Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Piter17

Rekomendowane odpowiedzi

Ha,Ha, Panowie-i Panie- to jest szacowne forum MAXBIMMER,a nie program "urzekla mnie twoja historia".

E 38 nie nadaje sie do pluga a tym bardziej do jazdy na maxa po bandzie bez trzymanki,palcie gumy,wchodzcie bokiem z lewa reka na progu tak jak tylko potrafi agent Tomasz ,oraz kilku klubowiczow!!

To jest-bylo-auto klasy S i nie wypada jechac bokiem,bo to powoduje tylko usmiech :)

Blachary to juz dawno wiedza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eko-vit1 - Po pierwsze czemu ma slozyc twoja zaczepna wypowiedz???

Skad sobie wymysliles e38 skoro o takowej nie bylo mowy???

Rozmawiamy o przekladce automatu na manual i wyzszosci jednej przekladni nad druga w warunkach ekstremalnej eksploatacji (czyt.w czasie zabaw)

Wiec czytanie ze zrozumieniem sie klania!!!

Skoro lecaca bokiem seria siedem smieszy Cie to ok,masz prawo miec swoje zdanie ale nie wyjezdzaj tu z wywodami o blacharach robiac z ludzi bawiacych sie siudemkami pustakow szpanujacych,a jednoczesnie robiacych z siebie kompletnych bezmozgow z ktorych nawet glupiutkie imprezowki sie nabijają <---mam nadzieje ze zdanie ogarnales i nie jest dla ciebie zbyt skomplikowane.

Wyjechales nie wiadomo czemu i po co z dziwnymi wywodami zeby co pokazac???

Uwierz ze sto razy ciekawiej wyglada wylamana i bokiem lecaca seria7 jak inna.Malo kiedy widuje sie tak duzy samochod lecacy bokiem. Nie jest to proste lecz spora moc pomaga i daje to kupe radochy kierowcy.

A co do blachar to niech zgadne-o serii7 "to juz od dawna wiedza" ,a pewnie slinia sie na 530tke :lol:

Aha ,a jak juz swirujesz z oznaczeniami klas aut to limuzyny i wtym seria7 to segment "F" !!!

Skad to "S" wziales to niewiem,pewnie z jednego wiadra co wywody o e38 i blacharach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "DREAD"!!!!!

Masz racje-zenada-ten opis wprowadzil moj kolega podczas rejstracji-jak to dzis powiedzial-tak dla jaj,nie wylapalem tego,gratuluje szczerze,1-0 dla Ciebie!!!

-Blachary,znam kilka,tak do tego podchodza,nie chcialem nikogo urazic,jesli tak to odebrales to chyle czolo i przepraszam <bmw_2>

[ Dodano: 28 Październik 09, 18:51 ]

Kolego KASPI 84.

Ja tylko wyrazilem swoje zdanie w temacie...

- na ludzi jezdzacych bokiem"pustak"to ty napisales :D ,nigdy nie smialbym tak napisac!!!

-e38-dlatego,ze tego autka ten temat dotyczy...

-segment "F" ? a dleczego nie "G" albo np:"H" mozesz rozwinac???

-swirowac mozna,ale nie na ulicy-jestes "mlody"ale masz tylko jedno zycie.

Polecam- "wypadek bmw na bora komorowskiego w krakowie"!!!!

Krec sie dalej :cry: -szacunek dla ofiar!!!

Cisnienie-miej,ale w oponach...

Szczerze pozdrawiam kolege <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak ,że jakbym was Panowie nie znał co do tego wchodzenia bokiem to można by sobie różnie pomyśleć. Ale obu Panów znam i wiem ,że to co robią za kółkiem nikomu nie zagraża. Więc tak jak mówię można patrzeć na to jak na debili co każdy zakręt bokiem jeżeli tylko jest okazja i to jeszcze dostojną limuzyną. I można patrzeć przez pryzmat ludzi ,których znam wiem ,ze to co robią za kółkiem jest rozsądne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do segmentu aut to takie jest ogolnoeuropejski podzial klas samochodow:

A – Samochody najmniejsze

• B – Samochody małe

• C – Niższa klasa średnia

• D – Klasa średnia

• E – Wyższa klasa średnia

• F – Samochody luksusowe

• G – Samochody sportowe

• H – Kabriolety

• I – Samochody terenowe

• K – Vany

Co do wypowiedzi to twoja byla zaczepna i prowokujaca dlatego staralem sie wyciagnac jak najwiecej argumentow zwrotnych.

