Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie szukam kompanow wydaje mi sie ze conajmniej 10ciu , aby wjechac na tor i troche pojezdzic szybciej niz ruch miejski pozwala. ew jak ktos chce to posmazyc laczka czy polatac boczkiem .

dla mnie termin i godzina nie ma znaczenia poza tym weekendem bo mnie nie ma w domu . wiec od pon czyli jutra do piatku a potem od poniedzialku do nieskonczonosci :D zalezaloby mi zebysmy to zrobili w miare sprawnie i szybko zeby takich spotkan na torze w wakacje bylo kilka koszt na kilka aut nie duzy jak prawie za darmo a zabawa nie do opisania. mysle ze jak kolega Woz pozwoli to jakiegos grilla na boku mozna odpalic . i ogolnie w moim przypadku poznac sie z wiekszym gronem uczestnikow tego klubu i wspolnie spedzic troche czasu i nauczyc sie bardziej kontrolowac auto na suchym bo jak wiadomo na sniegu wszystko idzie duuuuuuzo wolniej . pozdrawiam i licze na jakis pozytywny odzew bo nie mam kasy zeby samemu leciec na tor i go wynajmowac :D

ew prosilbym abyscie podali jakis najblizszy termin ktory Wam pasuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie pisze i proponuje sobote 10-tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak jak w temacie szukam kompanow wydaje mi sie ze conajmniej 10ciu , aby wjechac na tor i troche pojezdzic szybciej niz ruch miejski pozwala. ew jak ktos chce to posmazyc laczka czy polatac boczkiem .

dla mnie termin i godzina nie ma znaczenia poza tym weekendem bo mnie nie ma w domu . wiec od pon czyli jutra do piatku a potem od poniedzialku do nieskonczonosci :D zalezaloby mi zebysmy to zrobili w miare sprawnie i szybko zeby takich spotkan na torze w wakacje bylo kilka koszt na kilka aut nie duzy jak prawie za darmo a zabawa nie do opisania. mysle ze jak kolega Woz pozwoli to jakiegos grilla na boku mozna odpalic . i ogolnie w moim przypadku poznac sie z wiekszym gronem uczestnikow tego klubu i wspolnie spedzic troche czasu i nauczyc sie bardziej kontrolowac auto na suchym bo jak wiadomo na sniegu wszystko idzie duuuuuuzo wolniej . pozdrawiam i licze na jakis pozytywny odzew bo nie mam kasy zeby samemu leciec na tor i go wynajmowac :D

ew prosilbym abyscie podali jakis najblizszy termin ktory Wam pasuje .

Hejka!

Co do minimum 10 aut to tutaj moglby byc problem. Chyba ze chodzi o to, ze np kwadrans jezdzi jedna piatka, drugi kwadrans druga piatka, trzeci znowu pierwsza piatka itd. Jezeli w tym samym czasie pociska np. 15 aut na torze to tylko prosi o wypadek. A takiej reklamy nie chce. Mysle, ze wynajecie calego toru na godzine nawet na 6 aut wychodzi dosc przyzwoicie cenowo. Jest rowniez mozliwosc wynajecia polowy toru. Wtedy wychodziloby to po 25zl od samochodu, czyli naprawde smieszne pieniadze (150zl za polowe toru na wylacznosc).

Co do grillowania oczywiscie nie ma problemu :) Grille najlepiej z boku gdzies, nie za blisko toru (w czasie grillu ktos moze wynajac tor na trening driftu i do kielbasek moze wam wleciec cos poltora tonnowego :P) Ale chlopaki zazwyczaj robia tak, ze grilluja i jezdza w tym samym czasie. Sa znajomi ktorzy bawia sie z grillem, inni jezdza, Co jkais czas przerwa zeby samochod sie nieco schlodzil i w tym czasie cos podjedza, po czym dalej na tor leciec bokiem i sprawdzic czy da sie wyhaftac to co sie zjadlo :P

Co do 10 caly tor mamy juz zarezerwowany na caly dzien. Tak samo 22 lipiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozin , pisalem poza tym weekendem :D :D no wlasnie myslalem zeby wynajac polowe toru bo az takich rajdowcow to chyba nie ma u nas :D i powiedzmy wyjezdzac tak jak na drift treningach ze co pare sekund puszczac nastepnego itd . na stronie toru jest aktualny cennik ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mysle ze polowa toru wystarczy bez problemu. pieniadze naprawde smieszne. mi w sumie pasuje kazdy weekend poz tym najblizszym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kozin , pisalem poza tym weekendem :D :D

Mały zonk, wczesny poranek rzadzi sie swoimi prawami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak będziecie już mieli coś zorganizowane to ja się dołączę. Mam nadzieję, że nie będziecie krzywo patrzeć na VW ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra to w takim razie moim zdaniem wynajecie polowy toru tam gdzie sa "rondka" :D na 4 H plus polaczenie delikatnej imprezy grillowej. w jakims bezpiecznym miejscu zeby nie bylo kielbasek z kamieniami itd :D

termin 17.07.10 godzina 14-18 (na torze obecnosc 13:30)

oraz drugie wynajecie toru 2tygodnie pozniej 31.07.10 godzina 14-18 (na torze obecnosc 13:30)

wpisywac sie na liste proszę oraz zaznaczenie na ktorym terminie bedziecie

1 Mazi -1,2 termin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mordulec

Ja tam na tor to raczej nie smigne 7demką ale chętnie podjadę z kamerką to się może jakiegos klipa zmontuje :drunk:

Ale mam takie pytanie natury techniczno finansowej .... rozumiem ze ma zostac wynajęte pół toru na 4 godziny

ile maxymalnie aut chcesz zebrać na liscie oraz tak w przybliżeniu jaki będzie koszt tej imprezy na jednego uczestnika (czyt. jedno auto) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja moge być 17 lipca ale ok 15.30 na torze czy to bedzie jakiś problem? Czy koniecznie muszę byc o 13.30?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja moge być 17 lipca ale ok 15.30 na torze czy to bedzie jakiś problem? Czy koniecznie muszę byc o 13.30?

