Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
a myślę, że zlot przerósł trochę organizatorów (niestety),sami są przytłoczeni tym całym szumem, a muszę powiedzieć, że mówią o nim wszędzie (nawet w Trendsach jest podany termin) i jedno jest pewne będzie sporo osób i pewnie znajdzie się niejeden "odpowiedzialny inaczej", który zdrowo zachwieje tą imprezą , mój plan jest taki:

Hehe to coś czuję , że już można robić sobie rezerwację na ten schron czytam hangar :drunk:

Bo jeśli faktycznie taka reklama poszła w świat że już w gazetach o tym piszą to będzie ciasno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie kumam organizatorów tego typu imprez.

Informacja w trendsie sama sie nie pojawiła.

Jeśli info puszcza sie w świat to nie można liczyć na 20aut i impreze w kameralnym gronie.

Nie jestem pesymistą ale mam nadzieje,ze organizatorzy nie wycofają się tuż przed terminem jak to było w Skarbim kiedyś.I ogarną temat bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając forum chłopaków z Jeleniej można stwierdzić że impreza organizowana na totalnym spontanie, nawet za dużym spontanie. Kwestię bezpieczeństwa świetnie ogarnęli chłopaki z StreetLca ubiegłego roku, było ogrodzone miejsce do ćwiartki, osobne do KJSów i palenia gumy, chodząc po pasie nie musieliśmy rozglądać się co chwilę czy jakieś rozpędzone Punto w nas nie wjedzie. W tym wypadku nie widzę tej mobilizacji, ale mam nadzieję że jest jakiś ruch z ich strony mimo że nie pisze się o tym na forum streetroulette.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe info:

bankowo bedzie KJS, mapki przejazdu sa juz przygotowane przez organizatorow, pewnie za jakis czas cos ujawnia, bedzie tez turniej dbDRAGU (formula w trakcie ustalania)

na razie to tyle, wiecej info za jakis czas

pozdro napalency :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Zanim się pozbieramy z parkingu to tak od decathlona trzeba liczyć z godzinkę + rozlokowanie na miejscu też z jakieś 20-30 minut , czyli jak mamy być tam powiedzmy na 12:30 to wypadałoby zebrać się na parkingu około 11:00 i 11:30 wyruszyć z wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecial zdecydowanie wczesniej z kilku wzgledow. Rozpoznanie lotniska, gdzie zajac odpowiednie miejsce, porobic jakies fotki, rozlozyc sie z klamotami itd. Kolo 13 to tam bedzie juz niezly kociol i moze byc ciezko z przedzieraniem sie przez samo lotnisko niemowiac juz o dotarciu do jakichs hangarow na sesje zdjeciowa. No i zawsze mozemy spedzic nieco wiecej czasu razem bo nawet nighta niebylo od grudnia. Mi sie wydaje ze powinnismy byc na miejscu jakos o 9-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecial zdecydowanie wczesniej z kilku wzgledow. Rozpoznanie lotniska, gdzie zajac odpowiednie miejsce, porobic jakies fotki, rozlozyc sie z klamotami itd. Kolo 13 to tam bedzie juz niezly kociol i moze byc ciezko z przedzieraniem sie przez samo lotnisko niemowiac juz o dotarciu do jakichs hangarow na sesje zdjeciowa. No i zawsze mozemy spedzic nieco wiecej czasu razem bo nawet nighta niebylo od grudnia. Mi sie wydaje ze powinnismy byc na miejscu jakos o 9-10.

x2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wsio ryba... się dostosuje,

pawelo musi nas wprowadzić na miejsce, ale chyba będziemy na was czekać na zjeździe i polecimy konwojem prosto na lotnisko, poza tym jest jeszcze sporo czasu i może się coś pozmieniać

ale też jestem za tym aby o 11.00 rozpalać grilla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za ,czym wcześniej tym lepiej wiadomo pózniej zjedzie sie aut, 9- 10 mi pasuję jestem za no max 11sta :)

jestem pewien że inni też tak pomyślą i będą wcześniej tzn . inne kluby

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...