Jesli mowa o wypadkach spowodowanych nadmierna glupota i brakiem wyobrazni to przykro mi lecz tego nie ominiemy i zawsze bedzie zarowno wsrod posiadaczy wszelakich bmw jak i innych marek.

Chcialbym nadmienic jeszcze ze dyskusja prowadzona na temat wyzszosci przekladni manualnej nad automatyczna w czasie ekstremalnej eksploatacji a co za tym idzie szalenstw rowniez na drogach publicznych miala wymiar teoretyczny , a w przypadku praktyki w sprzyjajacych warunkach na opustoszalym rondzie przymarketowym(ruch znikomy,rondo trzypasmowe o bardzo szerokim luku)gdzie zagrozenie jest naprawde na zerowym poziomie.

Mimo mlodego wieku pragne Cie zapewnic iz wiekszosc z nas ma troszke oleju w glowie.

Przyznam Ci sie ze i mnie bawia przy-klubowe popisy palenia gum,obracania bąkow itp.

<bmw_2> <bmw_3> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem nikogo urazic,jesli tak to odebrales to chyle czolo i przepraszam

Hehe stary mnie za nic nie musisz przepraszać happy_bmw A bokiem czasem polecieć lubię ale nie zdaża mi się to zbyt często bo nie mam gdzie itp.. Teraz to czekam na zimę bo będzie trochę śniegu mam nadzieje i będzie można było trochę dupę na bok puścić na jakimś łuku albo coś :party:

Szkoda że nie jesteś z wro bo w zimie pewnie byś sam trochę na Magnolii polatał :party: pozdro bmw_beer bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie juz ostatni raz nie na tetematumat,bo faktycznie troszke zboczylismy :P

klasa F to to samo co klasa S

za moich czasow nie bylo w PRL-u vanow i.t.d

podzial byl: niska,srednia,srednia wyzsza,klasa s-pewnie bylo to zapozyczone z merola, bo to byl synonim bogadztwa.

A na temat to ktory z kolegow ma zegarek nakrecany :shock:

komu by sie chcialo go nakrecac...

Kubika nie miesza lewarem a bokiem tez lata.

Jesli 3.0d mozna na tiptronicu robic cuda to tem bardziej 750-tka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale w czym problem , kazdy jezdzi tym czym mu wygodniej :wink:

Zarówno jedna jak i druga skrzynia ma swoje wady i zalety :wink:

Automat + tempomat = mega wygodna sprawa na trase jak również automat to

idealna sprawa na miasto bo tylko gaz i hamulec :wink:

Manual daje wiekszą możliwosc decydowania o torze jazdy i jednoczesnie moim

zdaniem uczy kierowce wiekszej pokory w stosunku do tylnego napędu :wink:

Ja swojej E32 V8 manual edyszyn szukałem prawie rok czasu , bo 90% to same

automaty ale uwazam ze warto było , bo mam to czego szukałem i wydaje mi sie ze

BMW + V8 + szpera + manual to prawdziwa radosc z jazdy :drunk:

Ale nie traktuje kierowców ktorzy wybierają automata jako kogos gorszego bo jeżdzą

na leniwej skrzyni , wydaje mi sie ze jak kierowca dupa to nie ważne czy manualem

czy automatem bedzie takim samym zawalidrogą :wink:

No i oczywiscie czekamy na zimę wtedy mozna sie niezle wyszalec bez niszczenia auta zarówno na automacie jak i w manualu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=_3C7_DVzXdE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ciekawe pytaniec manual czyautomat kwestia kto co lubi !!1

Jeśli chodzi o 750 w manualu taki przykład w filmie "transporter " została wykorzystana wersja bmw 735i 1999r na rynek francuski jest to 750 z ręczną skrzynią biegów( taki fakcik przeczytany na necie na temat auta wykorzystanego w tym filmie ) pozdrawiam.(Ile w tym prawdy nie wiem mogło to być auto stworzone dla potrzeb filmu)

Rzyczę powodzenia w szukaniu manuala!!<co fabryczne to ok bez kombinacji i problemów ze zmianą parametrów wyprogramowania skrzyni>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...