Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

zaufanie do tego mechanika mam robie u niego wszystkie auta jak i moj ojciec od wielu lat, nigdy nie wrocilem sie do niego z reklamacja do tego ceny u niego sa prawdzwe wiele razu sprawdzałem go po robocie jechalem do innych mechanikow mowilem co jest do roboty i porownywalem ceny ... mysle ze nie wszystkich tak traktuje bo w sumie to jest bardziej znajomy mechanik a nie mechanik jakis tam :) aha :D cena za wymiane to 150 ale 200 bo jeszcze wieszam wydech i podlaczam central w bagjerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wróciłem z Ustronia M. dlatego dopiero piszę... Więc tak, nawiewu już w ogóle nie mam:( Brak podświetlenia pokręteł był spowodowany przepaloną żarówką. Zdjąłem panel, rozkręciłem, żarówkę wymieniłem i z każdej strony sprawdziłem ten przełącznik od nawiewu (jeż?) tam jest takich 5 bolcy, wyczyściłem je i poza tym, urządzenie wygląda na sprawne. O co mi chodzi? Jak pier... w miejsce gdzie jest mikrofiltr (w prawą stronę tunelu, pod schowkiem) to dmuchawa zaskakiwała, lecz na po jakimś czasie znowu cichła. Teraz już okładanie jej nawet nie pomaga:( Na początku myślałem, że sama dmuchawa jest w gdzieś w tamtym miejscu i chodzi już o kończący się silnik, ale przeczytałem kilka postów i wiem już, że jest w podszybiu od strony silnika:). Co to może być Koledzy??? Może jeszcze ten słynny miecz??? Mam klimatyzację. Dmuchawa nie działa na żadnej prędkości(1,2,3,4, - NIC) Od czego zacząć??? Bezpieczniki sprawdzone i przekaźniki. Już nie wiem. Jak pogoda jest to nie jest źle ale uwierzcie - w drodze powrotnej zaczęło padać, nie życzę nikomu jazdy bez nawiewu w taką pogodę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, moja radość nie trwała długo. Wcześniej wspomniana dmuchawa zaczyna "ćwierkać" tzn. popracuje jakiś czas i zaczyna wydawać odgłosy...;/ Jak sobie z tym poradzić? WD 40? Czy znacie jakieś inne skuteczne sposoby, bez wyjmowania samej dmuchawy. Czy poprostu łożyska się kończą? Proszę o sugestie, strasznie mnie irytują te dźwięki;/ Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...