Twoim problemem będzie tylko zmarnowany czas a pieniążki takie same... Tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze Drodzy Koledzy chcialbym abyscie zaczeli odbierac to troche inaczej , wyjazd na tor czyli zabawa , posmiganie , pogadanie z czlonkami klubu , pogrillowanie . to nie jest rajd czy drift open ze bez sprzetu lepiej sie nie pokazywac , przeciez to jest zabawa kazdy smiga jak umie albo mu auto pozwala wiec zamiast gadac ze nie macie czym to wpadajcie !! zrobicie pare kolek i zobaczycie ze nie bedzie Was mozna sciagnac z tego toru :) nikt nie kaze nikomu katowac samochodu czy stawiac bokiem czy tylem czy dachem :) po prostu CZYSTA ZABAWA i troche nauki ktora zwroci sie podczas codziennej eksplatacji

chcialbym zeby bylo minimum 10 aut zeby koszt wyjanecie polowy toru wyniosl na jedno auto 60 zl , jak bedzie wiecej aut, chociaz nie spodziewam sie ilosci rzedu 30 to trzeba by pomyslec o wynajeciu calego toru albo puszczaniu po 5 albo tak jak na drift open ze puszczaja po jednym aucie co powiedzmy 10-15 sekund .

za jakis czas bede musial zadzwonic do Woza i zarezerwowac tor , no chyba ze juz mamy zarezerwowany :)

wiec bez dyskusji wpadajcie , koszt jak za darmo jesli chodzi o jazde na torze :)

Kozin co do Twojej obecnosci , to te 1,5 H rozbijemy na 9 aut .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WItam!

Potwierdzam rezerwacji polowy toru 17 lipca od 14-18 :) Jesli choidzi o 31 lipiec to juz jest caly tor wynajety od 15-17.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:( dzisiaj oddalem auto do lakiernika i najblizsze 3 tygodnie jestem bez auta... dlatego ten drugi termin (31.07) bardziej by mi pasowal...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz.

4.Edu Jesli bede jeszcze w kraju to dokoncze zywot mojich tylnych laczkow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz.

4. Edu Jesli bede jeszcze w kraju to dokoncze zywot mojich tylnych laczkow icon_smile.gif

5. shade_ 1 i 2 termin

Niech mi ktos odpowie czy moge przyjechac moim gofrem ? Mam VW Golf MK2 GTI 16V i sadze, ze nim dla mnie bedzie lepsza zabawa jak Bumka, czy raczej chcecie zrobic "Only BMW Party", wtedy przyjade e46.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17ego odpadam,bo mam wyjazd;/

ale 31ego to na grilla wpadnę i jakieś fotencje pstryknę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz.

4. Edu Jesli bede jeszcze w kraju to dokoncze zywot mojich tylnych laczkow :)

5. shade_ 1 i 2 termin

6. Kozin (ok 15.30 sie zjawie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech mi ktos odpowie czy moge przyjechac moim gofrem ? Mam VW Golf MK2 GTI 16V i sadze, ze nim dla mnie bedzie lepsza zabawa jak Bumka, czy raczej chcecie zrobic "Only BMW Party", wtedy przyjade e46.

Shade, nie ma "tylko BMW party", tak mi sie przynajmniej wydaje :) Owszem, jesli masz opcje e46 czy gofrem, to lepiej beemka, ale napewno jezeli przyjedziesz VW to nic sie nie stanie. Kielbaske na naszym grillu bedziesz mogl usmazyc :)

Panowie, tak na przyszlosc. Zawsze do mnie wczesniej zeby sie upewnic czy terminy sa wolne. Z tym 31 lipca jest juz rezerwacja przez jazdasubaru.pl, ale koles jest naprawde w porzadku i mowil, ze moglby ewentualnie przesunac na godzine wczesniej lub pozniej. Dajcie tylko znac ktora godzina na 31 lipiec bylaby dla was najlepsza to cos pokombinujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Shade, nie ma "tylko BMW party", Kielbaske na naszym grillu bedziesz mogl usmazyc :)

za drobną opłatą:wink:

woz-ale Subaru chyba nie rezerwuje całego dnia?mysle,że powinnismy się do nich dostosować. a nie oni do nas:)fajnie,że koleś jest w porządku no ale wiesz....pierwsza zasada z podwórka dzieciństwa-pierwszy ma rację:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
za drobną opłatą:wink:

ta, czyli będę płacić podwójnie, że nie mam śmigła na masce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz.

4. Edu Jesli bede jeszcze w kraju to dokoncze zywot mojich tylnych laczkow icon_smile.gif

5. shade_ 1 i 2 termin

6. Kozin (ok 15.30 sie zjawie)

7. Adams

dawajcie panowie jeszcze 3 autka i ruszamy z biznesem !! :) co do 31 , to mi obojetnie o ktorej godzinie moze byc nawet 1.08 czyli niedziela ale nie wiem czy Redeco jest otwarte , niech sie wypowiewie kszosc ja sie moge dostowac rzucilem terminami bo nie bylo zadnych konkretow wiec chcialem mocno do przodu pchnac temat . wiec jak pasuje wieszkosci o ktorej godzinie 31 czy ew 1.08 ja sie dostosuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17 to tym bardziej odpadam (N-gine Poznań)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi