160 zł można kupić gotowe do E46 po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Forest rzecze KWESTIA GUSTU, ale mi to bardziej do VW pasuje, na TUNINOGWISKU staly za naszym sektorem GOLFY i pasowalo to idealnie, do BMW <mysli> owszem przyciaga wzrok, ale czy daje porzadany efekt :?: :?: :?: :?: :?:

P.S. widze, ze szykuje sie mala rewolucja z przodu M3 + BRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - mi też trochę zalatuje tjuningowanym golfem I albo II - także wizualnie nie podoba mi się... natomiast nie wiem jak to spełnia swoje zadanie :?: ale zastanawia mnie jak to wygląda w połączeniu z wilgocią (deszczem/śniegiem) i brudem który na pewno będzie się zbierał pod spodem... a skoro potem trzeba i tak spolerować, to czy w sumie taniej (i ładniej) nie wyjdzie polakierować i mieć spokój na jakiś czas, albo oddać na polerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img402.imageshack.us/img402/6572/bra.jpg

A ja mam na masce BRA w e32.. jednym się podoba.. inni pytają co to jest.. inni że się nie podoba a ja po prostu tak kupiłem auto i chciałbym ją zdjąć ale maska pod nią jest do roboty jak dla mnie więc na razie zostaje.. Na trasie przy większych prędkościach furgota a syfu pod nią jest w cholere... moja niestety się już przetarła od tego furgotania a szkoda bo chciałem ją zatrzymać właśnie na specjalne okazje... :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kiszka, nie podoba mi się na żadnym aucie, szczególnie te dwa wystające do góry kawałki materiału. Myslę, że jak się nazbiera tam wody i piasku to pięknie zniszczy maskę, a na pewno pomoże jej skorodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oddając autko na polerkę pytałem o sposób zabezpieczenia maski i lusterek.

Pan powiedział o folii nakładanej na lakier, aczkolwiek warunkiem jest aby był on w nienagannym stanie - np po polakierowaniu, inaczej występuje jakieś tam ryzyko. nie wiem dokładnie o co chodzi , w każdym razie jest to alternatywa, a poza tym wielkim plusem jest to że owa folia jest bezbarwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie żeby założyć coś takiego na maskę, ale kwestia gustu. Jak już wam zależy na zabezpieczeniu takim, to są chyba takie grube folie samoprzylepne przezroczyste do zabezpieczania karoserii. Wolałbym poszukać coś takiego. W zasadzie to nie będzie widać prawie i rysować karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...