Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kevin to gdzie wjeżdżasz na A4 ? bo Forest leci z wrocka ja miałem chęć też dołączyć się w legnicy ale zastanawiam się czy nie poleciecieć z lubina na bolesławiec i tam się wpiąć na A4 za chojnowem ,i z ekipą spotkać się już przed wjazdem na lotnisko

to z Legnicy jechałbyś tylko ty i rush??

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki :) to ja mam propozycje dla tych, ktorzy jada z Lubina/Polkowic/Legnicy zebysmy od godziny 11:00 czekali na orlenie przy legnickim wylocie na A4, z tego co pamietam to Forest i Kevin...

Mariusz dojedź na 11 na wylot legnicki i tam się dołączymy jak będą jechać :) albo jak będziesz jechał przez Lubin to możesz mnie zgarnąć po drodze, jak będziesz chciał telefon to pisz na pw :) Forest daj znać Brzozie że my tam będziemy czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszt ekipa z Polkowic też leci przez Lubin w stronę Legnicy i A4. Napewno Brzoza, DanioBMW plus jeszcze tam kilka aut. Z Daniem już rozmawiałem by nie odwalali wiochy na drodze więc może poczekasz na ekipę przy Orlenie tam gdzie czasem sie widujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to możemy w Lubinie umówić się na konkretną godzinę na Orlenie przy Legnickiej (koło Lidla) tak żebyśmy na 11:00 zdążyli na A4. Proponuje wyjazd z Lubina o 10:30 max, jak możesz to przekaż brygadzie :)

Rush to ja się tak pisze 10.30 w Lubinie i dalej razem ale zapodaj nr na pw w razie jakiejś awarii czy spóznienia jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem dzisiaj z Brzozą, jezeli chodzi o wyjazd z naszych stron robimy tak: ekipa z Polkowic wyjezdza o 10:00, dojezdzają do Lubina na Orlen przy ul. Legnickiej (koło Lidla) na 10:15, pozniej 10:20 wyjezdzamy z Lubina i lecimy na Legnice, mysle ze juz przed 11:00 bedziemy czekali na Orlenie przy legnickim wylocie na A4 gdzie dolaczymy do przejezdzajacej kolumny, kto chce moze sie dolaczac w dowolnym punkcie podrozy :)

Rush to ja się tak pisze 10.30 w Lubinie i dalej razem ale zapodaj nr na pw w razie jakiejś awarii czy spóznienia jak możesz

badz na 10:15 na tym orlenie a tel juz poszedl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Daria wylatujemy z olawy na decathlon i z tamtad juz jedziemy z wszystkimi. prawdopodobnie leci z nami krystian a jakby ktos jeszcze sie pisal na wyjazd z olawy to musimy sie gdzies ustawic

Możemy się ustawic, bo ja z Bastarsem lecimy przez Oławę :)

hmmmh,nie wiem czy nie będę wstawia auta na warsztat;w razie czego,można by się z kimś zabrać?

Ja mam full miejsca, a więc nie ma problemu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał DANIO BMW panowie nie wiem kto ma naklejki naszego forum na autko albo prosił bym aby ktoś wziął bo z chęcią kupię x2
x2 :)

jak ktoś ma to niech weźmie więcej , amatorów na label tuning napewno kilku będzie, sam nawet reflektuję:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...