Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
jednak osobiście wolałbym stanąć nie na głównym parkingu, a gdzieś w ustronnym miejscu nie zagrożonym głupotą

Popieram :)

Zawsze można się przespacerować tam gdzie będzie się coś działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
pisał jakiś miesiąc temu chyba coś takiego ,jak nie zapomnę to wrzucę ???

Temat urósł do 28 stron i jeśli faktycznie pytałem a Forest odpowiedział wcześniej to sorki za powtórkę z rozrywki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Pawelo się nie odzywa jak tam idą przygotowania i o której ewentualnie jest sens tam już jechać

a co tu się odzywać :?: ja nic nie organizuje, a przyjechać możecie i o 10 skoro planujecie grilla:twisted::twisted::gril:<bmw_2><bmw_2> wtedy i sam dołączę :mrgreen:

coś piszą na forum o mapce "co , gdzie i jak?", maja być tam opisane miejscówki typu: parking, KJS, drift, itp...

bedzie "mapka" to będziemy myśleć,ale jak to napisał(chyba) Mordulec- na 40 aut i tak nie przyjedziecie,więc można:

1. od razu wbić sie między hangary

2. zależy z której strony płyty będzie "impreza" i tak jak piszesz ustawić sie po przeciwnej stronie drogi biegnącej przez środek pasa

zresztą przyjedź w przyszłym tygodniu to obczaisz sam co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą przyjedź w przyszłym tygodniu to obczaisz sam co i jak

ewentualnie możemy się wbić na lotnisko w ten weekend(najlepiej w niedzielę) na mały rekonesans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, ustawiamy się na wyjazd w okolice 9.30? Autostradą nie będziemy chyba zapierdzielac jak wariaci kolumną 40-tu aut. Lepiej byc wczesniej bo nie jedna ekipa pewnie na to wpadnie - wszystkie fajne miejsca do leżakowania pozajmują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie możemy się wbić na lotnisko w ten weekend(najlepiej w niedzielę) na mały rekonesans

ok,tylko musisz dać mi znać max. w piątek,bo po ostatniej sobocie(która skończyła sie wczoraj w okolicach 8 rano) jeszcze dzisiaj nie mogę dojść do siebie, żebym dał na wstrzymanie:mrgreen::mrgreen:

p.s poza tym zobaczysz kilka zmian:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tazunio (90%)

2. Forest & Młoda & Junior (dołączamy do kolumny przy wylocie na A4 z Legnicy)

3 .Edu

4. Kuziem

5. Mati & Daria

6. Wilkov(chęci są,zobaczymy jak z resztą)

7. BASTARS (jak będzie kilku chętnych to lecę z BRZEGU)

8. Energy i Basia

9. sliwa99 (mysle ze tez sie wybiore)

10. Kosa325i

11. Kozin09 - 90%, niewiadomo jak z pracą wyjdzie

12. Max - raczej jade

13. Heno zależy od pogody nie mam jednej zimówki, a na dojazdówce raczej nie pojade

14. chiccoo na dzień obecnym Fiatem bo bezdasznik może być nie zrobiony jeszcze

15. mariusz13 na 90% mam blisko ale niewiem jeszcze jak praca

16. Dawid & Marlena

17. hall (Mam nadzieje że nic nie wypadnie)

18. Nobody & Paulina (mam jeszcze zaległy urlop, ale zobaczym, czy dostanę)

19.Alus & Madzia (90%)

20.Fizol (jak zdąże z remontem mojej buni bo musiał bym zabrać 20 litrów oleju na droge,może wystarczyło by)

21. Czechu (mam zjazd w ten weekend, ale pewnie niedziele oleje)

22.Kuma325i 70%

23. wiercik (myślę, że z 2-3 osoby jeszcze zwerbuję)

24. Pola & Mordulec

25. cindy&rush (dołączamy do kolumny przy wylocie na A4 z Legnicy)

26. Ilona & Grunt

27. Jaro-D1 (ja pojade z Bastarsem i chyba ze szwagrem, trasa obojętna )

28.Kryswa&Karolina

29. Brzoza&Anusiak

30. Kosa

31. słodki + moja lasia ( wcisne się w kolumne przy zjeździe A4 Chojnów)

32. Dziki i Magda

33. DANIO BMW wraz z MAGDA

34. Micnic @ Monika

35. szefoxxx

36. Tricz

37. Jareknes

38. Nem

39. banan7 ( dołącze przy zjeździe A4 Chojnów)

40. JacekBMW3C ( przyjadę moim touringiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
40 pozycji niesamowite

To że lista ma już kilometr to nie znaczy że tyle ludzi faktycznie pojedzie .... zazwyczaj 1/3 coś wypada w ostatniej chwili więc jak z tego pojedzie 30 beemek to będzie niezły wynik :)

ja będę mógł wyjechać dopiero około 10 więc dojadę do Was

Ja myślę , że około 10 można zacząć się zbierac pod Decathlonem a około 10:30 przygotować się do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że lista ma już kilometr to nie znaczy że tyle ludzi faktycznie pojedzie .... zazwyczaj 1/3 coś wypada w ostatniej chwili więc jak z tego pojedzie 30 beemek to będzie niezły wynik

Różnie bywa i zwykle lista weryfikuje się sama przed wyjazdem.Nie ma co liczyć,jeszcze nie teraz:) ,na sytuację ,w której pierwszy zajmuje miejsce w Krzywej a ostatni jeszcze pali fajeczkę pod Decathlonem:)

Będzie jednak dobra okazja by się poznać bo widzę wielu "nowych" na liście a grill chodzi za mną od stycznia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

To że lista ma już kilometr to nie znaczy że tyle ludzi faktycznie pojedzie .... zazwyczaj 1/3 coś wypada w ostatniej chwili więc jak z tego pojedzie 30 beemek to będzie niezły wynik :)

Ja myślę , że około 10 można zacząć się zbierac pod Decathlonem a około 10:30 przygotować się do wyjazdu.

przy takiej ilości chętnych moim zdaniem trzeba określić ostateczną godzinę wyjazdu, nie ważne czy ktoś zdąży czy nie i ją proponują żeby to była 10:00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Z tego co wyczytałem to od decathlona mamy do pokonania 96km czyli nawet jadąc z prędkością ciężarówki wychodzi godzina czasu czyli zakładając że średnio polecimy koło 120kmh a zjazd z autobana jest bezpośrednio przy lotnisku to 11:15 bedziemy na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...