Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ale czyja glupote? Kolesia ktory wbil na autobane przed beemke? Cud ze nie bylo trupa na miejscu! Mysle za jakby koles tak wbil przed rozpedzonego tira niebyloby cackania sie.

Wysłane z mojego GT-N7000

Na ile znam niemieckie autobany to w miejscach wjazdów jest 3 normalne pasy + pas do włączenia się (zwłaszcza , że napisali że w tym miejscu nie było ograniczenia) .... dlatego nie chce mi się wierzyć , że koleś który włączał się na autostradę od razu przejechał przez 4 pasy żeby zajechać drogę ziomkowi który zapierdalał 300kmh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie znam niemieckich autostrad tak dobrze, ale z tego co widziałem to tam i nie zapierdala sie skrajnie zewnetrznym jezeli pozostale sa wolne, obowiązuje inna kultura jazdy niż u nas

wszystkie serwisu podaja że gość "agresywnie wjechał na autobane to kto wie czy wogóle używał pasa do włączanai się do ruchu czy od razu nie dziabnął na pierwszy wolny nie zauważywszy rozpedzenej m5'tki

Wysłane z mojego GT-N7000

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie znam niemieckich autostrad tak dobrze, ale z tego co widziałem to tam i nie zapierdala sie skrajnie zewnetrznym jezeli pozostale sa wolne, obowiązuje inna kultura jazdy niż u nas

Tym bardziej wydaje mi się , że koleś nawet lecąc środkowym ..... obsrał się jak koleś się włączał z prawej ..... spanikował i przytulił się do bandy.

Kosa chyba nie chcesz mi powiedzieć , że gość leciał 3 paki prawym pasem. Jak ktoś się bawi w takie prędkości to leci wyłącznie lewym.

Co nie zmienia faktu , że dalej najbardziej szkoda mi pieska :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prawidlowo? Pewnie po hantlach i wlaczyla kierunek w ostatniej chwili jak to robi wiekszosc debili. No, a predkosc BMW.. To juz inna sprawa bo widac, ze lecial ponad limit. W ogole to ciekawe czy ona z naprzeciwka nie jechala i nie wymusila..

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W tej starszej wiadomosci dziwi mnie i szokuje to ze widac ofiare wypadku na zdjeciach. Nie wykratkowali kolesia za kierownica!

To jest kit, w Ostrowie jest redaktorek, ktory prowadzi telewizje internetowa. Wprost uwielbia filmowac zwloki, tudziez ladowanie ich do czarnego worka :/ juz kilka spraw mial wytoczonych, ale z tego co sie orientuje z kazdej sie wymigal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
To jest kit, w Ostrowie jest redaktorek, ktory prowadzi telewizje internetowa. Wprost uwielbia filmowac zwloki, tudziez ladowanie ich do czarnego worka :/ juz kilka spraw mial wytoczonych, ale z tego co sie orientuje z kazdej sie wymigal...

To pewnie jakiś pajacyk co nie lubi BMWlolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego jak jest wypadek audi albo szmelcedesa to nie jest tak głośno jak z BMW pytanie_bmw A mogło by być kolejny wypadek audi:mrgreen:

Jest tak samo głośno tylko użytkownicy BMW czyli my jesteśmy wyczuleni jeśli chodzi o tematy naszej marki. Przed BMW byłem posiadaczem Audi i działało to identycznie, wzrok wyłapywał każdy model na ulicy, każdy artykuł w necie i telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...