Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżeli mogę prosić kolegów z klubu a szczególnie z Wrocławia i okolic o komentarze do tego auta. Może ktoś je zna wie co z nim się działo w kraju. Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

A oto link : http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-e46-320d-kombi-individual-m-pakiet-i1406667419.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna - ogladalem ja wczoraj na necie i poza zamalym przebiegiem reszta wyglada na naprawde fajnie zadbana... tylko te szyby na korbe z tylu w takim aucie to nieporozumienie

widac, ze auto troszke modyfikowane i to ze smakiem, wiec raczej warto sie zastanowic o ile nie jestes scigantem i silnik 2.0 ci podejdzie

ja uwazam, ze do "dupowozenia" na odzien jest cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi mówił ,że jest e46 na takich papach w stando.. ale nie wiem czy to ta sama na pewno też był to diesel.

http://www.stando.pl/component/option,com_autostand/act,object/task,showEO/id,200/limit,50/limitstart,0/

to ta, btw. niezły narzut mają ;) oglądał ją kumpla ojciec ale nic więcej nie wiem. jak się dowiem to napiszę, nie mogę się do gościa niego dodzwonić

więc wiem troszkę więcej auto ponoć w stanie bdb, około 3tys ,żeby było idealne, robiąc w stando czyli możesz śmiało liczyć połowę tego w normalnym serwisie. on się nie zdecydował bo szuka jednak 5er.

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jak dla mnie podkrecany moze byc, ale w sumie wiecej moznaby powiedziec po stanie srodka, a tutaj wydaje mi sie, ze cala skora byla wymieniana. No i musze przyznac, ze we wnetrzu panuja piekne kolory :) jakis komp do podpiecia i mozna sprawdzac smialo wg mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat dzieki za info jak możesz to daj znac z kazdym info jakie masz. Jak co to się odwdzięcze w 100 % mozesz mi wiezyc!!! Mi tylko chodzi czy bite nie było bo reszte jak np. turbo itp. to zrobie sam, a nie chce mi sie gibac bezcelowo do Wrocławia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówił nie widać było śladów wypadkowej przeszłości, aczkolwiek gość nie zna się na bmw więc można mu by było coś wcisnąć, 2ga rzecz to auto stoi wystawione przez Stando, to jeden z bardziej renomowanych warsztatów specjalizujących się w bmw we Wrocławiu, nie sprzedawali by mega zlepa bo jednak mimo wszystko mają sporą renomę w pewnych środowiskach i zwyczajnie by im się to nie opłacało

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przebieg ma być nierealny? 2002 rok, więc w 6 lat zrobił 140tyś, dla mnie jak najbardziej realne, facet w 2 lata 20tyś i mamy 160tyś. Skóra nie musi być zmieniana, bo przy 160tyś. tak właśnie powinna wyglądać. Jesteśmy przyzwyczajeni do popękanej, wytartej skóry w autach z przebiegiem "200tyś.km" tylko to zazwyczaj jest 400 tyś.i auto ma 20lat. Dla mnie bardzo ładna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy

A więc tak pojechałem ,obejrzałem auto i jego historie, przejechałem się i ... już nie chciałem wysiąść. Auto świetnie się prezentuje powypadkowej przeszłości wg serwisu raczej nie ma + latanie z czujnikiem po aucie nic mi nie wykazało, papiery z serwisu na przebieg są. I tak jak mówiłeś mat stało chwile w Stando ale właściciel twierdzi że cene za wysoką ustawili i je wycofał. Ale koloryzowania dość zobaczymy jakie beda realia. Mam w nim do wymiany zbiorniczek płynu spryskiwaczy bo na mrozie zostawił z letnim płynem. Zobaczymy czy coś jeszcze wyjdzie bo takich pierdół jak zbiorniczek do problemów nie zalicze. Pozdrawiam i dzięki serdeczne za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...