Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

a więc wszystko oblukane...

jadąc od strony Wrocławia, wypatrujecie zjazdu na "LSSE obszar Krzywa",

Ja + pawelo (i pewnie jeszcze parę osób jadących od strony Zgorzelca) będziemy czekali na parkingu przy stacji STATOIL, widać ten parking z autostrady więc nie powinniście nasz szukać,

s5005922.jpg

potem o wyznaczonej porze ruszamy na lotnisko,

droga jest perfect i nie ma się co bać o podłogę czy miski,

pawelo zaproponował fajne miejsce jakieś 500m od głównej płyty

s5005916.jpg

będziemy schowani za "płotkiem", więc nic złego dziać się nie powinno, musimy zjawić się tylko odpowiednio szybciej i zaklepać miejscówkę ;)

pozdro

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywa to po porostu większy kompleks, można by tam fajny tor rally crossowy otworzyć

takich torów ci u nas dostatek a na tor do F1 nie da się przrobić w końcu tam jakiś asfalt robią koło naszego grilla:lol:<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga panowie i panie !!! , co do czasu spotkania nie wiem czy wszyscy pamiętacie , ale w 2011 roku 27 marca, z 2 na 3 w nocy jest zmiana czasu na letni !!! tak więc żeby nie btyło godzinnych poślizgów:drunk:

znaczy się start godzinę wcześniej jak ktoś zegarka nie przestawia ech trzeba będzie szybciej skończyć imprezowanie w sobotę<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę dołączyć do ekipy jadącej od strony zgorzelca. Gdzie się spotykacie? tylko mam jedno pytanie : Czy nie będzie wielkim obciachem pojechać na zlot poobijanym e 34? Miałem lekki poślizg na autostradzie i nie zdołam jej poskładać na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę dołączyć do ekipy jadącej od strony zgorzelca. Gdzie się spotykacie? tylko mam jedno pytanie : Czy nie będzie wielkim obciachem pojechać na zlot poobijanym e 34? Miałem lekki poślizg na autostradzie i nie zdołam jej poskładać na czas.

spotykamy się na parkingu pod Realem w Zgorzelcu, więcej info wkrótce

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...