Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tyż Prawda! :mrgreen: IS (tzw. ajsik)- bardzo fajne na początek - sam takiego miałem, lubi wysokie obroty (życie zaczyna sie po 3500), i jest dość elastyczny. Jak koledzy pisali wcześniej - spalanie małe, ja mojego pociskałem ostro i mi palił ok.9l we Wrocławiu. Trzeba tylko uważać - mimo wszystko jest dość zrywne - sprzedałem koledze (w życiu nie smigał tylno napędowcem dłużej niż tydzin) i po następnym tygodniu 2 lata mojej pracy trafiło do żyda za 1700zl :x - wydachował niby przy 50kmh - dół jak nic:!: Z biegiem czasu chciałem go zmienić na 2,5 ale pierwsze kroki z BMW i IS'em uważam za świetną sprawę :) POZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znaczek M cie denerwuje to znaczy ze jak kupisz smiglo to go niezwiesniaczysz :)

AMEN

happy_bmwuklon_bmw :mrgreen:bmw_beer

zawsze lubiłem żółte ;)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12195012

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pr zerazaj mnie te wypowiedzi ze kazdy poczatkujacy tak musi konczyc albo na drzewie albo rowie hehe ;] jakos to bedzie czas pokaze

bez przesady ja wsiadlem z renowki 19 tdi na bmw e 39 35 bezyna i zadnego rowo ani drzewa nie bylo wiec sie nie sogeroj takimi wypowiedziami liczy sie wyobraznia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym co pisze autor tematu widzę,że chcąc kupic BMW widzi pewne zagrożenie wynikające z tylnego napędu i ma świadowość że jego doświadczenie jest niewielkie w tym względzie.

Proponowal bym takie rozwiązanie:)

Jeśli chcesz kupić e36 max 2,0 na m50 to kupuj i bez większych nakładów(poza częściami eksploatacyjnymi) przelataj nim sezon.Chodzi mi bardziej o zimę bo uczy pokory,opanowania i wyczucia auta na plecach.

Jeśli uznasz że ok to sprzedajesz a kupujesz więcej mocy w e36 lub e34.

E34 w źimie jak postawisz bokiem w sąsiedztwie innych aut na naszych wąskich drogach to może być nie wesoło.

Takie wypowiedźi ,ze drzewo,rów,płot po kupnie BMW też są potrzebne bo Bmki choć kupione stare to dalej mają moc ponad przeciętną niż w autach innych marek z tych lat i (niektórzy) ludzie chodź wydawali się za kółkiem innych aut spokojni to po wejściu w bmke głupieją i resetują sobie mózg.

"Przez 10 lat jeździł fiatem i żył ok a jak kupił bmw to rozbił sie po 2dniach więc coś w tym jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tą zimą latałem swoja e34 nocą po miescie i po parkingach , placach powiem Ci ze jest genialnie ja np uwielbiam duze cięzkie auta i dla mnie przyjemnoscia jest krowe wprowadzic w poslizg i walczyc z nią :) . Moje 2 e36 byly miłe ale to juz jest w moim odczuciu troche plastik a e34 dla mnie to taka stara dobra twarda szkola BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę że robią coraz większe plastiki- ostatnio miałem okazje jechać fokusem z 08r jako pasażer to wszędzie dźwięki po stuknieciu palcem plastik- puk puk

Ale wracając do BMW starą szkołę kupuj- jak na początek proponował bym Tobie dwa modele 3er i 5er- 7er sobie odbuśc bo to duży statek jak na start.

Latasz sam kup sobie 3er, z ludzikami często 5er- jeśli nie latałeś nigdy tylnim napędem i doświadczenia na drodze masz nie za dużo to więcej niż 2,0 bym nie brał.

Ja latałem juz wszystkim modelami- 5er fajne na nasze drogi ciężka locha po dziurach przeleci, 3er bardziej zwinne ale dziurkę poczujesz, ale coś za coś.

Wybór należy do Ciebie.

Jak juz kupisz coś to pochwal się swym nabytkiem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...