Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra opcja z tym paintballem, zawsze chcialem sie w to pobawić tylko jakoś ekipy nie moglem zorganizowac, mozna by zalozyc jakis osobny temat, bo mysle ze mogłoby być ciekawie :)

1. Heno

2. Kosa325i

3.edu

to trzeba pogadac z kierownikiem Mordulcem zeby zalozyl osobny watek o paintballu i moze nazbiera sie nas tylu zeby pograc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
to trzeba pogadac z kierownikiem Mordulcem zeby zalozyl osobny watek o paintballu i moze nazbiera sie nas tylu zeby pograc

Paintball fajna sprawa ale poważnie niech się trochę ociepli teraz to chętnych będzie może z 5 osób :)

Zresztą zobaczcie jak wyglądała impreza Paintball'owa koło Lubina , moim zdaniem rewelacyjna miejscówka , konkretny grill , ławeczki i można tam się wybrać na cały dzień :)

http://fotosy.maxbimmer.pl/thumbnails.php?album=29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak rozmaiwalem dzisiaj ze swoim instruktorem krav magi I nie ma zadnego problemu min to 6 osob koszt to 70 zl za 400 kulek miejsce maslice czs nie okreslony wiec tak jak piszecie gril browarek itp w trakcie zabawy :) Jak chcecie czekac az sie ciepelko zrobi nie ma sprawy Jak narazie zbieramy z kosa325 wlasna ekipe zeby zobaczyc i zapoznac sie troszke wczesniej jak boli taka kulka ktora oberwac mozna :)http://www.kravmaga-zawodowiec.pl/PAINTBALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Nie możesz zainstalować pewnie dlatego że to już leciwa gierka i nowy Windows nie ogarnia jej. Po prostu kolejny dowód na to że W7 to porażka niestety :/

Nie prawda Cs czy to w wersji 1.6 czy condition zero smiga bez problemów pod W7. sam mam 7 i działa mi bez najmniejszego problemu, jedyny problem jaki napotkałem to instalacja steam, ale okazało się że wystarczy nowszą instalkę z internetu pobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Goglin czołem i siemanko :) juz sie przeniosłeś z 1.6 steam na Counter Strike Condition Zero ?? :)

Witaj Alaszi kupe lat ^^Steam od

Member since:

December 9, 2004

trans.gif

Steam Rating:

6.9

trans.gif

Playing time:

22.2 hrs past 2 weeks

trans.gif

W CS CZ gram juz z 2-3 lata a 1.6 sporadycznie jak kolega chce to z nim pykam na ruskim serwie :) jak masz steam zapraszam do znajomych mój nick na steam daRk_pl

Edytowane przez Goglin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz steam zapraszam do znajomych mój nick na steam daRk_pl

Oczywiście ze steam leciało tyle banów ze nie dałem rady i musiałem zakupić Ja dalej trzymam sie 1.6 steam ale gram na serwerach gdzie jest 32sloty :D tam to lepiej niż na wojnie a poziom tez nie jest słaby :) jak sama nazwa wskazuje rzeznia- 4FUN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...