Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie szukam kompanow wydaje mi sie ze conajmniej 10ciu , aby wjechac na tor i troche pojezdzic szybciej niz ruch miejski pozwala. ew jak ktos chce to posmazyc laczka czy polatac boczkiem .

dla mnie termin i godzina nie ma znaczenia poza tym weekendem bo mnie nie ma w domu . wiec od pon czyli jutra do piatku a potem od poniedzialku do nieskonczonosci :D zalezaloby mi zebysmy to zrobili w miare sprawnie i szybko zeby takich spotkan na torze w wakacje bylo kilka koszt na kilka aut nie duzy jak prawie za darmo a zabawa nie do opisania. mysle ze jak kolega Woz pozwoli to jakiegos grilla na boku mozna odpalic . i ogolnie w moim przypadku poznac sie z wiekszym gronem uczestnikow tego klubu i wspolnie spedzic troche czasu i nauczyc sie bardziej kontrolowac auto na suchym bo jak wiadomo na sniegu wszystko idzie duuuuuuzo wolniej . pozdrawiam i licze na jakis pozytywny odzew bo nie mam kasy zeby samemu leciec na tor i go wynajmowac :D

ew prosilbym abyscie podali jakis najblizszy termin ktory Wam pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie szukam kompanow wydaje mi sie ze conajmniej 10ciu , aby wjechac na tor i troche pojezdzic szybciej niz ruch miejski pozwala. ew jak ktos chce to posmazyc laczka czy polatac boczkiem .

dla mnie termin i godzina nie ma znaczenia poza tym weekendem bo mnie nie ma w domu . wiec od pon czyli jutra do piatku a potem od poniedzialku do nieskonczonosci :D zalezaloby mi zebysmy to zrobili w miare sprawnie i szybko zeby takich spotkan na torze w wakacje bylo kilka koszt na kilka aut nie duzy jak prawie za darmo a zabawa nie do opisania. mysle ze jak kolega Woz pozwoli to jakiegos grilla na boku mozna odpalic . i ogolnie w moim przypadku poznac sie z wiekszym gronem uczestnikow tego klubu i wspolnie spedzic troche czasu i nauczyc sie bardziej kontrolowac auto na suchym bo jak wiadomo na sniegu wszystko idzie duuuuuuzo wolniej . pozdrawiam i licze na jakis pozytywny odzew bo nie mam kasy zeby samemu leciec na tor i go wynajmowac :D

ew prosilbym abyscie podali jakis najblizszy termin ktory Wam pasuje .

Hejka!

Co do minimum 10 aut to tutaj moglby byc problem. Chyba ze chodzi o to, ze np kwadrans jezdzi jedna piatka, drugi kwadrans druga piatka, trzeci znowu pierwsza piatka itd. Jezeli w tym samym czasie pociska np. 15 aut na torze to tylko prosi o wypadek. A takiej reklamy nie chce. Mysle, ze wynajecie calego toru na godzine nawet na 6 aut wychodzi dosc przyzwoicie cenowo. Jest rowniez mozliwosc wynajecia polowy toru. Wtedy wychodziloby to po 25zl od samochodu, czyli naprawde smieszne pieniadze (150zl za polowe toru na wylacznosc).

Co do grillowania oczywiscie nie ma problemu :) Grille najlepiej z boku gdzies, nie za blisko toru (w czasie grillu ktos moze wynajac tor na trening driftu i do kielbasek moze wam wleciec cos poltora tonnowego :P) Ale chlopaki zazwyczaj robia tak, ze grilluja i jezdza w tym samym czasie. Sa znajomi ktorzy bawia sie z grillem, inni jezdza, Co jkais czas przerwa zeby samochod sie nieco schlodzil i w tym czasie cos podjedza, po czym dalej na tor leciec bokiem i sprawdzic czy da sie wyhaftac to co sie zjadlo :P

Co do 10 caly tor mamy juz zarezerwowany na caly dzien. Tak samo 22 lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozin , pisalem poza tym weekendem :D :D no wlasnie myslalem zeby wynajac polowe toru bo az takich rajdowcow to chyba nie ma u nas :D i powiedzmy wyjezdzac tak jak na drift treningach ze co pare sekund puszczac nastepnego itd . na stronie toru jest aktualny cennik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to w takim razie moim zdaniem wynajecie polowy toru tam gdzie sa "rondka" :D na 4 H plus polaczenie delikatnej imprezy grillowej. w jakims bezpiecznym miejscu zeby nie bylo kielbasek z kamieniami itd :D

termin 17.07.10 godzina 14-18 (na torze obecnosc 13:30)

oraz drugie wynajecie toru 2tygodnie pozniej 31.07.10 godzina 14-18 (na torze obecnosc 13:30)

wpisywac sie na liste proszę oraz zaznaczenie na ktorym terminie bedziecie

1 Mazi -1,2 termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ja tam na tor to raczej nie smigne 7demką ale chętnie podjadę z kamerką to się może jakiegos klipa zmontuje :drunk:

