Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam sie widzi? Na moje amatorskie oko jest na tyle fajnie, ze samochod jest "czysty", zadnego zbednego tuningu. I cena jest w okolicach 9500.

http://allegro.pl/bmw-e30-cabrio-318i-oryginal-i1292916510.html#gallery

Pytanie, Czy ktos sie orientuje jak wyglada sprawa z elektrycznym dachem? Czy jest opcja zeby go skladac manualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena śmiesznie niska jak za cabrio :

Tam jest licytacja

Szara ma przynajmniej jakieś normalne zdjęcia w aukcji a czarna trzy gówniane w tym jedno w nocy więc w jaki sposób zauważyliście że wyglądają porównywalnie ?

Maskownice od audio które ma ta szara na drzwiach wyglądają dość porządnie i nawet jak nowy właściciel zdecyduje się je wywalić to sprzeda je na Allegro od ręki więc nie ma czym się martwić

Bez macania nie ma kupowania więc Woz nie zostaje Ci nic innego jak jechać i oglądać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szukamy razem takich E30stek Cabrio ;) Ta mi sie podoba ale na poprzedniej sprzedazy chyba inne kola miala i ladniejsze foty, http://otomoto.pl/bmw-318-C15918172.html jasny srodek sliczny, ale do Krakowa nie znajde czasu by po E30 jechac.. Jutro kogos z rodziny moze poprsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś może tą ?

Cena śmiesznie niska jak za cabrio :

http://allegro.pl/e30-cabrio-90-2-0-...288442028.html

jeden facet ja ogladal z e30clubu i :

"

1288442028_1

Opis z OTOMOTO :

Witam!

Sprzedam e30 cabrio

Okazja cenowa.

Auto Doinwestowane. nie jeździÅo na LPG

wymienione:

Gumowe elementy tylnego zawieszenia, kopuÅka, palec, kable, rozrzÄd, alternator, sprzÄgÅo + docisk i ÅoÅźysko, filtr oleju z olejem , wyregulowane zawory,( pewnie czegoÅ zapomniaÅem)

Zainteresowani proszÄ dzwoniÄ w celu ustalenia terminu oglÄdzin.

Tak zwana okazja cenowa doinwestowana : auto z przodu tylu uderzone ,pas przedni wstawniony w kolorze czerwonym nawet bardzo nie zamalowany na inny kolor ,reszta tylko wyklepana ordynarnie mlotkiem rdzewiejaca, ale to jedyne co mnie pod maska zaskoczylo ! ,kolo otwiera z z duma maska a ja : wyrwalo mnie z butow ,kazde laczenie tj. guma przeplywki ,przeplywka, krokowy, podcisnienia etc na laczeniach wysmarowane ordynarnie czerwonym silikonem !,bo uszczelnial dolot bo gdzies byla nieszczelnosc , kolektor wydechowy (tak on tez) oraz ssacy lacznie z deklem zaworowym ,pomalowane w niebiesko czerwone odcienie zal patrzec , auto nie mialo gazu ... ? teaz moze i nie mialo ,ale wlew fakt faktem ktory byl zrobiony kolo wlewu paliwa byl wyrwany chyba jakas brecha !,dziura taka ze pistoletem od benzyny mozna tam machac ! ,ale to podobno po poprzednim wlasciielu ,teraz najlepsze blacha ..... przedni lewy blotnik ma tak spekana szpachle ze mozna wkladac zapalke w szczeliny ,a juz napewno drut (czemu ktos nie zalozyl drugiego ), tyny pas tak wstawiony ze chyba nie urzyto zadnej zgrzewarki czy spawarki (nie wiem jak powinien byc prawidlowo zamontowany) tylko go wklejono na szpachle ,jak by sie upral to odchodzaca mozna odrywac palcami w kawalkach dosc sporych by rzucajac nim wybic komus oko ,tylna szyba keljona , prgi puchna od rdzy ,i delikatne pekniecia na progach na laczeniu dzwi-blotnik .... nie proponowac nawet 5tys ? 50gr/za kg, tyle warta naszym zdaniem ,ale pdoobno jest juz klijent ze nie obchodzi go blacha bo jest blacharzem i sobie to zrobi ,wazne ze technicznie jest kosa ,akurat ...

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje linka nie poniewaz jestem zaintereswoany kupnem, tylko dlatego ze pasuje do tematu posta wiec bez sensu rozpoczynac nowy, a poza tym z tego co wiem to Kevin szuka cabrio?

http://allegro.pl/bmw-e30-cabrio-325-i1308953363.html

Gadalem z wlascicielem jakies 2-3 tyg temu. Samochod byl wtedy wystawiony na aukcji. Poczatkowo mowil, ze cene jaka by chcial uzyskac za samochod to cos w okolicach 8000tys. Widac cena spadla, zima dobry czas na zakup cabrio ze wzgledu na nizsze ceny. Koles byl bardzo konkretny a cabrio (pomijajac biednego wnetrza, co moim zdanim jest malo wazne bo komplet skory z boczkami mozna kupic za 1500zl..) w niezlym stanie. Co wazne, blacha wyglada na zdrowa. Silnik ponoc tez z tego co pamietam z rozmowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o nim w jednym z forów i mogę napisać, że jest raczej poprawna, ciekawa podstawa do dłubaniny

chyba była gdzieś uderzona bo w opisie aukcji nie jest zaznaczone "bezwypadkowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta woza dla mnie jest zła bo kolor czerwony- a ja nie lubie strasznie tej barwy,i samochód zawsze jest u mnie kasowany jak ma taki kolor, ale to sprawa gustów

rusha ładna ładna tylko coś mi sie zdaje że ex właściciel sam wkomponował sobie kierunki w błotniki od e34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...