Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze jesteś zdecydowany na zamieszczenie znaczka V8.

Ja bym jednak nie naklejał:)

Na światłach wystarczy że ktoś zainteresowany lekko uchyli szybkę i respekt przychodzi natychmiast.

Mimo to kiedyś stanąłem na szczytnickiej z fioletową 540 w e34 by lajtowo zobaczyć jak to jest i tak to się właśnie dzieje-chwilke po skręcie on zjeżdzał już z mostu pokoju a dopiero na niego wjeżdzałem.Do tego znaczek nie był potrzebny:)A dla niezainteresowanych nawet znaczek v12 nie robi wrażenia a nawet potrafią mylić go z 12v:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i jakos powrocilo. Sciagnalem dwa znaczki ktore wydawalo mi sie ze beda jakos pasowaly. Jeden komplet w stylu beemek, az faken z niemiec dziady przyciagnalem, raz jeszcze wielkei dzieks Tomski, browar jest :). Po przylozeniu okazalo sie ze sa tak mega oczo***utne, ze zakrywaja prawie caly blotnik :P A szkoda, bo sa robione w stylu pisowni bmw..

04032011682.jpg

No i drugi komplet przyszedl ze stanow. Myslalem, ze skoro cala fura jest shadow, dziub tez caly czarny z BH, czarne znaczki jeszcze dochodza, ze cos nieco mniejszego i rowniez z czarnym akcentem by pasowalo. Ale z tym migaczem mi sie jakos kloci, nie wiem. Cos mi tam nie gra, albo sa w zlym miejscu. Z tego co wiem to emblematy z ford thunderbirda 4,6. Jak Wam sie widzi? (Lucius, nawet nie musisz odpisywac - wiem :) )

04032011680.jpg

04032011688.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba mi sie nie podobaja :P

Mi tez niestety nie podchodzi ani jeden ani drugi. Mysle ze spokojnie pchne na allegro i ktos sobie kupi i zalozy do calibry. Mysle ze inny znaczek by tam pasowal, gdyby tego migacza tam nie bylo. Tak jak kiedys mialem na 530, wygladalo calkiem calkiem..

DSC_0138.jpg

DSC_0064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam odpuscil na Twoim miejscu. Tym bardziej, ze jak sam widzisz za ciekawie to nie wyglada, ten drugi to bez obrazy, ale podobne w markecie idzie dostac ;) Piekne auto to takie dodatki nadzwyczajne sa zbedne wg mnie :)

Widze, ze piesek sie lubi do foto ustawiac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję że zapomniałeś o tym ...

Wojtek proszę Cię, nie rób tego, postawię Ci flaszkę, co ? Dogadamy się jakoś ? Pleaseeee ...

No i OK, Lukasz, trzeba bylo tak od razu! :drunk: Znaczek idzie won. Nie bedzie zakladany bo na tej 540 jednak kuje w oczy. Sprzedam na allegro i za kase kupie zgrzewke piwa i sie nawale. Widzicie jak ja umie pozytecznie kombinowac? :)

Widze, ze piesek sie lubi do foto ustawiac :D

Oj lubi lubi :)

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie znaczki na turasie jeszcze nawet wyglądały .... niestety te co przylepiłeś do sedana to lipnie wyglądają.

Tak dla wyjasnienia panowie, bo nie chce zeby ktos sie ze mnie smial dozywotnie! Te zaczki byly przyklejone normala tasma klejaca na potrzebe zdjecia. Ja nie wyjechalem na ulice z tymi znaczkami! Nikt ich ie widzial oprocz mnie i mojego wiernego psa, a on slowa nie pisnie. Lucius, flache mam dalej zaliczona rozumiem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem. Do e34 nie wygladaloby. Te znaczki sa zreszta dosc duze, troche sie w galy rzucaja. Mysle ze najlepsza opcja byloby wziac np taka "V" od 750 V12, i "8" od np 518, 528, polaczyc i ma sie ori V8 pisownia BMW :) Ale jedyne miejsce to gdzies w okolicach przedniego blotnika, tylny slupek nie wyglda najlepiej.. Ale Tomski, browar tak czy siak z checia stawiam za pomoc w sprowadzaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiles Wojtek,ze nie zostawiles tych znaczkow.

Faktycznie na blotniku z kierunkami wyglada jakos badziewnie.Na tourigu wygladalo lepiej,

chociaz ja tam wogole nie jestem zwolennikiem czegos takiego.

Po drugie nie trzeba tam zadnych znaczkow,wystarczy ze odpalisz silnik i odrazu wiadomo co tam pod macha drzemie......:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff udało się:)

A znaczki z samych Stanów i tak nie dały rady:)

I ze stanow i z niemiec :P. A tam, nikt nigdy nie mowil ze lekcje nie kosztuja :) Mysle ze znajdzie sie kilku chetnych w kraju, ktorzy lykna to do swoich 316 z allegro :)

TomekV8, tak BTW powiem Tobie. Fotka 530 rewelka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...