Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie na lusterka boczne - siódemki takich nie miały, a 39 miało dwa rodzaje i akurat ten nie wystepował w E38

kozin gdzie tam widzisz lusterka, bo ja nie mogę dojrzeć...

Bo to jest E38

Zgadzam się z Mordulcem. Touring to nie jest bo szyby tylnych drzwi są nieruszone, a zniknęłyby szyby tylne boczne i w ogóle bagażnik (tzn. część nad linią szyb)?

Po drugie e39 miały drzwi do samych progów, a e38 miały jeszcze te dostawki na krańcach drzwi (coś jak e34 - nie wiem jak się to fachowo nazywa :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś kurna chyba niewidomy fanatyk VW pisał :lol:

To się nie mogło inaczej skończyć. Zdezelowane 14-letnie BMW, ze sportowym 170-konnym silnikiem, łyse opony, mokry, marznący asfalt i kompletny brak wyobraźni.

BH171011_09.jpeg

Gdzie tam kurna są łyse opony ??? :D

Co do samego dzwona to cóż ..... brakło chyba wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się można spodziewac po zasmarkanych pismakach? Zdezelowane 14-letnie BMW, łyse opony, 170 KM...Japierdzielę, moje auto ma 11 lat, to jeszcze trzy i będzie zdezelowane...W szoku jestem, że nie napisali iż przypuszczalnie kierowca był pod wpływem alkoholu lub narkotyków bo każdy w BMW to pijak i złodziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie na komentarz na tej stronce :

MCHU (2011-10-19 19:51) nie widziałem ze ten model miał skrętną tylną oś

BH171011_02.jpeg

ale felgi i silnik jeszcze pójdą do zyda, ktoś sie bedzie cieszył ze swapa,

bmw z którego wyciagnałem sportsizy miało wyrwany przód i dach na wysokości zagłowków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać , gość chciał zaimponować młodemu powerem, bo chciał chciał sprzedać furę, niestety nie wyszło . zastanawia mnie tylko skąd pismak wiedział ,że auto rozpędziło się do setki w 7 sekund lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pier...enie...

Stwierdzenia typu szrot i łyse opony- jakiś podrzędny tendencyjny dziennikarzyna. Szkoda transferu na czytanie...

Jakby tylko w bmw ginęli ludzie. Gdzieś tu niedaleko Opola niedawno "rozleciało się" jakaś a4 z 4 osobami na pokładzie. Bilans: 3 sztywnych na miejscu 1 w szpitalu, wcześniej jakaś 626 madzia okręciła się w koło drzewa, 21 letnia dziewczyna i ciut starszy chłopak już nie mają żadnych problemów po tym zdarzeniu... I tak można wymieniać w nieskończoność jak to kto i w czym efektownie lub mniej przeniósł się do krainy wiecznych łowów.

Swego czasu miałem taką wielką trójkę czego i kogo należy unikać na drodze

1. panzerwagen golf 2 i 3- jeszcze jak był jakiś tribal na szybie albo napis "alpina" to od razu dystans x2

2. łopel kalibra- przerośniety spojler na klapie diodexy siatexy naklejexy dystans x2

3. bmw trójki do modelu e30 i 5 do e34- wydobywające się "umcy umcy umcy" dystans x2

Obecnie golfy 2 już powoli idą w kierunku youngtimerów, trójki pogniły albo są dojeżdżane przez spokojnych starszych ludzi.

Kalibry już wymarły (kurde kiedy ja widziałem kalibrę? aaa pamietam laweta wiozła jedną bez dachu na złom)...

E30 to co było to już zakatowane, reszta albo lata bokiem jako driftowozy albo idą w kierunku youngtimerów i całą wiochę z nich się zrywa odkleja odczepia itd

Prawda jest taka, że gdyby golf miał napęd na tył, merc miał większe zacięcie sportowe i był tańszy a supra nie była by tak egzotycznym samochodem to niczym dziwnym nie były by zdjęcia roztrzaskanych golfów mercedesów i tojek.

Kupując samochód z tylnym napędem albo się go polubi albo znienawidzi i sprzeda albo będzie się zawsze zaciskało pośladki na zakrętach- innych opcji nie widzę, bo co by nie mówić rwd jest bardziej wymagającym pojazdem od przednionapędowca . A jak ktoś bardzo chce się zabić(umyślnie lub nie umyślnie) i robi wszystko w tym kierunku to nawet w cieniasie 700ccm z 8 poduszkami znajdzie to czego szuka...

