Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Moj Ojciec pojezdził troche moją <bmw> i zakochał sie w tej marce (niedziwie mu sie :) ). Znalazłem dla niego ładną e-34 prosze o jakieś komentarz czy opłaca sie kupić to autko czy lepiej szukać czegoś innego. http://allegro.pl/e-34-diesel-bezwypadkowy-mega-wyposazony-piekny-i1255300649.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z TDSEM jest, ze jesli nie trafi akurat w egzemplarz z zadbanym silnikiem to szybko sie Twoj ojciec moze zniechecic do tej marki. Wlasnie te silniki lubia padac jezeli nie byly traktowane odpowiednio. Sam mialem jednego tds'a ktorego milo wspominam bo silnik byl w stanie rewelacyjnym (w e36, nowszy silnik, plastikowy kolektor), ale znam wiele przypadkow gdzie ludzie wieszali psy na te silniki bop pompy lubily siadac i glowice pekaly. Boeing777 mial tdsa ktorego sprzedal po czym nowy wlasciciel pchal samochod dalej bo silnik cos szwankowal (zaryzykowal, wiedzial ze cos bylo nie tak bo przy tranzakcji sprzedajacy wszystko mu powiedzial). A nie myslal Twoj ojciec o benzyniaku na gazie np jezeli ma byc tania jazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu bezwypadkowy-proszę zwrócić uwagę na prawy cały bok-od klapki wlewu paliwa przez tylne drzwi wydaje się być inny odcień lakieru.Prawy błotnik między listwą środkową a dolną progową malowany.

Przebieg to kolejna kwestia w stylu "do uzgodnienia":)

Silnik ewidentnie myty-rozumiem ,że ktoś dba i myje silnik ale tuż przed sprzedażą to jakoś wzbudza podejżenia.

Na kilku elementach w komorze silnika np.nakrętka złącza diagnostycznego ,widoczny jakiś syf-pochlapane jakimś czyścicielem silnika lub płynem chłodniczym

Wydaje mi się na 1 rzut oka ,że wnętrze ma w rewelacyjnym stanie jak na 93ri wygląda dobrze

Poproś go o VIN tak byś mógł wcześniej go rozkodować ale tak szczegółowo (wyposażenie,kolor tapicery foteli/kokpitu itp) i porównaj z tym co jest.

Nie powinno być problemu by przysłał dokładne zdjęcia elementów które chcesz lepiej zobaczyć.

Jeśli się zdecydujesz to obowiązkowo na miejscu zrób test zegarów - jedna z wyświetlanych pozycji ma być zgodna z 5 ostatnimi cyframi nr VIN-inaczej licznik nie od tego auta/lub wymieniona kość pamięci/no i prawdopodobnie wyjaśniony taki przebieg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie lub minimalnie większe pieniądze mógł bym Ci polecić E34 525TDS z 1996 roku z chipem na 170 koni , zewnętrznie identyczna tyle że na 16 calowych felgach i w chromline , biorąc pod uwagę że jest to ostatni 1996 rocznik ma oczywiście kompletny lift , jeszcze pod koniec zeszłego miesiąca kolega z pracy się mnie pytał czy nie jestem zainteresowany ale jako że mam kilka sztuk na stanie to odmówiłem :)

No i zapomniałem dodać że jest 300 kilometrów bliżej bo pod Opolem

Jak jesteś chętny to daj znać na PW to zadzwonię do niego i was zgadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...