Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Osłona maski chroniąca przed uderzeniami kamieni,odpryskami?


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Po dacie ost. postu widze ze temat raczej juz nieaktywny ale wyraże moje zdanie na ten temat;) Ja Bra kupiłem i mówie na nia pieszczotliwie "szmata" maske może i rysuje nie wiem nie zaglądałem i tak planuje zająć sie kiedys lakierem to najwyzej sie wtedy zrobi (jakby co). Mi sie taki dodatek podoba ale najbardziej w e30 i e34 w e36 juz niebardzo a w modelach jak np e46 gdzie razem z maska otwieraja sie nerki to juz wogóle, bra powinna być tylko na masce a nie na całym przodzie. A te 2 sterczace "cosie" u mnie są takie twarde i niby maja zabezpieczac szybe przed odpryskami, nie wiem czy to działa, ja odprysków narazie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do tematu to dzisiaj rozmawiałem z kumplem z Focus'a (agencja reklamy wyzualnej). Zajmują się też oklejaniem samochodów i mają folię zabezpieczającą. Mówi że najlepiej okleić całą maskę na dany wzór (mają tego sporor np. carbon, kolory matowe itp). Teoretyczny koszt kolejenia to 200PLN Netto za 1m2 (robota+materiał) ale można się dogadać więc jakby ktoś się kiedyś zastanawiał nad takim zabiegiem to niech da mi znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego turasa będę zakładal na pewno wiadomo rzecz gustu i stylu w którym auto jest zrobione

a żeby "BRA" nie niszczyło maski porostu pod nią można podkleić folie bezbarwna koszt ok 15zł

a tu daje kilka zdjęć podglądowych na e36 oceńcie sami

Dodaje w postaci linków ponieważ forum ma ograniczenia wielkości nawet 640x480 nie wchodzi:twisted:

http://images38.fotosik.pl/173/3ca650f6537ba1d1med.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/4734/i6ecuq.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/2259/bmw3kb9.jpg

3ca650f6537ba1d1me&#.jpg

3ca650f6537ba1d1me.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to dzisiaj rozmawiałem z kumplem z Focus'a (agencja reklamy wyzualnej). Zajmują się też oklejaniem samochodów i mają folię zabezpieczającą. Mówi że najlepiej okleić całą maskę na dany wzór (mają tego sporor np. carbon, kolory matowe itp). Teoretyczny koszt kolejenia to 200PLN Netto za 1m2 (robota+materiał) ale można się dogadać więc jakby ktoś się kiedyś zastanawiał nad takim zabiegiem to niech da mi znać.

To modne teraz carboon :) ale uważajcie jeśli wasze autko było lakierowane lub jeśli macie pecha .... to jak zechcecie oderwać tą folie można się nie miło zdziwić :) i zobaczyć jak wygląda blacha bez lakieru :) przynajmniej miejscowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...