Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


niezidentyfikowana przyczyna mokrych chodniczków i podłogi pod nimi


betti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i nie wiem co moze być tego powodem. Otóż co jakis czas gdy sprzątam auto tylne chodniki i pod nimi materiał są całkowicie mokre. Nie wiem co moze być tego przyczyną... bo uszczelki od drzwi na pewno nie przepuszczaja wody, a tylko chodniczki z tył są mokre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cieknąć spod tylnej szyby. U taty tak było, jak dał szyby do przyciemnienia... Specjalista (taaaa...) tak szybę złożył, że leciała woda na tył właśnie.

Ale wtedy chyba by były jeszcze siedzenia z tył mokre i tylna półka, a nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdzaj autem na kanał/podnośnik i zobacz stan ''zaślepek''w podłodze po obu stronach.

W e39 nie wiem w którym dokładnie miejscu są ale w e34 tak mniej więcej na środku podłogi.

Ja namierzyłem problem po wizycie na myjni z opcją mycia podłogi.

Po 30km od mycia zauważyłem że robi się kałuża pod autem.Okazało się że ta zaślepka nie trzymała się dobrze.

Kolejna rzecz jakiej można się przyjżeć to odpływ dla klimy-jeśli by się zatkał to skropliny leciałyby do kanałów powietrznych dla pasażerów z tyłu.

Dotknij tapicerkę podłogową w okolicy plastików środkowego tunelu ale dla pasażerów na kanapie(w okolicy kratki nawiewu/zapalniczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nic nie piszesz, czy udało Ci się zdiagnozować przyczynę "mokrych dywaników" - od siebie dodam, że miałem podobną sytuację, a winny był zatkany odpływ wody pod filtrem pyłkowym (zdemontuj filtr razem z obudową - jeśli jest tam woda, to masz przyczynę - udrożnij "palcem" odpływ i po kłopocie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie odpowiedź na ten problem jest bardzo prosta. Mianowicie na początek trzeba stwierdzić z której strony jest mokry chodniczek, następnie z tej własnie strony zdejmujemy boczek z drzwi, a następnie piankę. oczyszczamy drzwi z brudu i na przyklejamy nową piankę na nową mastykę ( pianka około 30zł w ASO, można bawić się ze starą jeśli nie jest porwana), zakładamy boczek i problem przestaje istnieć.

Pozdrawiam:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...