Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna nie pilnowac wlasnego interesu to ja nie rozumiem...

Moze za duzo zarabia i mu sie w d...e poprzewracalo ....?!

I pewnie bedzie tak jak piszesz czechu.:|

Tak,tak ludzie maja juz za duzo i nie chca pieniedzy zarabiac.

Najbardziej wkurza to,ze koles milczy.

Odebral by telefon,albo napisal sms-a,powiedzial by "NIE" i krotka pilka,a nie takie unikanie.

Chociaz lepiej by bylo,zeby powiedzial "TAK" i wzial sie do roboty.

Jak nie to czekamy,az zbierze sie 50szt. i wtedy zrobi sie w pierwszej,lepszej drukarni. Bo chyba innego wyjscia nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po pracy do niego pojadę. Dam mu czas do wtorku na projekt i wydrukowanie przynajmniej jednej strony kalendarza by sprawdzic jakośc. Jeśli nie podoła - szukamy czegoś innego. To mnie właśnie wkur*** w takich firemkach. Gdyby skontaktowała się z nim Toyota to lizałby jej pracowników po butach. A że chodzi o jakieś tam forum drechów - po co się scierac, niech czekają i tak łaskę im robię.:evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest ze sie ludzia w PL od nadmiaru kasu w ****ch przewraca... a szczegolnie we Wroclawiu... Zawsze jak tam jestem to to mnie najbardziej uderza....:lol::lol:

Chodz na prowincji zaczyna byc podobnie....:-P:-P

Kolejny argument zeby zrobic sobie samemu...:-P:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wysłał projekt. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie niech pisze. Ja osobiście wolałbym by na pierwszej stronie było tylko logo Klubu, bez fur. Lipa też, że dni wchodzą na furę i nie ma wpisanych dni tygodniami. Średnio mi się to wszystko podoba.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to koles robil projekt na odwal sie. Te daty nie dosc, ze zakrywaja auta, to wygladaja, jakby byly wklejane z worda w painta. Co do pierwszej strony, bez ladu i skladu... Piekno lezy w prostocie, wiec na pierwszej stronie biale logo maxbimmera na czarnym tle i gitara. A dalej tak jak Tazunio zaproponowal, z tym ze daty z boku w pionie. Taka moja sugestia, koles troche sie nie przylozyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poczekam jeszcze na wypowiedź kilku osób i wyślę gościowi propozycję Taza, niech zrobi w taki sam sposób.

P.S. OSOBY KTÓRYCH AUTA ZNAJDĄ SIĘ W KALENDARZU PROSZĘ O PRZESŁANIE MI INFO NA TEMAT FURY. MODEL/ROCZNIK/SERIA JAK W PROPOZYCJI TAZA.

forest.maxbimmer@tlen.pl

Do tej pory wysłali mi te informacje tylko Wozu i Kosa.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wygladu dni,jak dla mnie troche za pstrokate.

Na stronie glownej macie racje,powinno znajdowac sie tylko logo.

Propozycja tazunia podoba mi sie bardziej,wszystko zdaje sie byc bardziej przejrzyste i poukladane.

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pierwsza strony to logo klubu ,jak koledzy wczesniej wspominali, co do rozkladu dat to nie wpadl mi w oko tym bardziej ,ze dni zaslaniaja auta, rowniez zdecydowanie bardziej jestem za propozycja Tazunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowcow. Koles moim zdaniem zrobil projekt na odwal sie. Zrestza jego podejscie pzez ostatni tydzien z cyklu nie dotrzymywania terminow, nie odbierania telefonow pokazalo co koles jest wart i ze wszystko ma gleboko w papie, wiec ten kalendarz mnie nie zaskoczyl. Moim zdaniem rowniez, to co Tazunio zrobil o niebo lepsze. Forest, po tym jak pozegnasz sie z gosciem, to wklej prosze tutaj namiary na jego firme zeby kazdy wiedzial kogo ma unikac, i poziej wyslij kolesiowi link do tego tematu. Niech wie ze jak traktuje sie ludzi jak baraow, to ludzie ciebie beda traktowali jak barana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPŁATY:

1. Forest - 3 sztuki - zlot

2. tazunio - 1 sztuka - przesylka = 36zł + 8zł=44 zł

3. Edu-1-spot -zlot -wodka w olawie= 36zł

4. Woz - 3 sztuki(przesyłka)= 108 zł+ 20zł= 128 zł

5. Czechu - 1szt przesylka= 36zł+ 9zł= 45 zł

6. Kevin - 5szt Odbiór Forest ZMIANA ILOSCI = 180 ZŁ

7.Korni8808 - 2szt - przesyłka (powiększyłem też zamówienie)

= 72 zł+ 15zł= 87zł

8.Micnic - 1szt= 36zł + 14 zł= 50 zł

9.wilkov-1sztuka-zlot (i polarek)

10. Ciotka- 1 sztuka = 36zł

11.Maras 1 sztuka = 36zł

12.sliwa 1szt. - zlot

13. lijo - 1 sztuka

14. Kosa - 1 szt.= 36zł

15. Imilo- 1 szt.-przesyłka= 36zł

16. Karolcia-1szt

17. Tomek V8- przesyłka= 36zł+ 8zł= 44zł

18. pawelo - 1 szt= 36zł

19. willi230 - 1 szt

20. mariusz13 - 1 szt = 36zł+8zł= 44zł

21 arek z3 1 sztuka

22 SEBEK73 1 sztuka odbiorę na spocie = 36zł

23. GoLaBeK 1 sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w szoku jestem. Dzisiaj o 20.07 facet wysłał mi na email kolejny projekt :) Skubany, uwinąc się z tym w kilka godzin :) Zostawiamy jak jest czy gadac z nim by dodał nazwy dni? W grudniu (ponieważ nie było konkursu) jak uzgodniłem z Mordulcem wrzucimy kilka fotek grupowych ze zlotów.

P.S. Mat jak chcesz się dopisac do listy na kalendarz to śmiało ale zepnij pośladki i pośpiesz się z wpłatą bo jak projekt zostanie klepnięty zaczynamy drukowanie.

Auta w poszczególnych miesiącach (OPIS który będzie w kalendarzu) PROSZĘ UZUPEŁNIC :

styczeń - Woz E34/530iA V8 touring/diamantschwartz-metalic/1994r

luty - arekz3

marzec - wojtas

kwiecien - Forest E46//330d/orientblau-metallic/2000r

maj - tazunio

czerwiec - korni

lipiec -wili320

sierpien -sebek73 E39/...poj?.../...kolor...?/2001r

wrzesien - mat E32/730 V8/...kolor?.../1992r

pazdziernik-Kosa E30/323i/schwarz/1984r

listopad - Woz E34/540iA V8/diamantschwartz-metalic/1993r

grudzien -zdjęcia ze zlotów

Wozu.jpg

Wozu.jpg

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...