Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów jestem nowy na tym forum, szukałem czegoś podobnego do mojego problemu lecz nie znalazłem. Mam taki problem, komputer wywala mi komunikat że jest problem z nivo, lecz wszystko działa jak należy, samochód stoi prosto, jak coś wrzucę do bagażnika to też się poziomuje. Czy wystarczy wykasować błąd, czy ma ktoś może jakiś pomysł od czego tak się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego moduł świateł? Mi się kontrolka Nivo (nie komputer, ale sama kontrolka z samochodzikiem i dwiema strzałkami) zapalała od czasu do czasu, jak miałem programowo obniżone zawieszenie z tyłu i sprężynami na dole. Kiedy przywróciłem ustawienia fabryczne dla Nivo kontrolka zapala się zawsze. Samochód jest równy jeśli chodzi o prawo/lewo, choć pochylony lekko do przodu. W piątek odbieram samochód po wymianie sprężyn przednich na standardowe, zobaczymy jak się będzie teraz zachowywał...

A moduł świateł zmieniałem, co nie wpłynęło na pojawianie się kontrolki Nivo - to samo przed i po wymianie... Skąd to pytanie eko-vit1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że przednie światła były wymienione przez poprzedniego właściciela, ale jak kupiłem to nie miałem tego problemu, dopiero po około miesiącu. Mi wywala błąd na kompie, nie mam chyba takiej kontrolki nivo, a może być problem w tym że mam do wymiany amortyzatory po prawej stronie z przodu i z tyłu również prawa strona?

Edytowane przez sebo1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego moduł świateł? Mi się kontrolka Nivo (nie komputer, ale sama kontrolka z samochodzikiem i dwiema strzałkami) zapalała od czasu do czasu, jak miałem programowo obniżone zawieszenie z tyłu i sprężynami na dole. Kiedy przywróciłem ustawienia fabryczne dla Nivo kontrolka zapala się zawsze. Samochód jest równy jeśli chodzi o prawo/lewo, choć pochylony lekko do przodu. W piątek odbieram samochód po wymianie sprężyn przednich na standardowe, zobaczymy jak się będzie teraz zachowywał...

A moduł świateł zmieniałem, co nie wpłynęło na pojawianie się kontrolki Nivo - to samo przed i po wymianie... Skąd to pytanie eko-vit1?

troszke ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eko-vit1, a tobie to ktoś zabronił powiedzieć o co z tym modułem chodzi, czy to jakaś forma lanserki? Takiś tajemniczy jak kontrolka nivo...

Wal pełnymi zdaniami i nie nabijaj sobie postów :-)

lansowalem sie kolego jak jeszcze LPG nie znano w polsce-przeszlo mi,.Walnij grzecznie to opowiem ci moja historie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lansowalem sie kolego jak jeszcze LPG nie znano w polsce-przeszlo mi,.Walnij grzecznie to opowiem ci moja historie...

eko-vit1, przyjacielu, druhu wierny i nadziejo forumowiczów. Napisz proszę swą historię, bo wraz z kolegami i koleżankami drżę na samą myśl o tajemnicach skrywanych przez Twe usta.

Ładnie i grzecznie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eko-vit1, przyjacielu, druhu wierny i nadziejo forumowiczów. Napisz proszę swą historię, bo wraz z kolegami i koleżankami drżę na samą myśl o tajemnicach skrywanych przez Twe usta.

Ładnie i grzecznie? :-)

teraz ladnie-wez sobie zalep kontrolke z samochodzikiem i dwiema strzałkami guma do zucia-napisz prosze,czy pomoglo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to było głębokie... Czy na sali jest moderator???

Hehe niech sobie wisi .... cóż wypowiedzi na forum konkretnych użytkowników składają się w jakiś tam obraz całości ... i świadczą o autorze , czy dobrze czy źle to już każdy sam może ocenić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ksenonach ma to może sens, ale przy zwykłych Helkach już nie. Poziomowanie nie odpowiada za utrzymanie pojazdu "w poziomie" , ale za utrzymanie stałej wysokości zadka. Jak masz - jak np. ja właśnie - "zportowe" zawieszenie z przodu i normalne z tyłu, to Nivo sprawia, że świecę w ziemię (tył wstaje, przód leży), a zwykłe lampy nie mają autopoziomowania.

Myślę, że kolegę kręcą po prostu takie tematy, niegroźny fetysz pod tytułem "Mam władzę, płaszczcie się przede mną" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jak nie masz "zenonów" to moje tłumaczenie traci tutaj sens, traci go k..wa bezapelacyjnie :) hehe tak mnie jakoś poniosło. "Mam władzę, płaszczcie się" albo " Nie wiem co piszę, ale będę udawał że wiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moje tłumaczenie traci tutaj sens, traci go k..wa bezapelacyjnie hehe tak mnie jakoś poniosło. "Mam władzę, płaszczcie się" albo " Nie wiem co piszę, ale będę udawał że wiem"

Hehe sory za OT ale mi się ta cała sytuacja skojarzyła z :

Ahmed the Suicidebomber :

[video=youtube;HxYBceSNUrM]http://www.youtube.com/watch?v=HxYBceSNUrM

:lol: .... silence i kill you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...