Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Krzysiek25aa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mam spryskiwaczy bo w e39 chyba nawet ich nie bylo.

Byly i sa kolego w e39 spryski lamp nawet w wersji bez ksenonow , generalnie jezeli jest elektryczne poziomowanie lamp to policja nie wnika glebiej , osatnim hitem w moim rejonie jest kontrola szkiel reflektora , znaczy sie juz wiedza jakie oznaczenie ma taka lampa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatelka mam nastawione tak zeby jak najbardziej swiecily w dol. No i mam te soczewki co niby sa jakims plusem? Tylko te przetwornice.. A pytam sie was bo nie dawno moja kolezanka miala kontrole i wlasnie do switelek sie przyczepili. Chcieli dowod zabrać ale pomarudzila,pomarudzila powiedziala ze takie auto kupila, ladnie sie usmiechnela i ja puscili tylko powiedzieli ze jak nie wymieni swiatel i jeszcze raz ja zlapia to dowod zabiora tak samo i u kolegi. Ja np mialem ostatnio robione badanie techniczne i tez do swiatel sie przyczepil ,myslalem ze juz mnie nie pusci. Chlop zobaczyl kostki kwadratowe(przetwornice) i mowi co to jest. Powiedzialem ze nie wiem ze sie nie znam i ze jak kupilem auto to tak bylo. Popatrzyl popatrzyl mowi ze to chyba nie sa to orginalne xenony bo nie ma spryskiwaczy,zagladal parzyl i machna reka mowi ze sam nie wie No jakos udalo mi sie przejsc badanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLA XENON HID Spryskiwacze Reflektorów KOMPLET (922254232) - motoAllegro

- komplet dwie sztuki spryskiwaczy prawa i lewa strona ,wraz z maskownicami

- pompka wysokiego ciśnienia do spryskiwaczy ,

- DWA metry węża do wody -

Trójnik - złączka do węża to sa komplety jak z ksenonem poradziłes spryski to dla Ciebie pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...