Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


CB radio dyskretny montaż


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

A jak bys zamontowal z lewej strony kierownicy w tym schowku ?

Chociaz trzymanie mikrofonu lewa reka to tez troche lipa,co ?

Ja u siebie w ciezarowce mam CB po lewej stronie,ale na gorze i musze przyznac,ze roznicy nie odczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,z tym podlokietnikiem pomysl nawet dobry ,ale dyskretne miejsce to raczej nie bedzie.

Musialys cos pomyslec z ze schludnym wykonczeniem tego,bo przeciez nie wytniesz dziury,albo nie wyrwiesz poprostu schowka i nie wsadzisz tam CB bo bedzie to wygladalo conajmniej niesmacznie.......

Albo pomysl cos zeby wrzucic radio do schowka pod podlokietnik,a mikrofon zeby wychodzil ze schowka z odsuwana roletka (jezeli taki masz,bo niewiem jaka masz wersje).

Tylko wtedy bedzie to klopotliwe w uzyciu no i pozbedziesz sie dwoch schowkow.

Albo......zalatwic gdzies taki uchwyt na telefon i jak na zdjeciu i tam sprobowac wsadzic radio.

Nie wiem dokladnie czy piszac "dyskretne miejsce" masz na mysli,zeby radio nie zucalo sie w oczy ,czy chodzilo glownie o wzgledy estetyczne tzn:wiszace kable,itp.....

Sprobuje jeszcze poglowkowac jak bede siedzial w aucie bo siedzac przed kompem nie mam za grosz wyobrazni.

Jak wpadne jeszcze na jakis pomysl to sie odezwe.

eb5e_12.jpg

eb5e_12.jpg

eb5e_12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...