Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mówicie ze w Polsce tak jest, w całej UE tak jest, tylko prawa człowieka i takie tam pierd...enie a gdzie prawa ofiary. Prawo powinno być proste i skuteczne, za umyślne pozbawienie kogoś życia - kara śmierci za inne przestępstwa odpracowanie w kamieniołomach itp. Skończyłoby się leżenie w ciepełku za nasze podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
. Prawo powinno być proste i skuteczne, za umyślne pozbawienie kogoś życia - kara śmierci za inne przestępstwa odpracowanie w kamieniołomach itp. Skończyłoby się leżenie w ciepełku za nasze podatki.

Oko za oko, zab za zab. Zabiles kogos z premedytacja, to powinenes dostac czape i tyle. BYlby to przyklad dla innych i jestem pewien, ze nastepny sie dwa razy zastanowi zanim wezmie kose do kieszeni jak pojdzie sie bawic w miescie..

A ten kretyn byly rajdowiec ktory we wrocku rok temu zabil tego taksowkarza? Jego corka sie klocila z taksowkarzem, on szybko podjechal, kose w plecy i uciekl. Taksowkarz nie zyje. I co? ile dostal? 15 lbo 25 (juz nie pamietam dokladnie) lat. Pewnie wyjdzie 5 lat wczesniej. Takich sku*rwysynow powinni smazyc na krzesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie nam jest decydować o czyimś życiu, natomiast dużo dróg jest do wybudowania, rowów do wykopania, kamienia do wyciągnięcia z kopalni - a nie za nasze podatki ciepła cela, wyżywienie lepsze niż w szpitalach i bilard na świetlicy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie nie nam jest decydować o czyimś życiu, natomiast dużo dróg jest do wybudowania, rowów do wykopania, kamienia do wyciągnięcia z kopalni - a nie za nasze podatki ciepła cela, wyżywienie lepsze niż w szpitalach i bilard na świetlicy .....

zgadzam się i dodałbym w zimie dużo dróg do odśnieżenia (bo zawsze drogowcy są zaskoczeni, że w zimie śnieg spada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast dużo dróg jest do wybudowania, rowów do wykopania, kamienia do wyciągnięcia z kopalni - a nie za nasze podatki ciepła cela, wyżywienie lepsze niż w szpitalach i bilard na świetlicy .....

Dokładnie .... trzeba zagospodarować tanią siłę roboczą a nie ich zabijać :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardziej za tym żeby tacy pracowali a nie grzali d"""y c ciepłych celach tv bilard siłownia i może jeszcze SPA :) masakra i to jeszcze my za to płacimy Wiem że kiedyś we Wrocku więźniowie pracowali we Wrozamecie czy Mastercooku Powinny do tego powrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/19560/dolnoslaskie,tragiczny,wypadek,w,kamiencu,wroclawskim,2,osoby,nie,zyja,(zdjecia)/

Dzisiaj w pracy się dowiedziałem że w tym wypadku w kamieńcu zginął mój kolega z pracy jechał jako pasażer ze zdjęć widać że z auta nic nie zostało okoliczności jeszcze nie wyjaśnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jak karetki straż i policja jechały z Wrocławia w stronę Kamieńca wtedy.

Widziałem tez miejsce zdarzenia-zakręt tam jest minimalny,lekki łuk ale w Kamieńcu są krawężniki na dobre 25cm.

Jeśli jechał za szybko(120km na tym łuku nie wynosi auta takiego jak BMW) wiec musiałby szybciej lub podbiło go na krawężniku i pofrunął na dom.

Czarne e39 w touringu.

Kumpel jeździł takim tdsem ale sprzedał niedawno.Imilo to ktoś z JL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jak karetki straż i policja jechały z Wrocławia w stronę Kamieńca wtedy.

Widziałem tez miejsce zdarzenia-zakręt tam jest minimalny,lekki łuk ale w Kamieńcu są krawężniki na dobre 25cm.

Jeśli jechał za szybko(120km na tym łuku nie wynosi auta takiego jak BMW) wiec musiałby szybciej lub podbiło go na krawężniku i pofrunął na dom.

Czarne e39 w touringu.

Kumpel jeździł takim tdsem ale sprzedał niedawno.Imilo to ktoś z JL?

Tak Cichy na nazwisko Cichosz z Grabskiego

Wersja niby jest taka że jak wychodzili z zakrętu tył im uciekł i zaczęli dachować no i tak ich kotłowało aż wpadli w ten budynek jakiś czas temu w ten sam budynek Tir wjechał widać nawet nowe cegły na boku domu a teraz to szkoda chłopaka

Edytowane przez imilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaaaaa masakra z tego e39 zostala zero szans na przezycie :/ a swoja droga to kojaze ten odcinek i tak jak pisal "Dziki" tam nie tak latwo wyleciec z tej drogi :/

łatwo nie łatwo troszkę popadało tylni napęd + nie doświadczony kierowca tak sobie gdybam ale i tak jest to przykre

Brat jest strażakiem na kasprowicza i mówił że wypadek masakra auto szkoda gadać, nie mieli żadnych szans na przeżycie

Pierwsze oględziny mówią że musieli jechać bardzo szybka , za szybko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...