Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



jacob

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zostawiłem kluczyki w aucie i otwarte okno wszedłem do sklepu na 5 minut wracam niema kluczyków , hmm co prawda mam zapasowe ale ktoś może mi auto gwizdnąć albo coś z środka co moge zrobić żeby nie zmieniać całego imo i zamków ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz się kolego, że auta ci nie zwałowali... bo jak to się mówi okazja czyni złodzieja - a to była MEGA okazja na darmową furkę lub parę funtów

zmieniaj kluczyki i imo, bo mogą wrócić jak po swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem TOMSKI a jeszcze kiedyś w tym samym miejscu znajomy zrobił tak samo kluczyki w środku a ja cichaczem podeszłem i mu auto uprowadziłem ale wyleciał z tego sklepu to tylko gume poczuł jego oszczegałem żeby tak nie robił a sam wpadłem masakra , mySle że jakieś dzieciaki wzieli a zaś może wyrzucili tak po prostu żeby urosnąć w towarzystwie , no ale nie wiem ,a może ktoś ma plan w obec mego auta różnie jest ,w przyszłym tyg jade do PL bede kombinował po powrocie albo w PL , a na razie autko zakluczam w garażu .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w irlandi to irysy, jak przyjeżdzają na stacje benzynową po faje, żarcie to nawet nie gaszą fury- bo po co.

I tak stoi sobie odpalona ok 5 min i czeka na właściciela.

Ja kluczyków nie zostawiam, ale fury nie zamykam w dzień czy w nocy- panel od radia zostaje telefon koło biegów nic nie ginie.

Znajomy kiedyś E30 zostawił zamknięta pod sklepem tylko zostawił otwarty dach w 2D- lato , wychodzi a tu małolat włazi przez dach do jego fury i radio męczy- wypier**** słowo i znikną w gęstwinie bloków koło astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...