Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz na BMW Sport. Jest tam sporo osób z Krakowa, może ktoś kojarzy to auto.

P.S. Do przebiegu dolicz sobie co najmniej 100-200 tysięcy. Diesel z 1995 roku i przejechane 190 tyś? :lol: :lol::lol: Poza tym 2.5 TDS nie cieszy się zbyt dobrą opinią, łatwo je przegrzać, uszkodzić głowicę...Może ktoś kto zna dobrze ten silnik napisze więcej.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze ktos kto ma TDSa wyrazi swoja opinie

Ja nie nie moge powiedzieć złego słowa o moim serduszku- oczywiście ma swoje lekkie minusy jak każdy silnik, bo nie ma i nie bedzie nigdy idealnego towaru.

Co do przebiegu to ma licznik z angola i pokazuje mile 190 w przeliczeniu na kilometry zgadzało by się :)

Spalanie pokazuje realne mi pali 8-10literków, 8 jazda "wolna" bez klimy, ciekawy jestem czy klima działa- ja wymieniałem wiatrak, przewody i chłodnce + napełnienie i podgrzewane siedzeń (siedzisko i oparcie)- często to pada, a maty drogie sa.

Czy ma papiery na servisowanie i wymiane sprzęgła, bo pisac można sobie wszystko.

Tak ogólnie to cena nie jest okazyjna moje zdanie, tylko to że m pakiet i felga i na tym sie kończy.

Myślałeś nad moją e46?- cena do dogadania jest.

Nie pokazuje fotki z uszkodzeniem - a można było walnąć jeszcze do ogloszenia 3 foty. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak znajomy przekładał angliki i nie zmieniał liczników jesli były drogie, hehe, poza tym lusterek wstecznych, zewnętrznych tez, bo nie każdy się skapnie, parę razy lampy przednie sobie odpuścił, może to tez taka lipa jest.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...