Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przepalające się żarówki i nnie otwierające się szyby - gdzie problem?


Maciek8022

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z żarówkami. Ciągle przepalają mi się w tylnych światłach. Wymieniałem chyba już ze 20 szt. Nie wiem co jest. Dziś przy włączonych światłach mijania wykręciłem przepaloną żarówkę. Po wykręceniu samoczynnie zapaliła się żarówka hamulca...

Zwykle po wymianie takich żarówek pojeżdżę z tydzień bez specyficznego komunikatu komputera ale nie mogę tak w kółko ich wymieniać bo z torbami pójdę:cry:.

I jeszcze problem szyb. Jakieś 1,5 roku temu miałem stłuczkę i musiałem wymienić przednie i tylne lewe drzwi. Od tamtej pory moje tylne szyby zarówno po lewej jak i po prawej stronie mają humory. Objawia się to tym, że jak naciskam przycisk by się opuściła np. lewa to ani drgnie. Jak przytrzymam przycisk albo nacisnę go kilkadziesiąt razy to szyba załapie po czasie i do momentu wyłączenia zapłonu normalnie działa. Później gdy znowu próbuję sterować szybami po uruchomieniu auta problem wraca. Zauważyłem też że gdy wciskam przycisk od szyby przygasają mi delikatnie światła co oznacza dość duży pobór energii. Co robić gdzie szukać rozwiązania problemu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze rozwiazania problemu powinienes szukac w elektryce. czy to w przypadku zarowek czy szyb musisz miec cos nie takz tympradem. sprawdz czy nie napiecie przy swiatlach jest ok, sprawdz napiecie przy przelacznikach od szyb i moze cos znajdziesz. a moze to poprostu jakies zwarcie albo brak masy... zacznij od znierzenia napiecia na wyjsciach i napisz co ci wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...