Teraz moja lista ewoluowała i unikam:

-pasek od b4 w górę- wersja kombi biała lub czarna na "dziwnych blachach" i kopcące jak ursus 30 to niemalże gwarancja że to samochód PecHowca, chociaż młodzież na dorobku w "raichu" też się lubuje w tych modelach

- panda yariska i inne temu podobne z nawigacją na szybie i anteną cb jak wędka do spiningu- to też najczęściej "pechowcy"

- audi a4 a3 modele z drugiej połowy lat 90tych, w mojej obecnej okolicy to ulubione samochody "za szybkich za wścikniętych młodych zagniewanych tojtoj dryft" (co dziwne brat golf5 jeszcze nie wchodzi do grona - chyba za drogi...jeszcze)

Co dziwne bmw też nie wchodzi, i nie piszę dlatego że sam posiadam (debili można trafić i w maluchu) tylko autentycznie tego jakoś mniej na ulicy (osobiście częściej widzę prosie niż np e30) Wiadomo nowe drogie a stare wykończone najczęściej.

Szrot 14 letni? hmmmm to co ja mam jak moja ma "oczko" czyli 21 lat w ty roku? Chociaż byłem na rozmowie w firmie w której aby parkować przed siedzibą (we Wrocku) należy posiadać auto nie starsze niż 6lat (hahaha ciekawe co będzie jak przyjadę mercem styrlitzem)

Objaśnienie do tekstu: "PecHowiec" Przedstawiciel Handlowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w Polkowicach na tym samym skrzyżowaniu na którym Miras miał czołówkę był wypadek. Znowu BMW. E46, biała, w trumnie, 2.0d po lifcie. Piękna była ale już raczej z niej nic nie będzie :( Gadaliśmy z kierowcą, dwa miesiące temu kupił auto :( Jakiś patałach mu wymusił - identyczna sytuacja jak z Mirkiem. Poradziliśmy mu by jechał na pogotowie - słabo wyglądał. Gdy podeszła policjantka z alkomatem to byłem pewien, że coś wydmucha ale jednak 0.00. Widocznie adrenalina zaczęła spadac...Ja też dzisiaj dostałbym dwa prezenty. Najpierw w Lubinie. Jadę sobie, przede mną Volvo, następnie Ford Probe i Corolla. Nagle na łuku (środek miasta) Corolla się zatrzymuje, wsteczny i *** w Probe. Za kierownicą baba...kolo z Probe wyskoczył w****iony i drze koparę. Volvo które stoi przede mną, nagle - wsteczny i cofa. Gdybym nie uciekł do tyłu to też dostałbym strzała. Kto za kierownicą - baba. No ***** mac Junior mało nie wyskoczył z fotelika po mojej wiązance. Kilka godzin później akcja w Polkowicach z wypadkiem, pogadaliśmy z kierowcą, wracamy na chatę. Lecę główną, z naprzeciwka jakaś terenówka na DW i koleś wbija mi przed maskę chcąc skręcic w lewo, w podporządkowaną. Ja******lę, odstawiam auto na parking i idę spac, wystarczy na dzisiaj wrażeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze takie nagromadzenie bezmyslnych zdarzen to przez obecne Swieta. Ja juz w piatek wyczulem nagromadzenie zielonych niedzielnych i glupich kierowcow. Juz nie wspomne o tym, gdzie i ile par oczu trzeba miec przejezdzajac obok cmentarza. Ludzie sa tak zamysleni jak ida na cmentarze, ze az strach... No i kolo cmentarzy nie obowiazuje cos takiego jak pasy, naprawde trzeba uwazac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście widziałem z kolegami ten wypadek, dobrze ze nic powarznego się nikomu nie stało chyba bo gościa zabrała po chwili karetka no i szkoda białej e46 na pewno zostanie przeznaczona na organy dla innej BMW. A ja nie całe dwa tygodnie temu miałem kolizje i znowu moją babcią :x:x oberwała bidulka w drugi boczek. Jechaliśmy z Madzią oczywiście ona prowadziła droga z pierwszeństwem a tu nagle z nie wyjaśnionych przyczyn ktoś nam wyjechał z drogi podporządkowanej no i buuuummmm. Winowajca jadący Fiatem Linea nie dostosował się do znaku ustąp pierwszeństwa w skutek doszło do przykrej kolizji która doprowadziła Madzię po całym zdarzeniu na pogotowie i niestety była konieczna teleportacja karetka do szpitala ja zaś zgłosiłem się na drugi dzień z bólem karku i pleców. Oto zdjęcia jak moja była druga dziewczyna została spoliczkowana :(:(:( przez jakiegoś marnego Fiacika happy_bmwhappy_bmw

snc00237t.jpg

snc00238.jpg

snc00239v.jpg

Edytowane przez DANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...