Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

to moze ja zaprowadze mojego 2,5 td do takich magikow bo zona ostatnio mi swiruje ze odczowa pewien nie dosyt pod noga:p<bmw_3>

To jedź, zapytaj masz taki sam silnik jak - o ile dobrze pamietam - Chicco w "Białej Damie" i chyba miał tam 168 koni i momentu dużo wiecej, ale nie jestem pewien, niech mnie ktos poprawi jak żle mówie o tej mocy.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam linka do strony pewnej firmy tuningowej z Opola, która zajmuje sie sie chip-tuningiem nie tylko aut, ale ciężarówek, autobusów i maszyn rolniczych. NIe wiem czy robią to dobrze bo tylko chipowali ciągnik mojego wójka więc nie bede sie wypowiadał czy nie ale mają fajny katalog przyrostu mocy jaką oni mogą uzyskać w poszczególnych modelach http://www.44tuning.pl/katalog-chip-tuning.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam linka do strony pewnej firmy tuningowej z Opola, która zajmuje sie sie chip-tuningiem nie tylko aut, ale ciężarówek, autobusów i maszyn rolniczych. NIe wiem czy robią to dobrze bo tylko chipowali ciągnik mojego wójka więc nie bede sie wypowiadał czy nie ale mają fajny katalog przyrostu mocy jaką oni mogą uzyskać w poszczególnych modelach http://www.44tuning.pl/katalog-chip-tuning.html

Własnie w tej firmie zrobili to E30 M20B20 o którym pisałem wcześniej :

http://www.44tuning.pl/tuning-w-44/bmw-e-30-320-i-tuning-kompresor-rotrex-wydech-supersprint-chip-tuning.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozu gdzie Chipsa robiłeś??

Mat, AUTOSEBA TUNING. Jedyna minus to taki, ze hamownia jest ruchoma, czyli przyklejaja do fury i lecisz na prostej. Pozniej biora kompa do osobnego pokoju, przestrajaja i wkladaja spowrotem do kolejnego pomiaru. Plus taki ze wiadomo ze wtedy to tansza zabawa - minus taki, ze tak naprawde nigdy nie wiesz na 100% co i jak. Wklepie ci cos w osobnym pokoju, zmieni wage samochodu i wykres masz inny. Ale fakt faktem, roznica byla nieziemska w 325TDSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad startuje na 1/4 mili i sam sobie przygotowuje auto a od jakiegos czasu mnie namawia zeby mu dac moje autko do drobnych zmian

Auto na 1/4 to jedno a auto do codziennej jazdy to drugie. Jeśli nie przegnie z programem to fajnie, przegnie to długo auto Ci nie pojeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie widiales ttd serka z 2.5 tds wyszlo nie wyszlo 300lm i 550nm

To chyba mówisz o kimś innym niż ja myślę :)

Z tego co pamiętam to TDSerek po ostatecznych modach zakończył tego 325TDS na poziomie 220KM i 400Nm i to chyba był juz kres możliwości tego silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mówisz o kimś innym niż ja myślę :)

Z tego co pamiętam to TDSerek po ostatecznych modach zakończył tego 325TDS na poziomie 220KM i 400Nm i to chyba był juz kres możliwości tego silnika :)

to slabe masz info siedzi teraz tam bi turbo i bedzie jeszce kompresor od mietka autko juz troche jezdzi smigalem z nim ostatnio :) a tu masz fote http://www.facebook.com/photo.php?fbid=152945621409192&set=a.140919329278488.12916.100000812653521

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie drogi prowadzą do TDS'a? Zaczęliśmy temat 520i 12V co zrobić żeby jechała, a kończymy na TTDSie :) ehh dziadkowozy :P

Masz Patryku, specjalnie dla Ciebie. nie jest to BMW, ale zdecydowanie nie jest to diesel :twisted:

Kurcze, przezawsze bede chyba mial slabosc do tych amerykancow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy w Polsce będzie ludzi stać na jeżdżenie tym czym chcą... Tutaj normą jest, że w co drugim garażu stoi amerykaniec z silnikiem 5 lub więcej litrów w benzynce, zimę stoi przykryty, nawoskowany, a w lecie toczą się po miastach 30km/h. Wiele z nich to cabriolety, palą kikadziesiąt litrów na 100km, paliwo kosztuje 6.5-7zł, ale kto by się tym przejmował, mają ochotę to jeżdżą. Życzę nam wszystkim, żeby w Polsce było nas stać na takie życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...