Ale mam takie pytanie natury techniczno finansowej .... rozumiem ze ma zostac wynajęte pół toru na 4 godziny

ile maxymalnie aut chcesz zebrać na liscie oraz tak w przybliżeniu jaki będzie koszt tej imprezy na jednego uczestnika (czyt. jedno auto) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze Drodzy Koledzy chcialbym abyscie zaczeli odbierac to troche inaczej , wyjazd na tor czyli zabawa , posmiganie , pogadanie z czlonkami klubu , pogrillowanie . to nie jest rajd czy drift open ze bez sprzetu lepiej sie nie pokazywac , przeciez to jest zabawa kazdy smiga jak umie albo mu auto pozwala wiec zamiast gadac ze nie macie czym to wpadajcie !! zrobicie pare kolek i zobaczycie ze nie bedzie Was mozna sciagnac z tego toru :) nikt nie kaze nikomu katowac samochodu czy stawiac bokiem czy tylem czy dachem :) po prostu CZYSTA ZABAWA i troche nauki ktora zwroci sie podczas codziennej eksplatacji

chcialbym zeby bylo minimum 10 aut zeby koszt wyjanecie polowy toru wyniosl na jedno auto 60 zl , jak bedzie wiecej aut, chociaz nie spodziewam sie ilosci rzedu 30 to trzeba by pomyslec o wynajeciu calego toru albo puszczaniu po 5 albo tak jak na drift open ze puszczaja po jednym aucie co powiedzmy 10-15 sekund .

za jakis czas bede musial zadzwonic do Woza i zarezerwowac tor , no chyba ze juz mamy zarezerwowany :)

wiec bez dyskusji wpadajcie , koszt jak za darmo jesli chodzi o jazde na torze :)

Kozin co do Twojej obecnosci , to te 1,5 H rozbijemy na 9 aut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz.

4. Edu Jesli bede jeszcze w kraju to dokoncze zywot mojich tylnych laczkow icon_smile.gif

5. shade_ 1 i 2 termin

Niech mi ktos odpowie czy moge przyjechac moim gofrem ? Mam VW Golf MK2 GTI 16V i sadze, ze nim dla mnie bedzie lepsza zabawa jak Bumka, czy raczej chcecie zrobic "Only BMW Party", wtedy przyjade e46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos odpowie czy moge przyjechac moim gofrem ? Mam VW Golf MK2 GTI 16V i sadze, ze nim dla mnie bedzie lepsza zabawa jak Bumka, czy raczej chcecie zrobic "Only BMW Party", wtedy przyjade e46.

Shade, nie ma "tylko BMW party", tak mi sie przynajmniej wydaje :) Owszem, jesli masz opcje e46 czy gofrem, to lepiej beemka, ale napewno jezeli przyjedziesz VW to nic sie nie stanie. Kielbaske na naszym grillu bedziesz mogl usmazyc :)

Panowie, tak na przyszlosc. Zawsze do mnie wczesniej zeby sie upewnic czy terminy sa wolne. Z tym 31 lipca jest juz rezerwacja przez jazdasubaru.pl, ale koles jest naprawde w porzadku i mowil, ze moglby ewentualnie przesunac na godzine wczesniej lub pozniej. Dajcie tylko znac ktora godzina na 31 lipiec bylaby dla was najlepsza to cos pokombinujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shade, nie ma "tylko BMW party", Kielbaske na naszym grillu bedziesz mogl usmazyc :)

za drobną opłatą:wink:

woz-ale Subaru chyba nie rezerwuje całego dnia?mysle,że powinnismy się do nich dostosować. a nie oni do nas:)fajnie,że koleś jest w porządku no ale wiesz....pierwsza zasada z podwórka dzieciństwa-pierwszy ma rację:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mazi -1,2 termin

2. Forest (17 lipca)

3. woz.

4. Edu Jesli bede jeszcze w kraju to dokoncze zywot mojich tylnych laczkow icon_smile.gif

5. shade_ 1 i 2 termin

6. Kozin (ok 15.30 sie zjawie)

7. Adams

dawajcie panowie jeszcze 3 autka i ruszamy z biznesem !! :) co do 31 , to mi obojetnie o ktorej godzinie moze byc nawet 1.08 czyli niedziela ale nie wiem czy Redeco jest otwarte , niech sie wypowiewie kszosc ja sie moge dostowac rzucilem terminami bo nie bylo zadnych konkretow wiec chcialem mocno do przodu pchnac temat . wiec jak pasuje wieszkosci o ktorej godzinie 31 czy ew 1.08 ja sie dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...