Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Piter17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

przyznam sie nieskromnie ze i mi mazyla by sie V12 i manual :mrgreen: :mrgreen:

Ok,automat tez robi robote ale dla kogos komu nie zalerzy zeby byc pseudo mistrzem prostej tylko wymaga od autka czegos wiecej manualna rzezba z v12 pod maska bylaby spelnieniem marzen :wink: :P:P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie nieskromnie ze i mi mazyla by sie V12 i manual :mrgreen: :mrgreen:

Ok,automat tez robi robote ale dla kogos komu nie zalerzy zeby byc pseudo mistrzem prostej tylko wymaga od autka czegos wiecej manualna rzezba z v12 pod maska bylaby spelnieniem marzen :wink: :P:P :wink:

To byś mógł sobie bokami polatać... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat tez robi robote ale dla kogos komu nie zalerzy zeby byc pseudo mistrzem prostej tylko wymaga od autka czegos wiecej manualna

W manualach (przeważnie) są pseudo mistrzowie prostej i palenia gum. :mrgreen: Wymagam od auta i co? Z racji tego,że lubie/jeżdze automatem to jestem do bani kierowcą? Nie... poprostu lubie wygodę,znudziło mi sie wajchowanie,a frajdy jazda z automatem -przynajmniej mi- nie ujmuje. ;)

Kwestia gustu.

Aa...automatem w pewnym sensie też trzeba się nauczyć jeździć-żeby go wyczuć,a wtedy pracuje pod komende kierowcy

Pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan-wogule nie zrozumiales,chodzilo o to ze nazwalem pseudo-mistrzow prostej w automacie ludzi co szaleja,kozacza i pokazuja jak to super nie jezdza posiadajac w swoich autach skrzynie automatyczne.

Zwykle takich mozna zobaczyc tylko na prostym odcinku gdyz nie powiesz mi ze w automacie da sie jak manualem wylamac autko w luku czy np na rondzie i pociagnac je w drifcie i pobawic sie moca.I nie mowie tu o kreceniu bąkow,czy obracaniu auta na 90cio stopniowym zakrecie bo to nie drift.

Skrzynia automatyczna nigdy nie da mozliwosci w pelni cieszenia sie moca auta ile by jej nie bylo.

Zaraz sie zaczna wypowiedzi o tiptronicu i ze automatem tez sie da bokami ganiac jak manualem.Wiec ok,to niech ten ktory tak mysli mi to pokaze(ustawimy sie np na jakims rondzie czy na auchanie czy na zernikach wr. i niech mi cale koleczko wieczorkiem pociagnie wychylony boczkiem, a uklonie sie i przeprosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem 7er po to by nie musieć robić takich rzeczy o jakich opowiadasz

a moc (zauważyłem ostatnio) bardzo fajnie sprawdza się przy manewrach wyprzedzania

ogólnie jeżdżąc Siódemką nie mam zapędów do szaleństw...

pytanie czy cieszenie się mocą auto to jeżdżenie w zakrętach bokiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan-wogule nie zrozumiales,chodzilo o to ze nazwalem pseudo-mistrzow prostej w automacie ludzi co szaleja,kozacza i pokazuja jak to super nie jezdza posiadajac w swoich autach skrzynie automatyczne.

No może faktycznie,przepraszam bmw_beer . Myślałem,że chodzi Ci o to,że ci co jeżdzą automatami są odrazu złymi kierowcami na bardziej wymagających trasach. Znam kilku ludzi którzy jeżdzą automatami,bo lubia,a manuala ogarniają doskonale i potrafią sie nim bawić,ale ich to nie jara.

Co do reszty-od tego,żeby bawić się sprzęgłem itp to faktycznie jest manual,automat poprostu jest dla innych (nie gorszych) kierowców. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...